امروز میتوان توییتر به انگلیسی Twitter را یکی از شبکه‌های اجتماعی مطرح در جهان معرفی کرد. این پلتفرم کاربران بسیار زیادی را در خود جای داده است. در این شبکه اجتماعی بخشی به نام اکسپلور وجود دارد که به کاربران در یافتن و مشاهده توییت‌های جذاب کمک می‌کند. برترین پست‌ها در توییتر در بخش اکسپلور قرار میگیرند که به آن ترندهای توییتر می‌گویند. ترند همواره طرفداران خاص خود را دارد. هر اتفاق خاصی که در هرجای دنیا بیوفتد، ممکن است پس از مدتی وارد توییتر شود. کاربران در مورد آن موضوع توییت‌های مختلفی می‌گذارند و درنهایت باعث ترند شدن آن موضوع می‌شوند. اطلاع از ترندهای توییتر باعث می‌شود تا ما از اخبار اطراف خود کاملا با خبر باشیم. قبل از شروع ادامه این پست، لازم میدونم که اعلام کنم اگر برای پیج توییتر خودتون نیاز به خرید فالوور توییتر دارید میتوانید از خدمات اسپید فالوور استفاده کنید.

هر کشور و هر زبانی در توییتر بخش ترندهای خاص خود را دارد. برای مثال شما به عنوان یک شخص فارسی زبان احتمالا به دنبال مطالعه ترندهای توییتر فارسی باشید. یک انگلیسی زبان نیز به دنبال یافتند ترندهای توییتر انگلیسی است. اطلاع از جدیدترین مسائل مربوط به روز ویا بهتر است به گوییم لحظه دنیا میتواند در زمینه‌های مختلفی به ما کمک کند. در این صفحه شما را با برترین و داغ‌ترین مسائل روز توییتر جهانی آشنا خواهیم کرد. این صفحه بصورت روزانه آپدیت می‌شود، پیشنهاد میکنیم آن را در مرورگر خود ذخیره کنید. شاید از خود بپرسید که چگونه ترندهای توییتر را ببینیم. پاسخ این سوال در ادامه این پست است. اگر اکنون حساب کاربری در توییتر ندارید، میتوانید نحوه ساخت اکانت توییتر را در مطالعه کنید.

ترندهای توییتر برای کشور آمریکا

ترندهای توییتر کشور آمریکا

برترین پست‌های توییتر یا شاید هم داغ‌ترین آن برمیگرده به کلمه‌های زیر:

1- JCOLE

اولین ترند توییتر در روز 11 اسفندماه 1401 را میتوانیم به واژه JCOLE اختصاص دهیم. این ترند در دسته بندی موزیک تعلق دارد و نشان از موسقی منتشر شده در این گروه آمریکایی دارد. ظاهرا این گروه آمریکایی موزیکی به عنوان On The Street را به تازگی منتشر کرده است و همین مسئله باعث ترند شدن این واژه شده است. 

2- WomensHistoryMonth

رده دوم ترندترین مطالب توییتر در این روز میرسد به WomensHistoryMonth یعنی زن تاریخساز ماه. در این هشتگ شما میتوانید توییت‌هایی در مورد زنان موفق در ایالات متحده آمریکا را مشاهده کنید. البته رقابت بین این هشتگ و هشتگ JCOLE بسیار بالاست.

3- Kings

رده سوم برترین هشتگ ترندهای توییتر در کشور آمریکا می‌رسد به کلمه Kings. طبق بررسی‌هایی که داشتیم، این کلمه ارتباط بسیار زیادی با بسکتبال NBA دارد. رشته ورزشی توپ و تور که در آمریکا طرفداران بسیار زیادی نیز دارد. همواره مسابقات بسکتبال NBA آمریکا یکی از پرطرفدارترین مسابقات ورزشی جهان است. البته کاربران آمریکایی برای مورد دیگر چون خوانندها، بازیگران و یا انیمیشن‌ها نیز از کلمه Kings به عنوان یک هشتگ استفاده کردند. JCOLE

ترندهای توییتر برای کشور انگلیس

ترندهای توییتر کشور انگلیس

کاربران انگلیسی یا بهتره بگوییم انگلیسی زبان همواره یکی از کاربران بسیار فعال در توییتر هستند. حال با یکدیگر بررس کنیم که فعالیت این کاربران منجر به شکل گیری چه هشتگ‌هایی به عنوان ترند در توییتر شده است. 

1- UFC284

بسیاری از علاقه مندی‌ها در انگلیس به آمریکا شباهت دارد. یکی از این شباهت‌ها، علاقه مندی به  مسابقات UFC است. ظاهرا مسابقات جهانی UFC باعث شده تا کاربران در توییتر توجه بسیار زیادی به آن داشته باشند. این مسابقات باعث شده تا کاربران توییتری در کشور انگلیس با استفاده از هشتگ UFC284 باعث شوند تا این هشتگ در لیست ترندهای توییتر قرار بگیرد. برترین توییت موجود در این هشتگ مربوط به Niko Pajarillo مربوط به گزارشگر این مسابقات است.

2- Brits2023

جشنواره فیلمی در کشور انگلیس با نام Brits2023 برگزار شده است. به برترین بازیگران و فیلم‌های این جشنواره جوایز مختلفی اهدا می‌گردد. اهمیت بسیار بالای این جشنواره باعث شده تا کاربران با زدن توییت‌های مختلف در این زمینه رده دوم ترندهای توییتر در کشور انگلیس را به این هشتگ اختصاص دهند. اکنون به سراغ سومین ترند این شبکه اجتماعی برویم. 

3- SCOvWAL

سومین هشتگ برتر ترندهای توییتر در کشور انگلیس می‌رسد به هشتگ SCOvWAL. اسکاتلند و ولز دو رقیب سنتی با یکدیگر در زمینه راگبی می‌باشند. ظاهرا مسابقه ورزشی راگبی بین این دو کشور برگزار شده است. از آنجایی که ولز و اسکاتلند دو مستعمره انگلیس هستند، بازی این دو تیم در کشور انگلیس برگزار شده است. همین مسئله باعث شده تا کاربران توییتر از هشتگ SCOvWAL در کشور انگلیس استفاده کنند. 

ترندهای توییتر برای کشور آلمان

ترندهای توییتر کشور آلمان

کشور آلمان یکی از کشورهای بسیار خوب و قوی در اروپا است. اقتصاد پویا و قوی این کشور باعث شده تا برای چند سال بصورت پیاپی به عنوان برترین کشور جهان انتخاب شود. کشوری که بنز، بی ام دبلیو، فولکس واگن، آئودی، پورشه و ماشین‌های مطرح دیگری در آن تولید می‌شود. کشوری که تیم‌های بزرگی چون بایرن مونیخ و دورتمند در آن حضور دارند. اکنون به سراغ ترندهای توییتر کشور آلمان برویم. بررسی کنیم که چه هشتگ‌هایی را میتوان در این لیست قرار داد. 

1- UFC284

طرفداران رشته ورزشی UFC کمر به ترند کردن این رشته ورزشی بسته‌اند. هشتگ UFC284 پس از قرارگیری در رده اول کشورهای آمریکا و انگلیس، اینبار در رده اول برترین هشتگ در کشور آلمان نیز قرار گرفته است. این مسئله گواهی بر اهمیت و محبوبیت این رشته ورزشی دارد. در مورد یو اف سی نیاز به گفتن موارد بیشتری نیست چون در بالا مقداری در مورد آن توضیح دادیم. اکنون به سراغ هشتگ های رده دوم و سوم در کشور آلمان برویم. 

2- Schönen Sonntag

ظاهرا دغدغه‌های فکری آلمانی‌ها و کمبود سوژه باعث شده تا آنها هشتگ Schönen Sonntag یا یکشنبه زیبایی داشته باشید را در توییتر به یک ترند تبدیل کنند. در پست‌های مربوط به این هشتگ چیزی جز زندگی و شادابی به چشم نمیخورد. تصویری از حیوانات خانگی شاد و سرحال به همراه تصویر چند گل و البته چند پست با چاشنی طنز وجود دارد. اکنون هشتگ یکشنبه زیبایی داشته باشید در کشور آلمان در لیست ترندهای توییتر قرار دارد. 

5/5 - (2 امتیاز)