جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید سابسکرایب یوتیوب - مورد تایید یوتیوبرها

امروزه کاربران زیادی در پلتفرم یوتیوب فعالیت می‌کنند. این کاربران با نیت‌های مختلف اعم از آموزش، سرگرمی و یا کسب درآمد پا به این پلتفرم قرمز رنگ می‌گذارند. هرچه تعداد کاربران یوتیوب بیشتر شود، دریافت سابسکرایب نیز برای شما سخت خواهد شد. به همین دلیل ما امروز قصد داریم تا شما را با خرید سابسکرایب یوتیوب آشنا کنیم. راه حلی که میتواند شما را در پیش برد اهدافتان در این پلتفرم یاری کند. اگر شما هم قصد دارید تا یک شبه راه یک ساله را طی کنید، تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

خرید سابسکرایب یوتیوب
سابسکرایب یوتیوب
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
2494 سابسکرایب یوتیوب - کیفیت بالا (پیشنهادی) 👤💎⭐️ توضیحات 1,620,000  تومان 50000/100 فعال
2604 سابسکرایب کانال یوتیوب | سرور اسپید یک 👤💎⭐️ توضیحات 38,000  تومان 20000/100 فعال
2605 سابسکرایب کانال یوتیوب | سرور اسپید دو (گارانتی دار) 👤💎⭐️ توضیحات 287,000  تومان 50000/100 فعال
2606 سابسکرایب کانال یوتیوب | سرور اسپید سه (گارانتی دار و سریع) 👤💎⭐️ توضیحات 459,000  تومان 50000/500 فعال
447 سابسکرایب + جبران ریزش 30 روزه 👤💎⭐️ توضیحات 435,000  تومان 15000/50 فعال
501 سابسکرایب یوتیوب (کم ریزش) 👤💎⭐️ توضیحات 375,000  تومان 50000/100 فعال
502 سابسکرایب یوتیوب 👤💎⭐️ توضیحات 525,000  تومان 15000/50 فعال

سابسکرایب یوتیوب چیست؟

شاید زمانی که سازندگان پلتفرم یوتیوب چاد هرلی، استیو چن و جاوید کریم درسال 2005 درحال ساخت آن بودند، کمتر کسی فکر می‌کرد که Youtube میتواند تا این اندازه محبوب شود. محبوبیت این پلتفرم باعث شده تا در رده دوم سایت‌های پرطرفدار قرار بگیرد. این وبسایت و اپلیکیشن یکی دیگر از محصولات شرکت گوگل است. کاربران زیادی به نیت کسب درآمد وارد آن می‌شوند. اما کسب درآمد از یوتیوب به این سادگی نیست. در یوتیوب همانند اینستاگرام و توییتر، کاربران میتوانند کاربران دیگر را دنبال کنند. در دو پلتفرم ذکر شده به دنبال کنندگان فالوور می‌گویند. اما در یوتیوب قضیه متفاوت است و به دنبال کنندگان، سابسکرایبر می‌گویند. اگر شما قصد دارید تا در یوتیوب یک پیج جذاب داشته باشید، خرید سابسکرایب یوتیوب میتواند برای شما یک گزینه بسیار جذاب باشد.

در واقع واژه Subscribe در ادبیات یوتیوب به معنی اشتراک می‌باشد. هنگامی که شما یک کانال را دنبال می‌کنید در واقع از مشترکین آن خواهید شد. البته جذب سابسکرایب در یوتیوب کار چندان ساده‌ای نیست. سخت پیش می‌آید که شخصی از کانال شما خوشش بیاید و آن را دنبال کند. دلیل این موضوع نیز، الگوریتم‌های خاص این پلتفرم می‌باشد. به همین دلیل افراد زیادی به سراغ راه‌های مختلف چون خرید سابسکرایب یوتیوب می‌روند. با توجه رشد روز افزون کاربران ایرانی در این پلتفرم، افراد زیادی به دنبال پنل های خرید سابسکرایب یوتیوب هستند. حال در ادامه این پست شما را با این روش بیشتر آشنا خواهیم کرد.

مزایای خرید سابسکرایب یوتیوب

برای خرید سابسکرایب یوتیوب، همانند دیگر سرویس‎‌های اسپید فالوور مثل خرید فالوور توییتر میتوان دلایل مختلفی را ذکر کرد. شما برای انجام هرکاری باید با دلایل انجام آن کار آشنا شوید. در مورد این مسئله نیز همین مسئله صدق می‌کند. در این بخش شما را با فواید خرید اشتراک کننده یوتیوب بیشتر آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

خرید سابسکرایب یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب با خرید سابسکرایب یوتیوب

کاربران زیادی به نیت کسب درآمد دلاری وارد یوتیوب می‌شوند. شاید از خود بپرسید که چگونه میتوان از یوتیوب کسب درآمد کرد. این پلتفرم برای نمایش ویدیو می‌باشد. هرچقدر که کاربران آن بیشتر شود، در واقع درآمد گوگل نیز از تبلیغات و سایر روش‌های درآمدی بیشتر خواهد شد. گوگل قصد دارد تا همواره شما را تشویق به فعالیت در یوتیوب کند. به همین دلیل با شرایط خاص شما را به عنوان شریک تجاری خود در نظر میگیرد. پس از آن از کل درآمدی که گوگل توسط ویدیوهای شما کسب می‌کند، 65 درصد آن را به شما خواهد داد. این مزد زحمات شما در این پلتفرم است. حال شاید از خود بپرسید که این موضوع چه ربطی به خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان دارد؟ در ادامه شما را با ربط آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

در بالا ذکر کردیم که گوگل در شرایطی خاص شما را شریک تجاری خود قرار خواهد داد. یعنی قرار نیست هرکسی با هر میزان تولید محتوا و دنبال کننده‌ای سعادت همکاری با گوگل را داشته باشد. گوگل برای این همکاری دو شرط دارد. در ابتدا شما باید 1000 سابسکرایبر در اختیار داشته باشید. همچنین مدت زمان بازدید ویدیوهای شما باید از 4000 ساعت بیشتر باشد. قطعا اگر بخواهید آرام آرام و با تولید محتوای خوب این تعداد سابسکرایبر را جذب کنید، مدت زمان زیادی طول خواهد کشید. درحالی که میتوانید به راحتی با خرید سابسکرایب یوتیوب این زمان را کوتاه کنید. در اینصورت یکی از مراحل سخت گوگل را پشت سر خواهید گذاشت. جذب این تعداد اشتراک اصلا کار آسانی نیست و باید دست به کار شوید و کمی از جیب خود خرج کنید. قطعا در آینده این هزینه به جیب شما باز خواهد گشت.

کسب شهرت

در مورد کسب شهرت در پلتفرم‌های اجتماعی، قبلا بسیار صحبت کردیم. میزان شهرت در پلتفرم‌های اجتماعی رابطه مستقیمی با تعداد دنبال کنندگان دارد. برای مثال در تیک تاک هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، انگاه شما نیز محبوب‌تر خواهید بود. به همین دلیل خرید فالوور تیک تاک یکی از راهکارهایی است که تیک تاکرها از آن استفاده می‌کنند. در مورد یوتیوب هم همین مسئله وجود دارد. شما میتوانید به راحتی با خرید سابسکرایب یوتیوب برای خود شهرت بسیار خوبی را دست و پا کنید. هرچه تعداد سابسکرایب‌ها بیشتر باشد، محبوبیت شما نیز بیشتر خواهد شد. همین مسئله در آینده نیز نیز به شما کمک خواهد کرد و باعث رشد ارگانیک پیج شما می‌شود.

مزایای خرید سابسکرایب یوتیوب از اسپید فالوور

اسپید فالوور را میتوان یکی از وبسایت‌های بسیار معروف در زمینه فروش خدمات مجازی می‌باشد. ما در زمینه‌های مختلفی، سرویس‌های مختلفی نیز ارائه می‌کنیم. شما قصد دارید تا برای خرید سابسکرایب یوتیوب از اسپید فالوور اقدام نمایید. پس باید بدانید که چه مزایایی در انتظار شماست. در این بخش شما را با مزایای خرید این خدمت از اسپید فالوور بیشتر آشنا خواهیم کرد.

خرید سابسکرایب یوتیوب

خرید سابسکرایب یوتیوب ارزان قیمت

در مورد خرید هر محصول یا خدمتی، مسئله قیمت جز اولین مواردی است که جلب توجه می‌کند. بارها از دیگران در هنگام خرید لباس، ماشین، خانه و موارد دیگر این جمله را شنیدیم که ” این را با قیمت مناسب خریداری کرده ام.” همین مسئله میتواند گواهی بر اهمیت بسیار بالای قیمت در انتخاب شما داشته باشد. حتی برخی از کاربران به دنبال خرید سابسکرایب یوتیوب رایگان هستند. ما همواره در اسپید فالوور مسئله قیمت را در نظر داریم. ما سعی داریم تا خدمات خود را با قیمتی مناسب و به صرفه در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. اما نگران نباشید چون این قیمت مناسب به هیچ وجه به کیفیت ضربه وارد نخواهد کرد. دلیل قیمت بسیار مناسب محصولات اسپید فالوور، پایین بودن حاشیه سود ما می‌باشد. ما به هیچ وجه خواهان دریافت سودهای بسیار زیاد از مشتریان خود نیستیم.

کیفیت بالا

در مورد هر محصولی باید به کیفیت آن نیز توجه کرد. در مورد سابسکرایب و فالوور نیز همین مسئله وجود دارد. برای مثال هنگامی که شما قصد خرید فالوور لینکدین را دارید. باید بدانید که این فالوورها تا چه زمانی ماندگاری خواهند داشت. در مورد خرید سابسکرایب هم دقیقا همین مسئله وجود دارد. به همین دلیل کاربران زیادی به دنبال خرید سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش هستند. البته بدون ریزش واقعا وجود ندارد. اما میتوانید کم ریزش آن را از وبسایت اسپید فالوور خریداری کنید. شما قصد دارید تا با خرید اشتراک برای پیج یوتیوب خود، در ابتدا باعث پیشرفت آن شوید و سپس نیز از آن کسب درآمد کنید. به همین دلیل بسیار باید به کیفیت آن توجه کنید. 

مسئله کیفیت بسیار حائز اهمیت است. فرض کنید که شما 100 سابسکرایب برای پیج خود خریداری کرده‌اید. اگر پس از مدتی این سابسکرایب‌ها بریزند آنگاه پیج شما نیز با مشکل مواجه خواهد شد. هم از نظر گوگل شما یک یوتیوبر ضعیف شناخته می‌شوید همین مسئله میتواند تاثیرات منفی بسیار زیادی را بر پیج شما بگذارد. به همین دلیل بهتر است تا به دنباال خرید سابسکرایب یوتیوب کم ریزش باشید.

ماندگاری بالای سابسکرایب‌ها

اما یکی از مواردی که در هنگام خرید سابسکرایب فیک باید به آن توجه بسیار زیادی کنید، مسئله ریزش آنهاست. در برخی از سایت‌ها و اپلیکیشن میزان ریزش دنبال کنندگان بسیار بالاست و همین مسئله باعث دلسردی شما از خریدتان خواهد شد. اگر به دنبال خرید سابسکرایب یوتیوب بدون ریزش هستید، وقت خود را هدر ندهید چون چنین موردی اصلا وجود ندارد. همیشه درصدی ریزش در این سرویس‌ها وجود دارد. خوشبختانه وبسایت اسپید فالوور به عنوان یکی از برترین سایت‌ها در زمینه ارائه خدمات سابسکرایب یوتیوب، این توانایی را دارد تا دنبال کنندگان این پلتفرم را با ماندگاری بالا به شما کاربران عزیز ارائه دهد. شما میتوانید با خیالی آسوده خرید خود را از این وبسایت انجام دهید.

پشتیبانی قوی

یکی از اشتباهات رایجی که اکثر افراد آن را انجام می‌دهند، استفاده از کالا یا خدماتی بدون پشتیبانی است. در مورد خرید خدمات سوشیال مدیا باید توجه بسیار زیادی به پشتیبانی سایت و اپلیکیشن ارائه دهنده داشته باشید. بگذارید تا مثالی برای شما ذکر کنیم. اگر شما قصد خرید سابسکرایب یوتیوب را داشته باشید، احتمالا قبل یا در هنگام خرید با سوالات مختلفی مواجه می‌شوید، سوالاتی که برای یافتن پاسخ آنها نیاز به برقراری ارتباط با پشتیبانی خود را دارید. حتی پس از خرید نیز احتمالا به پشتیبانی نیاز خواهید داشت. متاسفانه برخی از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها به خوبی پاسخگوی مشتریان و کاربران خود نیستند.

اما جای نگرانی نیست چون اسپید فالوور در کنار شماست. تفاوتی ندارد که در حال خرید چه خدماتی هستید، میتوانید به راحتی با پشتیبانی اسپید فالوور در سایت، تلگرام یا تماس تلفنی در ارتباط باشید. سوالاتی که قبل از خرید سابسکرایب یوتیوب یا هر خدمات دیگری که در ذهنتان وجود دارد را از ما بپرسید. حتی پس از خرید نیز میتوانید به راحتی با ما در ارتباط باشید. با به شما اطمینان می‌دهیم که میتوانید با تکیه بر پشتیبانی این وبسایت، خریدی با خیال آسوده داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید. فقط کافیست تا یکبار به اسپید فالوور اعتماد کنید. 

راهی بجز خرید سابسکرایب یوتیوب وجود دارد؟

ما قصد داریم تا با شما همانند قبل کاملا صادقانه سخن بگوییم. شاید شما از خرید سابسکرایب یوتیوب برای پیجتان خیلی راضی نباشید. شما نمیخواهید با پرداخت هزینه برای پیج خود اعتبار و شهرت کسب کنید. ما به این نظریه و حرف شما احترام میگذاریم. اما بهتر است که بدانید لازمه موفقیت در هر بیزینس و کاری، پرداختن بها آن کار است. شما نمیتوانید تمام با کار را فقط خودتان به دوش بکشید، پس بهتر است با پرداخت هزینه معقول و منطقی در کار خود به سرعت پیشرفت کنید. شاید بپرسیدراهی جز خرید سابسکرایب وجود دارد؟ پاسخ این سوال بله است.

در یوتیوب، توییتر، فیس بوک و سایر پلتفرم‌ها شما میتوانید با تولید محتوای جذاب و یونیک به کسب رشد پیج خود بپردازید. شما باید محتوایی جذاب را برای کاربران خود تولید و آنها را در اختیارشان قرار بدهید. البته این مسئله چندان هم ساده نیست. در ابتدای فعالیت پیج، شما دنبال کننده زیادی نخواهید داشت. به همین دلیل تقریبا هرچه که تولید کنید با بازدید کم دیگران رو به رو خواهد شد. به همین دلیل بهتر است تا برای میانبر زدن و سریع رسیدن به هدف خود اقدام به خرید سابسکرایب یوتیوب بکنید. البته این کار را باید کاملا طبیعی انجام دهید. هنگامی که یوتیوب از رشد پیج شما مطلع شود، بصورت خودکار محتوای شما را برای سایر کاربران به نمایش در می‌آورد. همین مسئله میتواند یک کمک بزرگ به شما باشد.

4.4/5 - (5 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد