هنگامی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنید، با چالش‌های مختلفی رو به رو می‌شوید. یکی از این چالش‌ها افزایش بازدید استوری است. ویو استوری در این پلتفرم در درآمد شما تاثیر بسیار زیادی دارد. هرچقدر این فاکتور بیشتر باشد، توانایی درآمدزایی شما از پیجتان نیز بیشتر خواهد شد. اما متاسفانه دوستان زیادی با این مشکل مواجه هستند. ما امروز در این پست به درخواست یکی از کاربران عزیز اسپید فالوور، قصد داریم شما را با 18 روش جدید و تضمینی برای افزایش ویو استوری اینستاگرام آشنا کنیم. پس لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور
افزایش بازدید استوری با 18 روش جدید در سال 2024

روش‌های افزیش بازدید استوری اینستاگرام

اگر کمی در اپلیکیشن اینستاگرام گشت و گذار کنید، با انبوهی از اساتید مختلف در زمینه روش‌های موفقیت در اینستاگرام آشنا می‌شوید. هرکدام از آنها روش‌هایی را برای افزایش بازدید در اینستاگرام به شما پیشنهاد می‌دهند. ما در اینجا قصد رد یا تایید ادعا و روش‌های آنها را نداریم. اما قصد داریم تا یک مسئله مهم را برای شما مشخص کنیم. بازدید ویو در اینستاگرام آنقدر مهم است که حجم بسیار زیادی از تولید محتواهای آموزشی در این پلفترم را به خود اختصاص داده است. اکنون به سراغ 18 روش جدید برای افزایش بازدید ویو خواهیم رفت. 

1- به زمان بندی و نظم پایبند باشید

اولین مسئله مهم برای بالا بردن بازدید استوری، پایبندی به زمان و نظم آن است. برای هر پیج یک زمان طلایی برای پست گذاری وجود دارد. زمانی که کاربران شما بیشتر آنلاین هستند را زمان طلایی در اینستاگرام در نظر میگیریم. برای آشنایی بیشتر با این مسئله میتوانید مقاله بهترین زمان پست گذاری در اینستاگرام را مطالعه کنید. در اینستاگرام نظم جایگاه مهمی دارد.  برای افزایش بازدید استوری، زمان طلایی پیج خود را بدست بیاورید. سپس دقیقا بر اساس آن به تولید محتوا بپردازید. این روش میتواند بهترین نتیجه را برای تلاش‌های شما به ارمغان بیاورد. 

2- برای افزایش بازدید استوری، از استیکرها استفاده کنید

یکی از مسائل مهم در دنیای دیجیتال مارکتینگ، CTA است. این کلمه مخفف عبارت Call To Action است. در اینستاگرام استیکرهایی وجود دارد که کاربر با لمس آنها یک کار خاص را انجام می‌دهد. برای مثال یک استیکر وجود دارد که با لمس آن تعداد بسیار زیادی اموجی خنده بر روی صفحه ظاهر می‌شود. شما با استفاده از این استیکر، یک عمل یا اکشن را برای کاربر ساده سازی می‌کنید.پس اگر به دنبال بازدید واقعی استوری اینستاگرام هستید، از این استیکرها حتما استفاده کنید. استفاده از این ویژگی باعث افزایش بازدید استوری شما خواهد شد.

3- استوری اول تعاملی باشد

اما یکی دیگر از مواردی که به شما در افزایش بازدید استوری بسیار کمک می‌کند، تعامل کاربران با استوری شماست. اینستاگرام عملا همه چیز را به کاربران خود واگذار کرده است. هر آنچه رضایت آنها را جلب کند، در این پلتفرم موفق و پر بازدید خواهد شد. شما باید با روش‌های مختلف به این پلتفرم نشان دهید که محتوای شما برای کاربران جذاب است. پس باید برای جذب بازدید واقعی استوری، به دنبال افزایش تعامل کاربران با استوری‌های خود باشید. برای اینکار استوری‌های سوالی بگذارید تا کاربران به پاسخگویی به آنها ترغیب شوند. 

4- پاسخ به تعامل بهترین راه افزایش بازدید استوری

در بالا به استفاده از استوری تعاملی اشاره کردیم. اما هنگامی که کاربران به استوری‌های شما پاسخ دادند، میتوانید با پاسخ به آنها در دایرکت، بازدید استوری واقعی دریافت کنید. اینکار دو مزیت بسیار مهم برای شما دارد. اول اینکه اینستاگرام متوجه اهمیت شما به کاربرانتان خواهد شد. کاربران نیز از پاسخگویی شما خوشحال می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود تا به استوری‌های بعدی شما نیز پاسخ دهند. همین موضوع سبب افزایش بازدید استوری شما خواهد شد. 

افزایش بازدید استوری با 18 روش جدید در سال 2024

5- بهترین استوری‌ها را هایلایت کنید

برخی از پیج‌ها کاربران رابه تماشای هایلایت تشویق می‌کنند. برخی کاربران نیز خودشان خودجوش به تماشای هایلایت‌ها میپردازند. یکی از مواردی که به شما در افزایش بازدید استوری کمک خواهد کرد، هایلایت کردن استوری‌های جذاب است. اینکار باعث می‌شود تا کاربرانی که برای اولین باز به پیج شما پا می‌گذارند، بتوانند اطلاعات بیشتر و بهتری را از پیج شما دریافت کنند.  در نهایت این عمل به افزایش فالوور نیز برای شما منجر خواهد شد. 

6- خرید بازدید استوری

یکی دیگر از راه‌های کاربردی برای افزایش بازدید استوری، خرید این فاکتور است. گاهی اوقات شما به ویو بسیار زیادی نیاز دارید. همچنین زمان کافی برای رسیدن به بازدید بسیار بالا را در اختیار ندارید. در این موارد میتوانید از خرید بازدید استوری استفاده کنید. این روش نیز میتواند برای شما بسیار کاربردی باشد. البته فراموش نکنید که زیاده روی در استفاده از این روش، میتواند بری شما بسیار زیان بار باشد. پس قبل از هرچیز یک استراتژی خاص برای خود مشخص کنید. انتخاب کنید که به دنبال بازدید استوری فیک هستید، یا نوع واقعی آن و سپس دست به کار شوید. 

7- استفاده از هشتگ برای افزایش بازدید استوری

هشتگ از ابزارهای قدیمی برای افزایش بازدید در اینستاگرام بوده است. شما میتوانید از این برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام نیز استفاده کنید. البته فراموش نکنید که استفاده از هشتگ در استوری نیز قانون‌های خاص خود را دارد. یعنی نباید زیاده روی کنید یا از هشتگ‌های غیر مرتبط استفاده کنید. البته استفاده از هشتگ برای بالا بردن بازدید استوری، کمی قدیمی شده است. ولی خب هنوز هم جز راه‌های قابل استفاده در این پلتفرم آمریکایی است.

8- از تگ لوکیشن استفاده کنید

یکی دیگر از ویژگی‌های اینستاگرام که به شما در افزایش بازدید استوری کمک خواهد کرد، استفاده از لوکشن‌ها است. اساتید در استفاده از این ویژگی نظرات مختلفی دارند. اما بر اساس تجربه، در اکثر موارد این تگ به خوبی عمل کرده است. شما میتوانید برای استوری خود یک لوکیشن خاص نیز تعریف کنید. برای مثال اگر با دوست خود به خلیج همیشه فارس رفته‌اید و قصد دارید عکسی از این سفر را استوری کنید، میتوانید از لوکیشن خلیج فارس بر روی ستوری خود استفاده کنید. 

9- استوری اول جذاب باشد

متاسفانه اکثر اوقات یک کتاب از روی جلد قضاوت می‌شود. این قضیه برای استوری اینستاگرام نیز وجود دارد. اگر فالوورهایتان با اولین محتوای شما به خوبی ارتباط برقرار نکنند، استوری‌های بعدی شما را نیز نخواهند دید. همیشه سعی کنید اولین استوری شما در کنار تعاملی بودن، جذاب نیز باشد. در اینصورت کاربران نه تنها با استوری شما در تعامل هستند، بلکه استوری‌های بعدی شما را نیز خواهند دید. اینکار تاثیر بسیار مثبتی بر افزایش بازدید استوری دارد. 

افزایش بازدید استوری با 18 روش جدید در سال 2024

10- تعداد استوری‌های خود را افزایش دهید

اما از دیگر مواردی که به افزایش بازدید استوری‌ها کمک بسیار زیادی خواهد کرد، بالا بردن تعداد استوری ها است. شما به عنوان ادمین پیج موظف هستید تا هر روز تعداد مشخصی استوری را در پیج خود قرار دهید. اینکار باعث می‌شود تا افزایش ویو استوری برای پیج شما اتفاق بیوفتد. البته فراموش نکنید که زیاده روی در قراردادن استوری میتواند به بازدید استوری‌ها نیز منجر شود. بهتر است تا همیشه بین 5 تا 10 استوری برای پج خود قرار دهید. 

11- ادستوری یا منشن‌ها را نمایش دهید

کاربران علاقه زیادی به کنجکاوی دارند. آنها تمایل دارند تا در مورد اعتبار شما و مورد خصوصی مربوط به پیجتان، اطلاعات زیادی بدست بیاورند. برخی از افراد دیگر نیز به دنبال شهرت هستند. شما میتوانید از طریق نمایش اداستوری‌ها یا منشن‌ها به کاربران خود برای رسیدن به اهدافشان کمک کنید. با اینکار به فالوورهایتان،  اعتبار پیج خود را نشان می‌دهید. به انها میگویید که چقدر محتوای شما برای دیگران جذاب است که اداستوری می‌شود. اینکار یکی دیگر از روش‌های کاربردی برای افزایش بازدید استوری است. 

12- استوری اول تبلیغی نباشد

فالوورهایتان علاقه زیادی به تماشای تبلیغات ندارند. به همین دلیل نباید در قراردادن این نوع استوری‌ها زیاده روی کرد. هرگز فراموش نکنید که قراردادن تبلیغات در استوری اول میتواند مانع افزایش بازدید استوری شما شود. به همین دلیل نباید هرگز استوری‌های خود را با تبلیغات شروع کنید. سعی کنید پس از گذاشتن 2 یا 3 استوری جذاب و کاربرپسند، یک استوری تبلیغاتی قرار دهید. پس از آن نیز مجدد چند استوری کاربر پسند قرار دهید تا فالوورها پیج شما قهر نکنند. 

13- بر اساس الگوریتم اینستاگرام پیش بروید

اینستاگرام نیز همانند بسیاری از پلتفرم‌های مطرح در دنیا، برای نمایش محتوا به کاربران خود از یک الگوریتم مشخص استفاده می‌کند. معمولا اخبار درستی در مورد الگوریتم به بیرون درز پیدا نمی‌کند. اما شما میتوانید پس از مدتی کار در این پلتفرم با الگوریتم‌های آن به خوبی آشنا شوید. سعی کنید پس از یادگیری الگوریتم‌های اینستاگرام، متناسب با آنها رفتار کنید و پست گذاری را انجام دهید. فراموش نکنید که رفتار طبق الگوریتم‌هی اینستاگرام میتواند باعث افزایش بازدید استوری‌ها شود. 

14- آمارهای بازدید استوری را بررسی کنید

اما یکی دیگر از مواردی که به شما در افزایش ویو استوری کمک خواهد کرد، بررسی آمارهای بازدید است. در اینستاگرام برای هر استوری آمار مشخصی وجود دارد. این آمار اطلاعاتی مثل تعداد بازدید، تعداد پاسخ به استوری، تعداد حرکت به سمت استوری بعدی، خروج از لیست استوری‌ها و موارد دیگر قرار دارد. شما میتوانید از این آمار برای دستیابی به سلیقه کاربران استفاده کنید. سعی کنید هرچند وقت یکبار این آمار را به دقت بررسی و تحلیل کنید تا بتوانید بهترین محتوا را در پیج خود قرار دهید.

15- قراردادن استوری در لیست دوستان برای افزایش بازدید استوری

در اینستاگرام قابلیتی وجود دارد که میتوانید برخی از استوری‌هارا تنها برای یک گروه خاص از کاربران خود به اشتراک بگذارید. به عبارت دیگر میتوانید برخی از استوری‌ها را فقط برای کاربرانتان به اشتراک بگذارید. این روش نیز میتواند یکی دیگر از راه‌های افزایش بازدید استوری باشد. برای استفاده از این روش کافیست در اینستاگرام، لیست دوستان خود را بسازید. آنگاه در هنگام قراردادن هر استوری میتوانید مشخص کنید که کدام یک از آنها در معرض دید دوستان شما قرار بگیرد. 

افزایش بازدید استوری با 18 روش جدید در سال 2024

16- از همکاران خود الگو برداری کنید

تمام راه‌هایی که در بالا گفتیم صرفا برای به کارگیری روش‌های خلاقانه برای افزایش بازدید استوری بود.اما یکی دیگر از راه‌هایی که میتواند به شما در این کار کمک کند، الگو برداری از همکاران برای شما مزایا بسیار زیادی دارد. البته فراموش نکنید که کپی بردازی از آنها کار درستی نیست. شما باید ایده‌های آنها را به بهترین شکل الگو برداری کنید. اینکار میتواند به شما در بازدید ویو استوری اینستاگرام کمک کند.

17- از اپ‌های خرید بازدید استفاده کنید

یکی دیگر از مواردی که میتواند به شما در زمینه افزایش بازدید استوری کمک کند، استفاده از اپ‌های فروش این خدمات است. افراد زیادی در اینستاگرام از خدمات این اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کنند. شما نیز میتوانید از آنها استفاده کنید. البته فراموش نکنید که هرگز نباید در استفاده از این اپلیکیشن‌ها زیاده روی کنید. شما میتوانید از سایت بالا بردن بازدید استوری نیز استفاده کنید.

18- به سلیقه فالوور‌های خود اهمیت دهید

یکی دیگر از مواردی که به شما در افزایش بازدید استوری و فالوور کمک خواهد کرد، توجه به سلیقه کاربران است. بررسی کنید که هرکدام از استوری‌ها چه میزان بازدید را به خود اختصاص داده‌اند. شما باید مشابه آنها را در تعداد بالاتر تولید کنید. اینکار میتواند به رشد فالوورها نیز کمک کند. مشت نمونه خروار است. وقتی بتوانید سلیقه فالوورهای فعلی خود را شناسایی کنید، میتوانید در آینده فالوورهای بیشتری نیز جذب کنید.

سخن پایانی

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران در اینستاگرام با آن رو به رو هستند، افزایش بازدید استوری است. ما در این پست شما را با روش‌های افزایش ویو در اینستاگرام آشنا کرده‌ایم. ما در این 18 روش کاربردی و تضمینی برای بالا بردن بازدید استوری را به شما کاربران عزیز آموزش داده‌ایم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. تا دیداری دیگر خدانگهدارتان

5/5 - (1 امتیاز)