یکی از شبکه‌های مجازی مطرح در ایران، روبیکا است. به همین دلیل کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند. شما برای انجام کارهای مختلف مثل ارتباط با دوستان خود یا حتی کسب درآمد از روبیکا باید این اپلیکیشن را روی تلفن همراه خود نصب داشته باشید. طریقه نصب روبیکا در تلفن همراه یا تبلت شما بسیار آسان است. اما گاهی اوقات به دلیل پیچیدگی‌هایی کار با مارکت‌های مختلف همین کار آسان، به یک کار سخت تبدیل خواهد شد. به همین دلیل امروز ما در این پست از وبسایت اسپید فالوور شما را با آموزش نصب روبیکا آشنا خواهیم کرد. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

طریقه نصب روبیکا در اندروید

در آموزش طریقه نصب روبیکا میتوان به راه‌های بسیار زیادی اشاره کرد. خوشبختانه شما میتوانید به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنید و دسترسی شما به این پلتفرم بسیار آسان خواهد بود. شما میتوانید برای نصب روبیکا جدید از طریق وبسایت این پلتفرم یا مارکت‌های اندرویدی استفاده کنید. ما در این آموزش شما را با انواع راه‌ها آشنا خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

طریقه نصب روبیکا از مارکت‌ها

مارکت‌های اندرویدی نقش بسیار مهمی را در افزایش نصب اپلیکیشن‌های مختلف ایفا می‌کنند. در آموزش طریقه نصب روبیکا، ابتدا باید وارد مارکت کافه بازار شوید. سپس طبق آموزش زیر روی نوار بالای مارکت کلیک کرده تا کادر جستجو برای شما باز شود. سپس عبارت ” روبیکا ” را جستجو کنید. 

طریقه نصب روبیکا در تلفن همراه

با جستجوی عبارت روبیکا، لیتسی از اپلیکیشن‌های مرتبت با این حوزه برای شما نمایش داده خواهد شد. در بین تمام اپلیکیشن‌ها شما باید به اپی که تعداد نصب بیشتری دارد توجه کنید. به همین دلیل اولین گزینه که تعداد نصب آن برابر با 30 میلیون است را انتخاب کنید. در اینجا میتوانید روی گزینه نصب بصورت مستقیم کلیک کنید تا عملیات دانلود و نصب این اپلیکیشن آغاز شود. همچنین میتوانید برای مطالعه توضیحات تکمیلی در مورد این برنامه، روی آیکن روبیکا کلیک کنید. 

طریقه نصب روبیکا در تلفن همراه

پس از انجام مراحل بالا، کار شما به اتمام رسیده است. این طریقه نصب روبیکا را میتوانید در مایکت نیز انجام دهید. در واقع هیچ تفاوتی بین مایکت و بازار در این طریقه ندارد. البته راه‌های دیگری مثل استفاده از لینک نصب روبیکا نیز برای انجام اینکار وجود دارد. شما میتوانید به راحتی با مراجعه به سایت روبیکا نسبت به دانلود و نصب این اپلیکیشن اقدام نمایید. 

تنظیمات لازم پس از نصب روبیکا

در بالا شما را با طریقه نصب روبیکا آشنا کردیم. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اما پس از نصب باید برخی از تنظیمات را نیز انجام دهید تا مشکلی در آینده برای شما پیش نیاید. یکی از این تنظیمات، مربوط به مسائل امنیتی است. شما باید تایید دو مرحله‌ای یا Two Step Vertification را فعال کنید. این تنظیمات می‌تواند در آینده از اکانت شما در جهت هک جلوگیری کند. یکی دیگر از تنظیماتی که میتوانید انجام دهید، رمز گذاشتن برای روبیکای شماست. 

تفاوتی در طریقه نصب روبیکا روی تلفن همراه شما ندارد. حتی اگر از نصب روبیکا از بازار نیز استفاده کرده باشید، بهتر است تا در ابتدا دانلود خودکار اپلیکیشن را به طور کامل قطع کنید. این مورد در تلگرام نیز وجود دارد. دانلود خودکار باعث از بین رفتن حجم اینترنت شما و اشغال شدن فضای گوشی شما می‌شود. پس بهتر است که هرچه سریعتر نسبت به غیرفعال کردن این امکان اقدام نمایید. 

طریقه نصب روبیکا بعلاوه ممبرگیری

پس از نصب روبیکا باید به فکر افزایش ممبر خود در این پلتفرم باشید. راه‌های زیادی برای افزایش ممبر روبیکا وجود دارد که شاید یکی از بهترین‌های آن خرید ممبر روبیکا باشد. شما میتوانید به راحتی تنها با پرداخت مبلغی پول پیج خود را یک شبه به هر نقطه‌ای که خواستید برسانید. این یک امکان ویژه برای شماست. فراموش نکنید که درآمد شما از این شبکه اجتماعی به تعداد دنبال کنندگان و اعضای کانال شما بستگی دارد. 

سخن پایانی

در این آموزش شما را با طریقه نصب روبیکا در تلفن همراه آشنا کردیم. همچنین در ادامه شما را با برخی از تنظیمات مربوط به این اپلیکیشن آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم تا برای خرید خدمات مجازی حتما از وبسایت اسپید فالوور استفاده نمایید. همکاران ما بهترین خدمات را برای شما آماده کرده‌اند.

3.7/5 - (3 امتیاز)