یکی از مشکلاتی که کاربران در فضای مجازی با آن رو به رو هستند، عدم امکان ثبت نام در شبکه‌های اجتماعی خارجی است. برخی از کاربران با طرح این سوال که چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم، در فضای مجازی به دنبال یافتن یک راه حل خوب هستند. همانطور که می‌دانید دو موضوع فیلترینگ و تحریم‌ها باعث می‌شود تا شما امکان فعالیت در تیک تاک را نداشته باشید. در این پست قصد داریم تا این مشکل را برای شما کاربران عزیز به خوبی حل کنیم. پس تا انتهای این پست با اسپید فالوور همراه باشید. 

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم

ثبت نام در برخی از شبکه‌های اجتماعی خارجی در ایران با مشکلات بسیار زیادی مواجه است. فیلترینگ و تحریم دو عنصری هستند که شما را از ورود به یک شبکه اجتماعی منع می‌کند. صحبت در مورد تحریم‌ها کار بیهوده‌ای است. اگر در ذهن شما این سوال که چرا تیک تاک فیلتر است، شکل گرفته، باید به شما بگوییم، که شبکه مجازی تیک تاک حاوی محتواییست که با قوانین کشور ما سازگاری ندارد. به همین دلیل این پلتفرم به حالت فیلتر درآمده است. البته مشکل اینکه چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم، فقط مربوط به فیلترینگ نیست. شما باید تحریم‌های این شبکه اجتماعی چینی را پشت سر بگذارید تا در آن ثبت نام کنید. البته ما در مقاله آموزش ورود به تیک تاک، شما را با نحوه وارد شدن به این پلتفرم آشنا کردیم، اما اکنون به سراغ راه حل این مشکل خوهیم رفت. 

فیلترینگ

هنگامی که با این پرسش رو به رو هستید که چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم، باید به ین مسئله توجه کنید که این شبکه اجتماعی در ایران فیلتر است. پس باید به فکر دور زدن فیلتر تیک تاک باشید. البته توصیه نمی‌کنیم که اینکار را انجام دهید، چون اینکار از نظر قانونی جرم محسوب می‌شود. اما ما انجام اینکار را برعهده خودتان می‌گذاریم. دلیل فیلتر بودن این شبکه اجتماعی نیز کاملا واضح است. محتوایی که در این شبکه اجتماعی در اختیار شما قرار میگیرد با قوانین ایران سازگاری ندارد. به همین دلیل توسط افراد تصمیم گیرنده در این زمینه فیلتر می‌شود. 

خرید فالوور تیک تاک با کیفیت

چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم

چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم ؟ چون تحریمه

اما از دیگر مشکلاتی که در هنگام ثبت نام در تیک تاک شما با آن مواجه هستید، مسئله تحریم این شبکه اجتماعی است. تحریم واژه غریبه‌ای برای ما نیست. این تحریم‌ها در شبکه‌های اجتماعی نیز ورود پیدا کرده‌اند. دور زدن تحریم ها هم کار آسانی نیست. اما اگر بتوانید راه حل آن را پیدا کنید، اینکار برای شما آسان‌تر خواهد شد. برای حل مشکل چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم، میتوانید  از یک ابزار بسیار خوب و کاربردی استفاده کنید. ابزاری به نام شماره مجازی برای تیک تاک. یافتن یک شماره مجازی خوب برای این شبکه اجتماعی اصلا کار سختی نیست. فقط باید کمی در اینترنت جستجو کنید تا بتوانید یک شماره مناسب برای این پلتفرم پیدا کنید. 

حل مشکل چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم؟

در کنار ساخت شماره مجازی برای تیک تاک، راه حل دیگری نیز برای حل مشکل عدم ورود به این شبکه اجتماعی چینی وجود دارد. که در ادامه شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. خوشبختانه تیک تاک بر خلاف اکثر شبکه‌های اجتماعی روز دنیا، برای عضویت کاربران خود فقط از یک راه خاص استفاده نمی‌کند. این شبکه اجتماعی راه‌های مختلفی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا شما بتوانید به راحتی در این پلتفرم ثبت نام کنید. استفاده از ایمیل و جیمیل یکی از این دو راهی است که شما را در عضویت در تیک تاک همراهی می‌کند. 

ثبت نام از طریق ایمیل به جای موبایل

در صفحه ثبت نام این شبکه اجتماعی، گزینه‌های مختلفی برای ثبت نام شما وجود دارد که میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. اگر با این سوال که چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام رو به رو هستید، باید به شما بگوییم، که چون راه مناسبی را انتخاب نکرده‌اید. دو راه ایمیل و جیمیل از راه‌هایی هستند که شما میتوانید به کمک آن در تیک تاک ثبت نام کنید. برای اینکار فقط کافیست تا در هنگام ثبت نام، گزینه Email یا Gmail را انتخاب نمایید. با اینکار دیگر نیازی به وارد کردن شماره تلفن در تیک تاک نیست. از ثبت نام و ورود با جیمیل میتوان به عنوان راحت‌ترین راه برای ورود به این شبکه اجتماعی یاد کرد. 

ورود با فیسبوک

در کنار ورود با ایمیل یا ایمیل، راه دیگری نیز برای ورود به تیک تاک وجود دارد. راهی به نام ورود با فیسبوک. در این راه شما میتوانید به جای استفاده از شماره موبایل، با اتصال اکانت فیسبوک خود به این شبکه اجتماعی، در آن ثبت نام کنید. استفاده از فیسبوک نیز در کنار ورود با ایمیل از راه‌های آسان برای عضویت در این شبکه اجتماعی است. مهم نیست که از چه راهی برای ورود به تیک تاک استفاده می‌کنید، شما میتوانید برای افزایش و رشد سریع پیج خود از خدمات خرید فالوور تیک تاک وبسایت اسپید فالوور استفاده نمایید. 

نتیجه گیری

یکی از سوالهایی که همواره کاربران در فضای مجازی با آن رو به رو هستند، این است که چرا نمیتونم در تیک تاک ثبت نام کنم. این موضوع راه حل‌های مختلفی دارد که ما امروز در این پست به آن‌ها اشاره کردیم. ما در این پست شما را با حل مشکل عضویت در تیک تاک آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد. شما میتوانید برای رشد پیج خود از خدمات اسپید فالوور استفاده نمایید. 

5/5 - (4 امتیاز)