دنیای دیجیتال مارکتینگ، کمتر کسی را پیدا می‌کنید که به دنبال افزایش فالوور در شبکه اجتماعی مورد نظر خود نباشد. کاربران زیادی به دنبال یافتن یک پاسخ برای سوال خود هستند. چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم. شبکه اجتماعی توییتر یکی از محبوب‌ترین شبکه‌ها در دنیای دیجیتال می‌باشد. این پلتفرم کاربران زیادی را در خود جای داده است. به همین دلیل شما میتوانید به راحتی با افزایش فالوور در آن به کسب درآمد یا شهرت بپردازید. بالا بردن یک پیج در این شبکه آنقدر مهم و با اهمیت است که افراد مختلفی هزینه‌های بسیار زیادی برای این مورد می‌کنند. اما ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با 12 تکنیک اصولی و درست برای افزایش فالوور در توییتر آشنا کنیم. تا انتهای این پست با سایت اسپید فالوور همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم

چرا باید به فکر افزایش فالوور توییتر باشیم؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید به فکر افزایش فالوور توییتر باشیم. پاسخ سوال کاملا واضح است. اگر شما رسانه‌ای با تعداد مخاطب زیاد در اختیار داشته باشید، میتوانید به راحتی از آن کسب درآمد کنید. همین مسئله میتواند باعث ایجاد یک انگیزه بسیار خوب برای شما باشد. شما دوست دارید برای کسب درآمد خود به این پاسخ برسید که چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم. در این مقاله نیز ما به این سوال شما پاسخ کاملی ارائه خواهیم کرد. حال بیایید تا مزیت داشتن تعداد دنبال کننده بالا در این شبکه اجتماعی را با یکدیگر بررسی کنیم.

کمک به شهرت شما

قطعا شهرت صد در صد خوب نیست. اما افراد زیادی به دنبال کسب شهرت هستند. احتمالا شما هم به دنبال افزایش شهرت خود هستید. شاید شما یک نماینده، وکیل، بازیگر، فوتبالیست یا شاید یک فرد عادی باشید. تفاوتی ندارد به هرحال Twitter میتواند شهرت شما را چند برابر کند. از تمام این موارد نیز که بگذریم، ورود به دنیای شهرت راه‌های دیگری جز ورود به تلوزیون و دیده شدن در رسانه‌های عمومی نیز دارد. فرض کنید که شما بازیگر یک سریال هستید. در روز چند نفر آن سریال را تماشا خواهند کرد؟ شما میتوانید به همان تعداد بیننده سریال، برای خود در توییتر نیز فالوور جذب کنید. این واقعا برای شما شگفت انگیز خواهد بود.

در شبکه اجتماعی توییتر، شما دنبال کننده واقعی دریافت خواهید کرد. افرادی شما را پیگیری می‌کنند که به پست‌ها و صحبت‌های شما علاقه دارند. آمار درست و دقیقی از تعداد آنها در دسترس است. حتی به لطف ابزارهای مختلف در فضای وب میتوانید رفتار انها و بازخوردشان را هم به درستی بررسی کنید. اگر چیزی بگویید ( توییتی بگذارید ) که حاوی یک ارزش یا یک مسئله مهم باشد، آن را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. ( ریتوییت ). احساسات خود در مورد توییت‌های شما را با گذاشتن کامنت به اشتراک می‌گذارند. پست شما را لایک می‌کنند. هر زمان که بخواهید میتوانید پست بگذارید. همه این موارد از مزیت‌های افزایش فالوور در توییتر است. احتمالا تا الان اشتیاق بیشتری برای یافتن پاسخ چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم دارید.

کسب درآمد با یافتن راه چگونه برای توییتر خود فالوور جمع کنیم

بگذارید کمی از صحبت‌های احساسی خارج شویم. میخواهم وارد مسئله مهم و شیرینی به نام پول و کسب درآمد بشوم. پول عنصری بسیار مهم در زندگی انسان‌ها می‌باشد. به همین دلیل افراد زیادی با نیت کسب درآمد وارد توییتر شده‌اند. شاید از خود بپرسید که چگونه میتوان از توییتر کسب درآمد کرد. پاسخ این سوال نیاز به توضیح بیشتری دارد. فرض کنید که شما یک پیج با بیش از 100 هزار دنبال کننده در اختیار دارید. 100 هزار نفر هر موردی که شما در پیج خود قرار بدهید را دنبال خواهند کرد. این بسیار جذاب است. شما رسانه‌ای صد هزار نفری را در اختیار دارید. همین مسئله میتواند باعث شود تا صاحبین کسب و کار و مشاعل برای تبلیغ برند خود به شما مراجعه کنند.

فقط کافیست تا شما در توییتر خود بگویید که من از فلان پفک یا چیپس استفاده کردم و بسیار خوشمزه بود، آنگاه افراد زیادی نیست به پیروی از این تبلیغ از محصولات شرکت استفاده خواهند کرد. البته برای تبلیغ‌های بزرگ در سطح چیپس و پفک باید تعداد فالوور خود را بیشتر کنید. یعنی باید بیشتر برای یافتن پاسخ چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم باشید. اما برای تبلیغ‌های کوچکتر مثل طراحی سایت یا کارهای خدماتی این تعداد دنبال کننده برای شما بسیار مناسب است. میتوانید از افزایش فالوور پیج توییتر خود حسابی کسب درآمد کنید. واقعا شگفت انگیز است.

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم

شما با هدف یافتن پاسخ سوال خود هستید. شما میخواهید بدانید که چگونه میتوان در توییتر فالوور جمع کرد. ما نیز قصد داریم در این قسمت به این سوال شما پاسخ دهیم. بگذارید یک نکته را به شما بگویم. هیچ چیز به سادگی به دست نخواهد آمد. اگر هم ساده به دست بیاید ساده از دست خواهد رفت. در مورد فالوور در توییتر هم همین مسئله وجود دارد. قرار نیست با راه‌های مخفی و عجیب و قریب به افزایش فالوور خود بپردازید. اما باید بدانید که میتوانید با انجام کارهای درست به هدف خود برسید. اگر هم جایی نیازی به کمک در این زمینه داشتید میتوانید از راه‌های دیگه مثل خرید فالوور توییتر استفاده کنید.

در توییتر فعال باشید

اگر میخواهید بدانید که چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم، اول از همه باید بدانید که راز موفقیت در این شبکه اجتماعی فعالیت است. از همان لحظه اول که با نحوه ساخت اکانت توییتر آشنا شدید و حساب کاربری خود را در این پلتفرم ایجاد کردید، کار شما شروع می‌شود. شاید از خود بپرسید که منظور از فعالیت در توییتر چیست. چگونه در توییتر فعال باشیم. بگذارید تا کمی با شما دقیق‌تر سخن بگویم. میخواهم مسئله را برای شما به اندازه کافی باز کنم. فعال بودن در توییتر کمک بسیار زیادی به افزایش فالوور توییتر شما می‌کند. پس باید به فعالیت خود نگاه ویژه‌ای داشته باشید. بدون فعال بودن قطعا نتیجه نخواهید گرفت. حال برای فعالیت در توییتر چکار کنیم؟

در زمان درست توییت بگذارید

در ابتدا یک موضوع را برای فعالیت خود انتخاب کنید. شما باید بدانید که قصد دارید در چه زمینه‌ای توییت بگذارید. مخاطبان از پیج‌هایی که در هر زمینه‌ای محتوا تولید می‌کنند خوششان نمی‌آید. برای مثال اگر شما یک مهندس کامپیوتر هستید یا در این زمینه اطلاعات دارید، باید در همینه زمینه توییت بگذارید. قرار نیست وسط توییت در مورد رم و هارد و مانیتور، برای کاربران خود جوک بگذارید. پس دقیق و منطقی جلو بروید. سپس یک برنامه کامل برای خود ایجاد کنید. بهتر است از یک تقویم محتوایی در این زمینه استفاده کنید. یک تقویم بردارید و بنویسید که در فلان روز قرار است در مورد فلان مسئله توییت بگذارید.

گاهی اوقات موارد خیلی غیر عادی اتفاق میوفتد که شما باید در مورد ان توییتر بگذارید. برای مثال به سایت شرکت اپل حمله سایبری می‌شود. تلگرام یا یک اپلیکیشن پر دانلود دیگر، یک آپدیت بزرگ می‌دهد. اگر بخواهید طبق همان تقویم محتوایی جلو بروید، خبرهای داغ در زمینه تکنولوژی بیات خواهد شد. پس باید نسبت به اخبار حوزه کاری خود نیز کاملا دقت نظر داشته باشید. در زمان مناسب توییت‌های خود را ارسال کنید تا کاربران زیادی شما را دنبال کنند. همین مسئله میتواند به افزایش فالوور توییتر شما کمک کنید. میتوانید به راحتی در توییتر فالوور جمع کنید.

نسبت به توییت دیگران واکنش نشان دهید

شاید این تیتر کمی تهاجمی باشد. اما گول حالت تهاجمی آن را نخورید. قرار نیست هرکسی هر توییتی که گذاشت شما فوراً وارد بحث با آن شوید. شما که به دنبال افزایش فالوور توییتر خود هستید باید به فضای اطراف خود در توییتر دقت کنید. برای مثال اگر شخصی در مورد آب و هوا توییتی ارسال کرد، بهتر است تا شما نیز در جواب توییتش، یک کامنت دوستانه ارسال کنید. به سراغ پیج‌های هم صنف و همکار خود بروید. در توییت‌های آنها کامنت‌های مناسبی قرار دهید. همین مسئله باعث دیده شدن پیج شما می‌شود. حال شاید از خود بپرسید که آیا باید خودمان را در آن کامنت تبلیغ کنیم؟

برای مثال قصد دارم تا از همان مهندس کامپیوتر استفاده کنم. ابتدا به سراغ افراد هم سطح و هم رده خود بروید. آنها را در توییتر دنبال کنید. مثلا یکی از آنها در مورد سی پی یو موبایل اطلاعاتی را توییت می‌کند. شما سریعا به توییت آن مراجعه کرده و نظر خود را در مورد آن قرار دهید. برای مثال بگویید که این سی پی یو برای بازی مناسب است. من آن را به مشتریان خود همواره معرفی می‌کنم. حتی شاید آنها سوالی در زمینه کامپیوتر داشته باشن. شما باید فوراً وارد عمل شوید و به سوالش پاسخ دهید. همه این موارد میتواند به افزایش فالوور شما کمک کنند. تبریک میگم تقریبا یاد گرفتید که چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم.

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم ؟ پاسخ: از هشتگ ها استفاده کنید

از گذشته تا امروز، هشتگ یا برچسب، یار و یاور کارشناسان دیجیتال مارکتینگ بوده است. هشتگ مدل پیشرفته ابزاری به نام برچسب در سایت است. این ابزار در توییتر نیز جایگاه ویژه‌ای دارد که میتواند به شما در چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم، کمک بسیار زیادی کند. بگذارید برای درک بهتر این موضوع مثالی را برای شما کاربران عزیز اسپید فالوور ذکر کنم. فرض کنید که شما قصد دارید یک توییت با موضوع تلفن همراه اپل بزنید. خب در ابتدا متن خودتون رو تایپ می‌کنید و بعد هم دکمه توییت رو می‌زنید. اما این توییت به خوبی در معرض دید دیگران قرار نخواهد گرفت. شما باید کاری کنید تا هرکسی که کلمه اپل و موبایل را این پلتفرم جستجو می‌کند، با توییت شما مواجه شود.

برای اینکار باید از هشتگ # استفاده کنید. برای مثال می‌نویسید که : کمپانی #اپل در این رویداد قصد داره تا از #موبایل جدید خودش رو نمایی کنه. اینجوری توییت شما در لیست اپل و تلفن همراه قرار میگیره و هرکسی هم که این دو واژه رو جستجو میکنه میتونه اون رو ببینه. این برای شما میتونه یک کمک بزرگ باشه. طبیعتاً هرچه توییت‌های بیشتری از شما دیده شود، شما نیز بیشتر میتوانید به افزایش فالوور توییتر بپردازید. پس از این موضوع نهایت استفاده را ببرید. این هم یک پاسخ دیگر برای چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم.

شبکه سازی قوی انجام دهید

تابحال واژه یک کلاغ چهل کلاغ به گوش شما خورده است؟ ما انسان‌ها علاقه بسیار زیادی در انتقال اطلاعات داریم. فقط کافیست تا شخصی در مترو یا اتوبوس بگوید که فردا قرار است برف ببارد. سریعا افراد زیادی با ورود به خانه این موضوع را به اطلاع خانواده خود میرسانند. حتی برخی از افراد سفر‌های خود را به همین منظور لغو خواهند کرد. این مسئله در توییتر نیز وجود دارد. شما باید افراد مناسبی را پیدا کنید و با آنها دوست شوید. این افراد میتوانند به شما در رشد پیجتان کمک کنند. اولین کمکی که آنها به شما خواهند کرد، شناساندن شما دنبال کنندگانشان است. کمک دیگری میتوانند به شما بکنند، ریتوییت است.

شاید از خود بپرسید که ریتوییت یا شبکه سازی چگونه میتواند موضوع چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم، کمک کند. هنگامی که شما یک توییت بسیار خوب و جذاب را در صفحه خود منتشر می‌کنید، افرادی که با آنها شبکه سازی انجام داده‌اید، احتمالا توییت شما را در صفحه خود ریتوییت خواهند کرد. همین مسئله باعث افزایش دیده شدن پروفایل شما و در نتیجه افزایش فالوور توییتر شما خواهد شد. شاید با خود بگویید که آنها توییت شما را با نام خود و بدون ذکر نام شما در صفحه خودشان منتشر می‌کنند. اما سخت در اشتباهید، ریتوییت کردن یکی از امکانات و سنت دیرینه در بین توییتر بازها است. کسی که در این پلتفرم فعالیت می‌کند به سنت‌های آن نیز احترام می‌گذارد.

چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم

پست‌های قابل ریتوییت بگذارید

با شما هستیم و مقاله چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم از وبسایت اسپید فالوور. شاید تصویری که در بالا برای شما کاربران عزیز قرار دادیم، یکی از بهترین و مفهومی‌ترین تصاویر برای مسئله ریتوییت باشد. قطعا توییت ” امروز هوا چه گرم است ” نمیتواند به اندازه کافی حاوی ارزش و یا موضوع مهمی باشد. اما یک اطلاعات مهم مثل گزارش یک باگ بزرگ در تلفن همراه خاصی یا موارد دیگر میتواند به اندازه کافی برای کاربران در این پلتفرم جذاب باشد. به همین دلیل شما باید سعی کنید تا پست‌هایی بنویسید که قابل ریتوییت باشند.

شما به عنوان یک شخص فعال در این پلتفرم باید چیزی بنویسید که نظر دیگران را نیز به خوبی جلب کند. همین مسئله باعث می‌شود تا آنها توییت شما را در صفحه خود به اشتراک بگذارند. البته در بالا در مورد این مسئله کمی صحبت کردیم. اما اهمیت تولید محتوای خوب در هر شبکه اجتماعی بسیار زیاد است. حتی در مورد وبسایت، اگر شما محتوایی ضعیف را برای مخاطبان خود تولید کنید، نه تنها آنها مجدد از پیج شما بازدید نمی‌کنند، بلکه ممکن است شما را نیز آنفالو کنند. پس حسابی مراقبت مواردی که به اشتراک میگذارید باشید. باید حواستان به سلیقه مخاطبان خود باشد. اینجوری میتوانید گام به گام مراحل چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم را سپری کنید.

ربات و اپلیکیشن افزایش فالوور توییتر

چند سالیست که با دو پدیده در زمینه افزایش دنبال کننده توییتر رو به رو هستیم. ربات و اپلیکیشن افزایش فالوور توییتر میتواند در زمینه چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم نیز به شما به خوبی کمک کند. حال با یکدیگر به بررسی این دو پدیده بپردازیم. بررسی کنیم که کدام یک میتواند برای شما کاربردی‌تر باشد. ابتدا به سراغ ربات افزایش فالوور خواهیم رفت.

ربات افزایش فالوور توییتر

همانطور که از نامش پیداست شما با یک ربات یا ماشین خودکار سر و کار دارید. در بالا گفتیم که کامنت گذاشتن و لایک کردن ( واکنش نشان دادن به توییت سایرین ) تا چه اندازه میتواند برای شما مفید باشد. حال اگر بخواهید تمام روز خود را صرف انجام اینکار کنید، از کار و زندگی می‌افتید. اما یک راه حل ساده‌تر نیز برای شما وجود دارد. در فضای مجازی ربات‌هایی هستند که اینکار را برای شما انجام می‌دهند. فقط کافیست تا معتبر‌ترین انها را پیدا کنید و سپس مدیریت پیج خود را به انها بسپارید.

ربات میتواند به پیج‌های مختلف سر بزند، آنها را فالو یا آنفالو کند. میتواند نسبت به توییت دیگر کاربران واکنش نشان دهد. برای آنها کامنت بگذارد و یا آنها را لایک کند. این ابزار میتواند به شما در زمینه چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم بسیار کمک کند. میتواند یک یار و کمک دست برای شما باشد. البته این را هم فراموش نکنید که ما هیچ رباتی را تایید یا رد نمی‌کنیم. ربات‌ها در کنار مزیتی که دارند میتوانند باعث بن شدن پیج شما باشند. بهتر است ابتدا فکر‌های خود را بکنید و سپس از آنها استفاده کنید.

برنامه افزایش فالوور توییتر

اما یکی دیگر از ابزارهای فوق العاده که به شما در مورد چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم میتواند کمک کند، برنامه افزایش فالوور توییتر است. میتوانید به راحتی و با پرداخت مبلغ کمی برای پیج خود فالوور بخرید. خرید فالوور توییتر برای پیج شما میتواند بسیار مفید باشد. میتواند در دیده شدن پیج شما تاثیر به سزایی داشته باشد. همین مسئله میتواند باعث رشد ارگانیک یا طبیعی پیج شما شوید. ما در وبسایت اسپید فالوور این خدمت را ارائه می‌کنیم که میتوانید به راحتی از ان استفاده نمایید. این ابزار برای شما مزیت دیگری نیز دارد.

برنامه افزایش فالوور توییتر میتواند به پیج شما اعتبار زیادی را هدیه دهد. شما خود را جای کاربران بگذارید. دوست دارید پیجی را دنبال کنید که 1 هزار دنبال کننده دارد یا پیجی که 10 هزار دنبال کننده دارد؟ پاسخ احتمالا 10 هزار دنبال کننده است. این هم یک گام بزرگ در زمینه چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم.

جمع بندی

فعالیت در توییتر پستی و بلند‌های خاص خود را دارد. گاهی ممکن است برخلاف کارهایی که انجام می‌دهید نتیجه بگیرید. اما هرگز نا امید نشوید. افراد زیادی در این زمینه با شما در رقابت هستند. به همین دلیل کار شما سخت است. اما میتوانید از اینکار نتیجه بگیرید. ما در این پست سعی کردیم به سوال چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم شما پاسخ دهیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (2 امتیاز)