یکی از سوالاتی که همواره کاربران فعال در فضای مجازی احتمالا با آن رو به رو هستند، این است که چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم. وقتی صحبت از توییتر می‌شود، ناخداگاه ذهن ما با یک پدیده به نام ترند مشغول می‌شود. کاربران فعال در این پلتفرم آمریکایی، هرگاه بخواهند موضوعی را مهم جلوه دهند، از ترند کردن آن استفاده می‌کنند. به همین دلیل همواره ترندهای توییتر جهانی یکی از موضوعات بسیار جذاب و محبوب در فضای مجازی است. با توجه به اهمیت این موضوع امروز در این پست از وبسایت اسپید فالوور قصد داریم تا به شما چگونگی تماشای ترندهای جهانی توییتر را آموزش دهیم. پس تا لطفا تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

ترندهای توییتر چیست؟

به عبارت کلی واژه ترند، بیانگر موضوعی داغ است که در یک زمان خاص مردم بسیار به آن توجه می‌کنند. برای مثال در زمان انتقال رونالدو از تیم منچستر یونایتد به النصر عربستان، توجه بسیاری از علاقه مندان به فوتبال به رونالدو و النصر جلب شد. پس میتوان رونالدو و النصر را دو ترند در نظر گرفت. حال ترند در توییتر نیز بیانگر حساسیت یک موضوع است. هرگاه کاربران در این شبکه اجتماعی از موضوعی خاص صحبت کنند، آنگاه میتوان آن موضوع را ترند در نظر گرفت. برای مثال در زمان انتخابات آمریکا، کاربران در توییتر در مورد ترامپ و بایدن توییت‌های زیادی زدند. آنها از هشتگ ترامپ و بایدن استفاده کردند و این دو چهره را به عنوان چهره‌های پر توجه یا ترند معرفی کردند.

ترندهای توییتر فارسی امروز چیست؟

کاربران ایرانی زیادی در توییتر فعالیت می‌کنند. البته بهتر است که بگوییم کاربران فارسی زبان. اگر اتفاق خاصی در ایران بیوفتد، کاربران فارسی زبان با اشاره به آن، یک ترند فارسی ایجاد می‌کنند. برای مثال در انتخابات ایران کاربران با نوشتن توییت‌هایی حاوی هشتگ انتخابات توانستند این اتفاق را به یک ترند فارسی تبدیل کنند. شاید حال شاید با این پرسش مواجه شده باشید که تفاوت ترندهای جهانی با فارسی در چیست؟ پاسخ سوال کاملا روشن است. به ترندهایی که به زبان فارسی در توییتر قرار داده می‌شود، ترند فارسی می‌گویند. به هر ترندی بجز زبان فارسی نیز، ترند جهانی می‌گویند. اگر با این پرسش مواجه هستید که چگونه ترندهای جهانی را ببینیم، ما به شما دو پیشنهاد داریم. میتوانید تا انتهای این پست آموزشی با ما همراه باشید یا به صفحه ترندهای توییتر جهانی مراجعه کنید.

چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم

پس از کمی توضیح در مورد ترند توییتر، وقت آن رسیده که به شما بگوییم چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم. پس از این اموزش میتوانید به راحتی ترند اول توییتر برای هر زبان و کشوری را به راحتی مشاهده کنید. از جدیدترین رویدادها در سراسر دنیا با خبر شوید و خود را دائما بروز نگه دارید. اگر آماده هستید به سراغ آموزش برویم. قبل از شروع آموزش پیشنهاد می‌کنیم که اگر از فعالان توییتر هستید، میتوانید برای رشد پیج خود، از خدمات خرید فالوور توییتر وبسایت اسپید فالوور استفاده نمایید. اکنون به سراغ آموزش برویم.

چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم : گام اول

اولین گام برای فعالیت در توییتر، وارد شدن به این پلتفرم است. تفاوتی ندارد که چه هدفی دارید، برای شما که با این پرسش یعنی چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم وارد اسپید فالوور شده‌اید، این است که باید وارد توییتر شوید. اگر در این شبکه اجتماعی حساب کاربری دارید لاگین کنید. اگر هم حساب کاربری ندارید میتوانید با آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر این کار را به راحتی انجام دهید. پس از ورود به توییتر از صفحه باز شده بر روی گزینه Explore# کلیک کنید.

چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم

با لمس این گزینه، وارد صفحه بالا خواهید شد. همانطور که در بالا مشاهده می‌کنید 5 هشتگ ترند در کشور آلمان به ما نمایش داده شده است. اما شما که به دنبال این موضوع هستید که چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم، شاید به دنبال این باشید که در کشورهای دیگر نیز با موضوعات ترند آشنا شوید. پس برای این موضوع باید بر روی علامت چرخ دنده دار بالای سمت راست صفحه ضربه بزنید. در کادر باز شده تنظیمات را دقیقا مشابه تصویر زیر انجام دهید. 

چگونه ترندهای جهانی توییتر را ببینیم

اگر در فرم بالا تیک هر دو گزینه فعال بود، ابتدا آن را خاموش کنید. سپس با کلیک بر روی گزینه Explore locations یک مکان دیگر را برای مشاده ترندها انتخاب کنید. فقط کافیست کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید تا ترندهای آن منطقه را مشاهده نمایید. 

5/5 - (3 امتیاز)