در این پست قصد داریم شما را با ایمپرشن توییتر آشنا کنیم. افراد با اهداف مختلف وارد توییتر می‌شوند. برخی برای کسب شهرت و برخی دیگر به نیت سرگرمی وارد این پلتفرم شده‌اند. اما در این بین کسب و کارهای مختلفی چون اسنپ فود، فیلیمو و شرکت‌های بزرگ دیگر برای افزایش رشد کسب و کار خود در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند. در این پلتفرم اجتماعی ابزاری برای رشد کسب و کار و بیزینس وجود دارد که به آن ایمپرشن توییتر می‌گویند. امروز ما در این پست قصد داریم تا شما را با این ابزار آشنا کنیم. پس اگر شما هم به دنبال افزایش دانش خود در توییتر هستید تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

ایمپرشن توییتر

در ابتدا بگذارید تا به شما بگوییم ایمپرشن چیست؟ در لغت نامه واژه ایمپرشن ( Impertion ) به معنی تحت تاثیر قرار گرفته است. اما در شبکه‌های اجتماعی از این کلمه به عنوان بازدید استفاده می‌شود. در واقع ایمپرشن توییتر بیان می‌کند که یک توییت چند بار توسط کاربران مورد بازدید قرار گرفته است. بر اساس این ابزار شما میتوانید استراتژی بسیار خوبی را برای توییت‌های خود ایجاد کنید تا بتوانید بهترین نتیجه را از فعالیت خود در این پلتفرم کسب کنید. 

ایمپرشن توییتر در زمینه شناخت سلیقه مخاطب کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. بگذارید تا مثالی در این رابطه برای شما عزیزان ذکر کنیم. فرض کنید که شما کنید شما پستی در مورد تلفن همراه جدید سامسونگ در توییتر منتشر کردید، با استفاده از بررسی تعداد بازدید آن پست متوجه خواهید شد که چه تعداد کاربر از پست شما دیدن کرده‌اند. حال اگر پست شما لایک بسیار کمی داشته باشد، متوجه می‌شوید که کاربران از پست شما رضایت نداشتند. 

به کمک این فاکتور میتوانید به راحتی به سلیقه کاربران خود پی ببرید. این موضوع میتواند باعث شود که دیگر پست‌هایی که برای کاربران شما جذاب نیست را تولید نکنید یا حداقل تولید آن را بسیار کم کنید. برای داشتن یک پیج پر فالوور در توییتر باید به موارد بسیار زیادی توجه داشته باشید.

ایمپرشن توییتر چگونه به رشد بیزینس ما کمک می‌کند؟

تفاوت ریچ و ایمپرشن توییتر

در اینجا قصد دارم که به یک نکته بسیار مهم اشاره کنم. ایمپرشن و ریچ فقط مخصوص توییتر نیست و در شبکه‌های اجتماعی قوی دیگر نیز شما با این معقوله رو به رو خواهید شد. در شبکه‌های اجتماعی خارجی، بخشی با نام ریچ وجود دارد. ریچ و ایمپرشن توییتر شباهت‌های بسیار زیادی با یکدیگر دارند. اما هرگز یکی نیستند. برای درک بهتر این تفاوت مایلیم تا مثالی را برای شما عزیزان ذکر کنیم.

فرض کنید که شما توییتی را در توییتر ارسال کردید. این پست توسط هشتگ و موارد دیگر در معرض دید کاربران دیگر قرار خواهد گرفت. حال اگر کاربران پست شما را بازدید کنند به آن ایمپرشن خواهند گفت. اما اگر کاربر فقط چشمش به پست شما بخورد اما از آن بازدید نکند به آن ریچ می‌گویند. به عبارت دیگر ریچ را میتوان در معرض دید قرار گرفتن نیز قلمداد کرد. اگر میزان ریچ یک توییت برابر با عدد 100 بود یعنی 100 نفر احتمال دارد که پست شما را مشاهده کنند.

چگونه ایمپرشن توییتر را بررسی کنیم

اکنون که با ایمپرشن توییتر آشنا شدید، قصد داریم تا آموزش بررسی این فاکتور را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. خوشبختانه توییتر نیز همانند یوتیوب و گوگل از آنالیز را در خورد جای داده است. برای بررسی ایمپرشن نیازی به سایت آنالیز توییتر ندارید و میتوانید به راحتی با مراجعه به آدرس زیر به راحتی این فاکتور را بررسی کنید.

More> Creator Studio> Analytics

سخن پایانی

ما در وبسایت اسپید فالوور همواره در تلاشیم تا سطح دانش و آگاهی شما را در زمینه شبکه‌های اجتماعی بالا ببریم. در این پست شما را با ایمپرشن توییتر آشنا کردیم. امیدواریم که این پست برای شما بسیار مفید بوده باشد. همچنین پیشنهاد می‌کنیم که اگر در توییتر فعالیت می‌کنید حتما نسبت به خرید فالوور توییتر از وبسایت اسپید فالوور استفاده نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)