برای علاقه مندان به فعالیت در شبکه مجازی توییتر، آشنایی با اصطلاحات و البته آموزش‌های لازم در این پلتفرم امری بسیار مهم و ضروری است. یکی از مواردی که بسیار در این شبکه مورد توجه قرار میگیرد، مبحث منشن است. به همین دلیل امروز در این پست قصد داریم تا به موضوع منشن در توییتر چیست بپردازیم. در این پست قصد داریم تا به شما بگوییم که این واژه به چه معناست و چه نقشی را در توییتر ایفا می‌کند. برای بررسی بهتر این موضوع از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

منشن در توییتر چیست و چه کاربردی دارد؟

برای شما که در توییتر فعالیت می‌کنید بسیار مهم است تا با کلمات تخصصی در این پلتفرم آشنا باشید.

برای پاسخ به این سوال که منشن در توییتر چیست، بسیار مهم در ابتدا قصد داریم تا یک موضوع بسیار جالب را با شما کاربران عزیز در میان بگذاریم. فرض کنید که شما از شرکتی خریدی را انجام داده‌اید. شما از خدمات یک شرکت استفاده می‌کنید. آن شرکت پس از مدتی کالای یا خدماتی با کیفیت را به شما ارائه می‌دهد. برای حل مشکل خود چند راه پیش پای شما قرار دارد. اول اینکه از آن شرکت شکایت کنید تا بتوانید خسارت وارده به خود را جبران نمایید. اما این راه حل قطعا زمانبر خواهد بود. به همین دلیل باید به سراغ راه حل دوم بروید.

راه حل دوم صرف نظر کردن از شکایت است. اما راه بسیار ساده‌تری نیز وجود دارد. شما میتوانید با مطالعه پست نحوه ساخت اکانت توییتر، پس از ایجاد حساب کاربری در این پلتفرم، با گذاشتن پستی از آن شرکت، به خوبی صدای خودتان را به آنها برسانید. شاید خود بپرسید که آیا اینکار میتواند باعث دریافت پاسخ مناسب از سوی آن شرکت شود؟ پاسخ بله است. طبق نظر سنجی‌ها 30 درصد شرکت‌ها به شکایات برند خود در توییتر پاسخ داده‌اند.

به عبارت دیگر میتوان منشن را اینگونه معنی کرد. صداکردن دیگران در محیط توییتر را منشن می‌گویند. حال اگر قصد دارید بدانید که اینکار چگونه انجام می‌شود با ما همراه باشید.

منشن در توییتر چیست

چگونه منشن کنیم؟

در پاسخ به این سوال که منشن در توییتر چیست، ذکر کردیم که منشن یعنی صداکردن افراد در توییتر. حال قصد داریم تا به شما بگوییم که چگونه میتوانید اینکار را انجام دهید. شاید شما به دنبال آموزش تصویری منشن در توییتر باشید. اما اشتباه نکنید چون این کار آنقدر ساده است که نیاز به هیچ آموزش تصویری ندارد. 

همانطور که میدانید هر شخص در توییتر صاحب یک نام کاربری است که با @ شروع می‌شود. دقیقا مشابه اینستاگرام. این نام کاربری کاربرد بسیار زیادی دارد. برای مثال ما در اسپید فالوور برای خرید فالوور توییتر از این نام کاربری برای شناسایی پیج کاربر استفاده می‌کنیم. حال بیایید تا بررسی کنیم که چگونه از نام کاربری برای منشن کردن استفاده می‌کنند. 

برای منشن کردن شما باید در کپشن توییتر خود پس از نوشتن متن دلخواه ( توییت دلخواه ) از نام کاربری پیج مورد نظر استفاده کنید. با اینکار تویتر یک اعلان به صاحب پیج منشن شده ارسال می‌کند و از او میخواهد تا به این پیام رسیدگی کند. حال شاید از خود بپرسید که تفاوت ریپلای یا ریت و منشن در توییتر چیست؟ در ادامه به این سوال نیز پاسخ خواهیم داد.

منشن در توییتر چیست

تفاوت ریپلای با منشن

در پاسخ به این سوال که منشن چیست، اعلام کردیم که منشن یعنی صداکردن کاربر دیگر. اینکار با قراردادن نام کاربری کاربر در توییت انجام می‌شود. اما در ریپلای شما در به توییت شخصی پاسخ می‌دهید. در منشن شما شروع کننده مکالمه با شخص مورد نظر هستید. اما در حالت دوم یا همان ریپلای شما فرد پاسخ دهنده به توییت هستید. از اینجا میتوان تفاوت ریپلای با منشن را در توییتر بدست آورد.

سخن پایانی

یکی از سوالات کاربران در توییتر منشن چیست می‌باشد. این بخش در پلتفرم توییتر جایگاه بسیار مهمی دارد. به کمک این فاکتور میتوانید شخصی را در توییتر از وجود یک پست مطلع کنید. میتوانید از آن برای جذب فالوور یا تبلیغ پیج شخصی دیگر استفاده کنید. ما در این پست شما را با منشن در توییتر آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. 

4.8/5 - (5 امتیاز)