طبق قوانین جهانی و حریم خصوصی کاربران، هرکاربری که در یک شبکه اجتماعی عضو شود، میتواند هر زمان که تمایل داشت، از شبکه اجتماعی مورد نظر خود خارج شود. به خارج شدن از شبکه اجتماعی حدف اکانت می‌گویند. امروز ما در این پست از سری پست‌های آموزش توییتر به سراغ روش حذف اکانت توییتر رفته‌ایم. اگر شما هم از کاربران این شبکه اجتماعی هستید و میخواهید تا به فعالیت خود در این پلتفرم پایان دهید، پیشنهاد می‌کنم تا انتهای این پست آموزشی در کنار ما بمانید. در این آموزش ما شما را با جدیدترین راه‌های انجام اینکار آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

روش حذف اکانت توییتر

این حق مسلم شماست که در هر زمانی به فعالیت خود در یک شبکه اجتماعی پایان دهید. ما نیز رسالت داریم تا شما را با آموزش‌های مختلف توییتر آشنا کنیم. همانطور که آموزش نحوه ساخت اکانت توییتر را به شما عزیزان ارائه دهیم، اکنون نیز قصد داریم تا روش حذف اکانت توییتر را با شما کاربران عزیز اسپید فالوور به اشتراک بگذاریم. شاید شما به عنوان یک کاربر توییتری بخواهید بنا به هر دلیلی دلیت اکانت دائمی توییتر را انجام دهید. شما میخواهید دیگر در توییتر فعالیت نکنید. نگران نباشید ما شما را در این راه همراهی خواهیم کرد. در ابتدا قصد داریم تا شما را با دو مفهوم حدف اکانت آشنا کنیم.

روش حذف اکانت توییتر به شکل موقت

سازندگان شبکه‌های اجتماعی در هرجای دنیا که باشند، احتمال می‌دهند که شما بخواهید بصورت موقت از پلتفرم خارج شوید. در اینصورت به شما حذف اکانت موقت را پیشنهاد می‌دهند. در این روش شما بطور کامل از توییتر خارج نمی‌شوید، بلکه برای مدت زمانی که خودتان قصد دارید حساب کاربری شما از دید کاربران دیگر مخفی خواهد شد. همین مسئله در اینستاگرام نیز وجود دارد. بارها دیده شده که برخی از بازیکنان فوتبال برای بازار گرمی بیشتر، حساب خود را در اینستاگرام حذف کرده‌اند و پس از مدتی مجدد وارد آن شده‌اند. در توییتر نیز همین مسئله وجود دارد. در آموزش روش حذف اکانت توییتر ما به این نوع از حذف اکانت نیز اشاره خواهیم کرد.

روش حذف اکانت توییتر به شکل دائمی

در روش حذف اکانت توییتر به شکل دائمی بر خلاف موفق شما باید بطور کلی از توییتر خارج خواهید شد. این نقطه غیر قابل بازگشت است. یعنی هرگز دیگر نمیتوانید با آن حساب کاربری که در قبل داشتید وارد توییتر شوید. احتمالا زمانی اینکار را خواهید کرد که مشکل بزرگی در این پلتفرم شما را تهدید کند.

حتی زمانی که نتوانید به اندازه کافی در توییتر موفق عمل کنید، اینکار را خواهید کرد. البته ما شما پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم را در وبسایت ما مطالعه نمایید. به هرحال و با هر هدفی اگر شما دلیت اکانت دائمی توییتر را انجام دهید، آنگاه دیگر توانایی بازگشت به این پلتفرم را نخواهید داشت. پس در انتخاب این روش دقت کنید و ابتدا به خوبی فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید.

برخی از کاربران به دنبال حذف اکانت توییتر با گوشی هستند. برخی دیگر نیز به دنبال حذف اکانت توییتر از طریق سایت هستند. اما نگران نباشید چون بین این دو راه هیچ تفاوتی وجود ندارد. هرکس که یکی از این دو راه را به خوبی یاد گرفته باشد، میتواند از راه دوم نیز به خوبی استفاده نماید. قبل از شروع آموزش توصیه می‌کنیم که اگر نیاز به خرید فالوور توییتر دارید میتوانید از خدمات اسپیدفالوور استفاده نمایید. اکنون به همراه هم به سراغ بررسی روش حذف اکانت توییتر برویم.

آموزش حذف اکانت توییتر

در این آموزش نیز همانند موارد دیگر باید مسیری نسبتا طولانی را طی کنید. هرچقدر که ساخت اکانت توییتر ساده بود، حذف حساب کاربری در آن سخت است. شما قصد دارید تا از توییتر خارج شوید، به مالکان این پلتفرم حق بدهید که مسیر خروج شما را پر چالش سازند تا نتوانید به راحتی اینکار را انجام دهید. حال گام به گام به سراغ این روش خواهیم رفت.

گام اول : وارد توییتر شوید

در گام اول باید ابتدا وارد توییتر شوید.

روش حذف اکانت توییتر

پس از کلیک بر روی این گزینه از کادر باز شده گزینه Settings and Support را انتخاب کنید. سپس Settings and privacy را انتخاب کنید. با اینکار وارد صفحه جدیدی خواهید شد که میتوانید در آنجا تنظیمات دلخواه خود را در این زمینه انجام دهید.

گام دوم : کار در محیط Settings

روش حذف اکانت توییتر

با گذراندن مرحله اول شما وارد محیط تنظیمات حساب کاربری خود می‌شوید. باید در محیط جستجوی تنظیمات ( محیطی که با فلش در تصویر بالا نمایش داده شده است، عبارت deactivate your account را جستجو کنید. با اینکار وارد صفحه جدیدی خواهید شد که در این صفحه به شما توضیحاتی در مورد حذف اکانت ارائه می‌شود. در انتهای صفحه نیز گزینه Deactive وجود دارد.

گام نهایی : اکانت را حذف کنید

روش حذف اکانت توییتر

در نهایت با لمس دکمه Deactive از شما رمز حساب کاربری درخواست می‌شود. با وارد کردن رمز کار شما در توییتر تمام است و حساب کاربری شما از بین خواهد رفت.

در توضیحاتی که در این صفحه آمده است توجه به نکات زیر لازم است:

این پلتفرم در روش حذف اکانت توییتر به شما تذکر می‌دهد که با لمس این دکمه، نام کاربری شما در تمام این پلتفرم غیرقابل مشاهده خواهد بود. همچنین به شما میگوید که اگر بصورت تصادفی حساب کاربری خود را حذف کرده باشید، تا 30 روز میتوانید مجددا آن را بازیابی کنید. در ادامه توضیحات این پلتفرم آمده است که اطلاعات حساب کاربری شما در موتورهای جستجو مثل بینگ و گوگل احتمالا تا مدت‌ها باقی خواهد ماند. پس اگر اکانت خود را حذف کردید اما با جستجو در گوگل به آن دسترسی داشتید، بدانید که این مورد کاملا طبیعی است.

جمع بندی نهایی

خیلی خوشحالیم که تا اینجا آموزش با ما همراه بودید. ما در وبسایت اسپید فالوور سعی داریم تا بهترین خدمات را به کاربران عزیز خود ارائه دهیم چون برای شما عزیزان احترام بسیار زیادی قائل هستیم. در این آموزش شما را با روش حذف اکانت توییتر آشنا کردیم. امیدواریم که این اموزش برای شما عزیزان مفید بوده باشد. ضمناً فراموش نکنید که قبل از دلیت اکانت در این شبکه اجتماعی به خوبی فکر کنید چون دیگر راه بازگشتی برای شما وجود ندارد. وبسایت ما نیز هیچگونه مسئولیتی قبال حذف اکانت شما نمیپذیرد. موفق باشید.

5/5 - (5 امتیاز)