در این آموزش قصد داریم تا شما را با نحوه ساخت اکانت توییتر آشنا کنیم. اگر از کاربران فعال در فضای مجازی باشید، احتمالا با توییتر آشنا شدید، یک شبکه اجتماعی بسیار قوی و پر کاربر که در حال حاضر تحت مالکیت ایلان ماسک می‌باشد. افراد در این شبکه اجتماعی با اهداف مختلف فعالیت می‌کنند. برخی از افراد برای کسب شهرت و برخی دیگر نیز برای کسب ثروت در آن فعال هستند. سیاستمداران، فوتبالیست‌ها، بازیگران و افرادی در توییتر صفحه شخصی خود را ایجاد کرده‌اند. این شبکه اجتماعی به پرنده آبی رنگ نیز معروف است. لوگوی آن طرح یک پرنده آبی رنگ است که در حال پرواز می‌باشد. با توجه به اهمیت آشنایی با نحوه ساخت اکانت توییتر در این پست از سری آموزش توییتر قصد داریم تا شما را با ساخت حساب کاربری در این شبکه اجتماعی آشنا کنیم. اگر شما هم قصد فعالیت در این پلتفرم را دارید در ادامه با ما و وبسایت اسپید فالوور بیشتر همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

نیازمندی‌های ساخت اکانت توییتر

برای آشنایی با نحوه ساخت اکانت توییتر، در ابتدا باید با نیازمندی‌های آن آشنا باشید. شما باید موارد مختلفی را برای ثبت خود در این شبکه اجتماعی آماده کنید. موارد مورد نیاز برای ساخت اکانت توییتر در ایران با سایر نقاط دنیا تفاوت زیادی ندارد. این موارد عبارتند از :

  1. شماره مجازی یا حقیقی
  2. ایمیل یا پست الکترونیک
  3. یک نام برای اکانت
  4. نام کاربری
  5. عکس پروفایل
  6. عکس کاور

در بالا ذکر کردیم که برای ساخت اکانت در توییتر شما به شماره مجازی یا حقیقی نیاز دارید. بهتر است بدانید که ساخت اکانت توییتر با شماره واقعی نسبت به شماره مجازی بسیار بهتر است. پس به شما توصیه می‌کنیم که با شماره موبایل واقعی خود نسبت به ساخت اکانت اقدام نمایید. ما در این پست وظیفه داریم تا نحوه ساخت اکانت توییتر را به طور کامل به شما کاربران عزیز توضیح دهیم، پس در این بین باید شما را با موارد پیشنهادی نیز به خوبی اشنا کنیم. در کنار ساخت اکانت توییتر با شماره واقعی راه دیگری نیز وجود دارد که آن ساخت اکانت با شماره مجازی است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

ساخت اکانت توییتر با شماره مجازی

در بالا ذکر کردیم که یکی از راه‌های ساخت اکانت در این شبکه اجتماعی، ساخت اکانت توییتر با شماره مجازی است. در مورد نحوه ساخت اکانت توییتر در این روش ابتدا باید شمارا با شماره مجازی آشنا کنیم. چند سالیست که سرویس‌های مختلفی در فضای وب شکل گرفته‌اند. وظیفه اصلی این سرویس‌ها ارائه شماره مجازی به کاربران برای ثبت نام در سایت‌های مختلف است. بگذارید برای درک بهتر این موضوع مثالی را برای شما کاربران عزیز بیاوریم. فرض کنید که شما قصد ثبت نام در توییتر را دارید، این شبکه اجتماعی در زمانی خاص، ثبت نام را برای کاربران ایرانی کاملا ممنوع کره بود. یعنی هنگامی که شما در این شبکه اجتماعی قصد ثبت نام داشتید، حتما باید از یک شماره خارج از ایران استفاده کنید.

قطعا شما داخل ایران هستید و امکان استفاده از یک شماره خارجی برای شما میسر نیست. شما نمیتوانید شخصا برای خرید یک خط موبایل از ایران خارج شوید و خط خارجی برای خود خریداری کنید. در این زمان میتوانید از شماره مجازی استفاده کنید. فقط کافیست تا وارد یکی از سایت‌های معتبر در این زمینه شوید و سپس نسبت به خرید شماره مجازی اقدام کنید. در این روش خط موبایل بصورت فیزیکی در اختیار شما قرار نمیگیرد. یک شماره تلفن به شما داده خواهد شد. فقط کافیست تا شماره موبایل را در اپلیکیشن توییتر وارد کنید و سپس کد فعالسازی را نیز سایت ارائه دهنده خط به شما خواهد داد. سپس میتوانید به راحتی با شماره مجازی برای خود حساب بسازید. این روش نیز یکی از راه‌های خوبی که در نحوه ساخت اکانت توییتر با آن آشنا شدید.

نحوه ساخت اکانت توییتر

ساخت اکانت در این شبکه اجتماعی اصلا سخت نیست. در ابتدا قصد داریم تا شما را با نحوه ساخت اکانت توییتر در ویندوز و پلتفرم دسکتاپ آشنا کنیم. برای ساخت اکانت کافیست تا به صفحه ساخت اکانت توییتر مراجعه کنید. با ورود به این صفحه با فرم زیر رو به رو خواهید شد.

نحوه ساخت اکانت توییتر

در این فرم که همانند یک کادر نیز عمل می‌کند شما سه انتخاب دارید. با کلیک بر روی گزینه اول، توییتر به حساب گوگل شما متصل خواهد شد. با کلیک بر روی دکمه دوم به حساب اپل شما متصل می‌شود و با کلیک بر روی گزینه سوم وارد صفحه خواهید که باید اطلاعات کاملی را از خود به توییتر ارائه دهید. از آنجایی که احتمال دارد حساب گوگل شما به مرورگر شما متصل نباشد، بهتر است تا گزینه سوم یعنی Sing up with phone or email را انتخاب کنید. گرچه انتخاب گزینه اول یعنی گوگل یا اپل میتواند یکی از راحت‌ترین راه‌ها در نحوه ساخت اکانت توییتر باشد. اما ما گزینه سوم را در این اموزش انتخاب می‌کنیم.

نحوه ساخت اکانت توییتر

گام اول در نحوه ساخت اکانت توییتر

با انتخاب گزینه سوم وارد فرم بعدی خواهید شد. همانطور که در بالای صفحه نوشته شده شما با انتخاب این نحوه ساخت اکانت توییتر باید سه 5 مرحله فرم را پشت سر بگذارید تا بتوانید اکانت توییتر خود را بسازید. نگران نباشید، این گام‌ها آنقدر سخت نیستند که شما را خسته یا نا امید کنند. ققط کافیست تا کمی صبر کنید. حال شما را با فیلدهایی که باید پر کنید بیشتر آشنا خواهیم کرد.

Name : همانطور که از نام این فیلد پیداست، در این بخش باید یک نام را برای اکانت خود ایجاد کنید. متاسفانه هنوز فرهنگ درستی برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی در کشور ایجاد نشده است. هنگامی که از شما نام درخواست می‌شود، بهتر است تا نام واقعی را در وارد کنید. توصیه می‌کنیم برای انجام کار حرفه‌ای تر از وارد کردن اسامی مستعار وغیر خودداری کنید. حتما لازم نیست تا یک نام کامل را از خود وارد کنید. فقط کافیست تا نام خود را درست وارد نمایید. این اولین گام در نحوه ساخت اکانت توییتر است.

Phone : در این بخش باید شماره موبایلی که میخواهید با آن در توییتر ثبت نام کنید را وارد کنید. شما میتوانید همانطور که در بالا گفتیم از شماره مجازی استفاده کنید. همچنین میتوانید برای ساخت اکانت توییتر خود با شماره ایران نیز اقدام نمایید. یک نکته در این بخش وجود دارد. اگر به زیر فیلد Phone دقت کنید، یک گزینه با عنوان Use Email Instead وجود دارد. با کلیک بر روی این گزینه میتوانید از ایمیل به جای شماره موبایل در ثبت نام خود استفاده کنید.

Date of Brith : در این بخش نیز باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید.

با پر کردن این سه بخش شما وارد مرحله یا گام بعدی برای ساخت شماره مجازی خواهید شد.

نحوه ساخت اکانت توییتر

گام دوم و سوم

در این گام نباید کار زیادی را انجام دهید. این قسمت از نحوه آموزش ساخت اکانت توییتر بسیار ساده است. در واقع شما یک توافقنامه بین خود و توییتر به ثبت می‌رسانید. شما به توییتر اجازه می‌دهید تا کوکی‌های شما را در خود ذخیره کند تا بعدا از آنها در جهت بهبود پلتفرم خود استفاده نماید. این شبکه اجتماعی از کوکی‌ها و مسیری که در اثر فعالیت خود به جای میگذارید در جهت بهبود پلتفرم خود استفاده خواهد کرد. از آنها برای نمایش تبلیغات به کاربران خود استفاده می‌کند. شما در این بخش کار زیادی ندارید فقط روی گزینه Next بزنید تا به مرحله بعدی بروید.

نحوه ساخت اکانت توییتر

در گام سوم شما باید اطلاعاتی را که در مرحله اول وارد کرده بودید را مجدد بررسی کنید. در این مرحله نیز همانند گام دوم کار زیادی نخواهید داشت. در این گام از نحوه ایجاد اکانت توییتر احتمال دارید نام شما توسط این توییتر قبول نشود. آنگاه باید نام دیگری را برای خود انتخاب کنید و به این شبکه اجتماعی معرفی نمایید.

نحوه ساخت اکانت توییتر

گام چهارم در نحوه ساخت اکانت توییتر

در این گام شما باید به توییتر خود را به عنوان یک انسان معرفی کنید. متاسفانه ربات‌های زیادی در فضای وب، سایت‌های مختلف را به شدت کلافه کرده‌اند. به همین دلیل آنها سیستم ضد ربات یا تشخیص انسان را راه اندازی کرده‌اند. به احتمال خیلی زیاد تصویری که در این مرحله دریافت خواهید کرد با تصویری که ما دریافت کردیم متفاوت خواهد بود. در این گام نحوه ساخت اکانت توییتر شما باید ابتدا به جهتی که انگشت دست نشان می‌دهد نگاه کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه چپ یا راست جهت فیل را طوری تغییر دهید که همسو با انگشت دست شود و سپس گزینه Submit را انتخاب کنید. سعی کنید تا این بخش را به خوبی انجام دهید در غیر اینصورت با مشکل ساخت اکانت توییتر رو به رو خواهید شد.

نحوه ساخت اکانت توییتر

ما همچنان در گام چهارم نحوه ساخت اکانت توییتر هستیم، در این مرحله شما باید کد فعالسازی که برایتان ایمیل یا پیامک شده را در این کادر وارد کنید. با اینکار به توییتر صحت شماره موبایل یا ایمیل خود را نشان می‌دهید. با اتمام این مرحله کار شما در ساخت اکانت توییتر به اتمام خواهد رسید و میتوانید از این شبکه اجتماعی استفاده کنید. اما ذکر یک نکته حائز اهمیت است. شما برای فعالیت در توییتر باید جایگاه مناسبی را در آن به دست بیاورید. بهتر است تا تولید محتوای مناسب یا خرید فالوور توییتر را در دستور کار خود قرار دهید.

4.8/5 - (20 امتیاز)