موفقیت در هر جایی از جمله فضای مجازی، نیازمند آگاهی از برخی اصول و ترفندهای مختلف است. یکی از مواردی که قبل یا به محض ورود به توییتر به آن نیاز خواهید داشت، راه‌های جذب فالوور در توییتر می‌باشد. موفقیت شما در این شبکه اجتماعی آمریکایی تا حد بسیار زیادی بستگی به دانش و آگاهی شما در افزایش دنبال کنندگانتان دارد. با توجه به اهمیت بسیار بالای این موضوع، امروز در این پست از وبسایت اسپید فالوور قصد داریم تا شما رو با انواع مختلفی از روش‌های افزایش دنبال کننده در توییتر آشنا خواهیم کرد. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

جذب فالوور در توییتر از رویا تا واقعیت

فارغ از اینکه چه هدفی برای ورود به توییتر دارید، افزایش دنبال کننده و جذب فالوور در توییتر از مهمترین کارهاییست که باید در این شبکه اجتماعی به آن بپردازید. افراد مختلفی با اهداف مختلف به این شبکه اجتماعی وارد می‌شوند. برخی از آنها به دنبال کسب درآمد از توییتر هستند و برخی دیگر به دنبال شهرت و سرگرمی هستند. هنگامی که استفاده از یک شبکه اجتماعی در بین کاربران افزایش پیدا می‌کند، به دست آوردن دنبال کننده نیز به همان اندازه سخت خواهد شد. امروزه بیش از یک میلیارد نفر در توییتر فعالیت می‌کنند، اما به دست آوردن حتی یک دنبال کننده از این تعداد نیز برای شما میتواند سخت باشد.

برخی بر این باورند که به محض ورود به توییتر میتوانند با انبوهی از دنبال کننده و توییتر رو به رو شوند. اما این یک طرز فکر کاملا اشتباه است. به همین راحتی نمیتوان در گام اول جذب فالوور در توییتر را انجام داد. متاسفانه تعداد رقبا شما در این شبکه اجتماعی بسیار زیاد است. اگر به زبان فارسی در Twitter فعالیت می‌کنید، کار شما کمی راحت‌تر خواهد شد. اما اگر فعالیت شما به زبان انگلیسی است که کار کاملا سخت خواهد شد. اما نگران نباشید، جذب دنبال کننده در این شبکه اجتماعی برای شما تنها یک رویا نیست. ما راه‌های بسیار خوبی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

اشتباهات رایج جذب فالوور در توییتر

ادب را از که آموختی، از بی ادبان! این یک واقعیت است که ما میتوانیم با نگاه به افرادی که اشتباه می‌کنند و شکست می‌خورند، اشتباهات آنها را انجام ندهیم. امروزه روش‌های بسیار زیادی برای جذب فالوور در توییتر وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. اما همه این راه‌ها برای شما نمیتواند مفید باشد. برخی از آنها خنثی عمل می‌کنند و تاثیری بر پیج شما نخواهند داشت. برخی دیگر نیز بسیار خطرناک بوده و میتواند باعث نابودی پیج توییتری شما شوند. پس باید در هنگام استفاده از این روش‌ها حواس خود را بسیار جمع کنید تا به دردسر نیوفتید.

امروزه افراد از راه‌های مختلفی برای بالا بردن تعداد دنبال کننده خود استفاده می‌کنند. مهمترین عاملی که میتواند به عنوان یک اشتباه مرگبار برای شما عمل کند، فعالیت شما در چند شبکه اجتماعی است. سنگ بزرگ برندارید. اگر دست تنها هستید و امکانات فعالیت در تمام شبکه‌های اجتماعی را ندارید، فعالیت خود را فقط در یک پلتفرم متمرکز کنید. هنگامی که به نتیجه دلخواه دست یافتید میتوانید در شبکه‌های دیگر نیز پیج خود را بسازید. 

جذب فالوور در توییتر با سرعت نور

خوشمزه‌ترین غذا بین ما ایرانی‌ها، قرمه سبزی است. هرگز کسی از قرمه سبزی که در زودپز درست شده باشد، خوشش نمی‌آید. این غذا اگر در قابلمه و با سرعتی طبیعی پخته شود، قطعا میتواند برای شما لذت بخش باشد. جذب فالوور در توییتر نیز دقیقا از همین قاعده پیروی می‌کند. شما نمیتوانید انتظار این را داشته باشید که با سرعت نور تبدیل به یک توییتر باز معروف شوید. بلکه باید کمی از صبر و تحمل خود استفاده کنید تا در این راه موفق باشید. هرچه عجله بیشتری داشته باشید، احتمال شکست نیز برای شما بیشتر خواهد شد.

البته راه‌های میانبری وجود دارد که میتوانید با تکیه بر آنها سرعت افزایش فالوور خود را بالاتر ببرید. ولی همه این راه‌ها توصیه نمی‌شود و باید در استفاده از آنها دقت کنید. برای مثال شما میتوانید با خرید فالوور توییتر به راحتی پیج خود را ارتقا دهید. اما این خرید آنقدر هم ساده نیست و اگر جای مطمئنی انجام نشود، میتواند به پیج شما ضربه بدی بزند. پس قبل از انجام هرکاری ابتدا این مقاله را مطالعه کنید تا با دیدی باز عملیات ارتقا پیج توییتری خود را انجام دهید.

جذب فالوور در توییتر - 8 روش جدید

راه‌های جذب فالوور در توییتر

اگر کمی در اینترنت جستجو کنیم، راه‌های مختلفی برای جذب فالوور در توییتر به شما پیشنهاد می‌شود. امروزه کانال‌ها، پیج‌ها و سایت‌های زیادی با تبلیغات عجیب سعی در جذب شما به عنوان یک مشتری دارند. برخی از آنها ادعا می‌کنند که با ایلان ماسک چای نوشیدن و ایلان نیز آنها را از جدیدترین روش‌های افزایش فالوور در این شبکه اجتماعی مطلع کرده است. اما بگذارید تا حقیقتی را با شما در میان بگذارم. هیچ چیز در اینجا مخفی نیست. هرچه هست کاملا آشکار و ساده است. فقط باید بدانید در چه زمانی باید از روش‌ها استفاده کنید. در این بخش با ما همراه باشید.

روش‌هایی که در این اموزش با آن آشنا خواهید شد به صورت رایگان و غیر رایگان خواهند بود. در برخی از روش‌های باید شما فعالیت کنید و در برخی دیگر میتوانید با پرداخت مبلغی کم از آن راه استفاده کنید. به هرحال جذب فالوور در توییتر آنقدر مهم است که شما باید برای به دست آوردن آن تلاش کنید. هیچکس قرار نیست هزارتا فالوور رایگان توییتر را در اختیار شما قرار دهد. پس آستین خود را بالا بزنید و تلاش کنید. منتظر کمک از سمت کسی نباشید.

راه اول : تولید محتوای منظم

اولین مسئله‌ای که در مسئله جذب فالوور توییتر باید به آن بسیار توجه کنید، مبحث تولید محتوا است. اگر امروز اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و خیلی دیگر از شبکه‌های اجتماعی در تلفن همراه شما جای خود را محکم کرده‌اند، به دلیل تولید محتوای دقیق و منظم آنها بوده است. اگر در توییتر محتوای خوبی وجود نداشته باشد، آیا شما بازهم به این شبکه اجتماعی وارد می‌شوید؟ پاسخ شما قطعا خیر است. صرف نظر از سلیقه شما، تولید محتوا مهم‌ترین عامل استفاده شما از شبکه مجازی است.

اهمیت تولید محتوا آنقدر بالاست که امروز بیل گیتس از محتوا به عنوان پادشاه یاد می‌کند. اکثر افرادی که در شبکه‌های اجتماعی موفق هستند، محتوای خوب و منظمی تولید می‌کنند. اگر شما هم قصد دارید تا در جذب فالوور در توییتر موفق عمل کنید، ابتدا یک تقویم بردارید و نگاهی به برنامه‌های خود بی‌اندازید. بررسی کنید که در چه روزی قصد دارید چه محتوایی را برای کاربران خود به اشتراک بگذارید. حداقل برای 10 روز خود برنامه ریزی کنید و سپس در توییتر اکانت بسازید.

راه دوم : جذب فالوور در توییتر با تولید محتوای با کیفیت

اگر بخواهیم به عنوان یک شخص عادی در شبکه اجتماعی به پیج شما نگاه کنیم، چه دلیلی وجود دارد که پیج شما را دنبال کنیم؟ تعارف‌ها را با خود کنار بگذارید و واقع گرایانه به مسائل نگاه کنید. هیچ کاربری به پیجی که محتوای خوبی در اختیارش قرار نمی‌دهد، توجه نخواهد کرد. رقبا شما در هر لحظه سعی در تولید بهترین محتوا را دارند. آنها می‌خواهند تا سهم بیشتری را از جذب فالوور در توییتر به خود اختصاص دهند. این یک واقعیت بسیار مهم است. هرکه محتوای بهتری تولید کند، موفق‌تر خواهد بود.

خوشبختانه در توییتر، شما کار آسانی برای تولید محتوای خود دارید. اگر قصد فعالیت در تیک تاک یا اینستاگرام را داشتید، تولید محتوای شما کاملا سخت‌تر بود. اما توییتر کمی آسان‌تر است. اگر به دنبال این هستید که چگونه ایمپرشن توییتر را بالا ببریم، باید بدانید که با یک برنامه جامع و کامل و البته بسیار خوب برای تولید محتوای خود میتوانید اینکار را انجام دهید. هرچه تعداد لایک، ریتوییت و ویو پست‌های شما بیشتر شود، شما در جذب فالوور در توییتر نیز موفق‌تر خواهید بود.

جذب فالوور در توییتر - 8 روش جدید

راه سوم : افزایش تعاملات کلید افزایش فالوور در توییتر

شبکه اجتماعی مجازی بر پایه تعاملات شما استوار است. یک اجتماع را در نظر بگیرید، اگر افراد باهم رابطه و ارتباط خوبی نداشته باشند، چه بلایی بر سر جامعه خواهد آمد. همین مسئله در توییتر، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. اگر قصد دارید تا یک جایگاه بسیار خوب در توییتر برای خود دست و پا کنید و جذب فالوور در توییتر را به خوبی انجام دهید، تعاملات خود را بالا ببرید. افزایش تعاملات تا حد بسیار زیادی به رشد پیج ما را سرعت می‌دهد.

در توییتر اصطلاحی به نام اینتراکشن داریم. در پست مربوط به اینتراکشن در توییتر چیست شما را به خوبی با این اطلاح آشنا کردیم. میتوانید آن را مطالعه کنید. افزایش تعاملات شما در توییتر میتواند به رشد پیج شما بسیار کمک کند. میتوانید با افراد در سطوح مختلف ارتباط بگیرید. از آنها بخواهید تا پست‌های شما را لایک یا ریتوییت کنند. همین مسئله باعث جذب فالوور در توییتر برای پیج شما خواهد شد. هرچه تعاملات بیشتری داشته باشید، به این شبکه اجتماعی، فرکانسی مبنی بر فعال بودن خود ارسال خواهید کرد. 

راه چهارم : پیج خود را به یک سایت متصل کنید

این راه، یک مسیر میانبر برای جذب فالوور در توییتر شماست. اگر در این زمینه تخصص و مهارت لازم را ندارید، میتوانید به شرکت‌های مختلف در این زمینه مراجعه کنید. خوشبختانه گوگل امکانی به شما می‌دهد که به کمک آن میتوانید وبسایت خود را در این موتور جستجو در رده‌های بالا قرار دهید. قرار دادن لینک پیج توییتر شما در یک وبسایت میتواند منجر به دیدن شدن آن توسط کاربران دیگر شود. این مسئله از دو منظر برای شما میتواند مفید باشد. که در ادامه به این دو دیدگاه بیشتر اشاره خواهیم کرد.

از دید اول کاربران هنگامی که آدرس پیج شما را در وبسایت مشاهده می‌کنند، احتمالا روی آن کلیک خواهند کرد و سپس پیج شما را دنبال می‌کنند. از دیدگاه دوم نیز هنگامی که ربات‌های توییتر از وجود لینک شما در یک وبسایت با خبر شوند، انگاه اعتبار پیج شما را بالا خواهند برد و باعث بهتر دیده شدن پیج شما در فضاهای پر بازدید خواهد شد. هرچه پیج شما در فضاهای بیشتری معرفی شود، اعتبار آن در توییتر نیز بیشتر خواهد شد.هرچه اعتبار شما در توییتر بیشتر شود، در فضاهای پر بازدیدترین نمایش داده خواهد شد.

جذب فالوور در توییتر - 8 روش جدید

راه پنجم : جذب فالوور در توییتر با ربات

چندسالیست که زمزمه‌هایی از جایگزین شدن ربات به جای انسان بر سر زبان‌هاست. شاید بتوانید اولین مرحله از این طرح را در ربات افزایش فالوور توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی را در نظر گرفت. در بالا ذکر کردیم که افزایش سطح تعاملات شما در توییتر میتواند به افزایش فالوور در توییتر کمک کند. در کنار افزایش تعاملات، باید کاری کنید که بیشتر و بهتر دیده شوید. بهترین راهی که میتوانید از آن در جهت بهتر دیده شدن در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید، فالو، ریتوییت، لایک و کامنت گذاشتن در پست‌های دیگران است.

اگر شما بخواهید به عنوان یک انسان اینکار را انجام دهید، باید زمان زیادی را صرف اینکار کنید. اما میتوانید به راحتی با استفاده از یک ربات به خوبی این عملیات مهم را انجام دهید. البته در استفاده از ربات‌ها باید بسیار دقت کنید. در این روش شما باید یوزنیم و پسورد اکانت خود را در ربات مورد نظر وارد کنید. اینکار میتواند امنیت پیج شما را کاهش دهد. گاهی اوقات نیز ربات‌ها آنقدر مصنوعی اینکار را انجام می‌‍دهند که توییتر متوجه آن شده و اکانت شما را در ابتدا محدود و سپس مسدود خواهد کرد. آنگاه شما نیاز به رفع لیمیت توییتر خواهید داشت.

راه ششم : فالو کن تا فالو بشی

چند سالیست که پای برنامه‌های ممبر و فالو بگیر به فضای اپلیکیشن‌های اندرویدی باز شده است. در مارکت‌های اندرویدی، اپلیکیشن‌هایی وجود دارد که در زمینه جذب فالوور در توییتر به روش جمع کردن سکه کمک خواهند کرد. در این نوع برنامه افزایش فالوور توییتر در ابتدا شما باید افراد مختلف را در این شبکه اجتماعی دنبال کنید. با اینکار تعدادی سکه به شما داده خواهد شد. سکه‌ها را جمع خواهید کرد و سپس میتوانید به تعداد مختلف برای پیح خود سفارش افزایش فالوور ثبت کنید. سرعت افزایش فالوور در این روش نسبت به روش‌هایی که در بالا گفتیم، بالاتر است.

اما استفاده از برنامه افزایش فالوور توییتر همیشه راه حل اصولی و درستی نیست. این روش سرعت بالایی دارد اما میتواند بسیار خطرناک باشد. اگر شکل api و کد نویسی این اپلیکیشن درست انجام نشده باشد، میتواند منجر به هک شدن پیج شما شود. توییتر برای تعداد فالو در یک روز محدودیت‌هایی قرار داده است. اگر در هنگام جمع آوری سکه‌ها زیاده‌روی کنید و اینکار را زیاد انجام دهید، پیج شما محدود از طرف این شبکه اجتماعی آمریکایی محدود خواهد شد. 

راه هفتم : کاربران خود را به چالش بکشید

هیچ چیز مثل یک بازی یا سرگرمی جذاب نمیتواند کاربران را به سمت شما جلب کند. شما میتوانید با برگزاری یک بازی جذاب یا چالش در جذب فالوور در توییتر بسیار خوب و موفق عمل کنید. البته پیدا کردن یک ایده برای ایجاد چالش کار ساده‌ای نیست. باید مدت‌ها وقت بگذارید تا یک ایده جذاب برای خود ایجاد کنید. از کاربران خود بخواهید تا به چالش شما بپیوندند. در گذشته هم این روش بسیار کاربردی بوده است. برای مثال چالش آب یخ و چالش‌های تیک تاکی، همگی توانستند دنبال کننده‌های بسیار زیادی را به سمت خود جلب کنند. 

در کنار برگزاری یک چالش، استفاده از مسابقات و سوالات نیز میتواند در رشد پیج شما بسیار مهم باشد. از دنبال کنندگان خود سوال‌هایی بپرسید و از آنها بخواهید به آنها پاسخ دهند. سپس از بین پاسخ دهندگان به سوال، چند نفر را به قید قرعه یا گزینشی انتخاب کنید و هدیه‌ای به آنها بدهید. این هدیه میتواند به صورت نقدی یا حتی غیر نقدی باشد. میتوانید به منتخبین یکبار تبلیغ در پیج خود را به عنوان هدیه ارائه دهید. این مسئله هم میتواند در جذب فالوور در توییتر برای شما مفید باشد. 

جذب فالوور در توییتر - 8 روش جدید

راه هشتم: بهترین راه افزایش فالوور توییتر ، خرید

راه‌ها و روش‌های مختلفی را در بالا برای شما کاربران عزیز مطرح کردیم. برخی از این راه‌ها به شکلی رایگان و برخی دیگر نیازمند پرداخت هزینه بودند. اگر قصد دارید تا پیج خود را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای که البته بهتر است بگوییم، سرمایه گذاری ارتقا دهید، جای هیچ بحثی نیست. اما میتوانید تنها با پرداخت مبلغی کم و معقول برای پیج توییتری خود فالوور خریداری کنید. خرید دنبال کننده در این شبکه اجتماعی از چند نظر برای شما میتواند بسیار مفید باشد. در ادامه بیشتر به آنها خواهیم پرداخت.

اولین چیزی که در هنگام ورود به یک پیج، نظر کاربر را جلب می‌کند، تعداد دنبال کننده است. اگر پیج شما از نظر تعداد دنبال کننده در وضعیت خوبی باشد آنگاه توسط کاربران بیشتر دنبال خواهد شد. از نظر یک فعال در زمینه شبکه‌های اجتماعی، سرعت رشد یک پیج 1 کایی از سرعت رشد یک پیج زیر 1 کا بسیار بیشتر است. پس میتوانید تنها با خرید دنبال کننده برای پیج خود گامی بسیار بزرگ در زمینه جذب فالوور در توییتر خود بردارید. البته خرید فالوور نیز ریزه کاری‌های مختلفی دارد. شما میتوانید برای خرید خدمات توییتر از وبسایت اسپید فالوور نیز استفاده کنید.

سخن پایانی

رسالت ما در اسپید فالوور در کنار فروش خدمات مجازی، افزایش آگاهی و دانش شما کاربران عزیز در زمینه شبکه‌های اجتماعی است. ما همواره در تلاشیم تا شما را با مفاهیم و آموزش‌های مهم در این زمینه آشنا کنیم. امروز در این پست شما را با روش‌های جذب فالوور در توییتر آشنا کردیم .از موارد مختلفی با شما سخن گفتیم. روش‌های مختلفی را به شما کاربران عزیز ارائه دادیم. امیدواریم این پست برای شما مفید بوده باشد. یادتان نرود که اسپید فالوور را دنبال کنید. موفق باشید.

5/5 - (5 امتیاز)