کنجکاوی یا هدفی دیگر، میتواند از دلایل ما برای بررسی و اطلاع از بیشترین فالوور تیک تاک باشد. چند سالیست که از فعالیت شبکه پیام رسان چینی به نام تیک تاک می‌گذارد. کاربران زیادی در این شبکه اجتماعی شروع به فعالیت کرده‌اند. همین مسئله باعث می‌شود تا افراد معروف و البته با استعداد در این پلتفرم، تعداد فالوور بالایی را به خود اختصاص دهند. برای شما که تمایل به فعالیت در این شبکه اجتماعی را دارید، اطلاع از بیشترین تعداد فالوور در تیک تاک، میتواند بسیار مهم باشد. با توجه به اهمیت این موضوع امروز در این پست قصد داریم تا شما را با پیج‌های برتر تیک تاک آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما و وبسایت اسپید فالوور همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

بیشترین فالوور تیک تاک

تیک تاک را میتوان یکی از برترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا معرفی کرد. این شبکه اجتماعی چینی که با لوگوی نوت موسیقی در بین کاربران معروف است، امروز با بیش از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی به عنوان یک پلتفرم محبوب شناخته می‌شود. همین مسئله باعث می‌شود تا افراد زیادی در آن فعالیت کنند. در کنار این موضوع، مسئله کسب درآمد از تیک تاک نیز جز موارد بسیار داغ می‌باشد. اکنون افرادی مثل خابی با تعداد فالورر بسیار زیاد توانسته‌اند از تیک تاک درامد فوق العاده‌ای را برای خود به ارمغان بیاورند. در این پست قصد داریم تا شما را با 3 تا از پیج‌های تیک تاک پر فالوور آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

رده بندی بیشترین فالوور تیک تاک

برای پی بردن به بیشترین فالوور تیک تاک، باید نگاهی به جدول رده بندی و رنکینگ تیک تاک در سال 2022 بی اندازیم. برخی از افراد از تیک تاک فقط خابی را می‌شناسند. اما در این شبکه اجتماعی چینی افراد دیگری نیز هستند که توانسته‌اند با تکیه به روش‌های مختلف از تیک تاک به جایگاه مناسبی برسند. شما نیز میتوانید با فعالیت درست و همچنین خرید فالوور تیک تاک، در این پلتفرم اجتماعی جایگاه مناسبی را برای خود بدست بیاورید. اکنون اگر موافق هستید به سراغ رده بندی پرطرفدار‌ترین صفحات در تیک تاک برویم.

خرید فالوور تیک تاک با کیفیت عالی

خابی، رده اول بیشترین فالوور در تیک تاک

بیشترین فالوور تیک تاک در سال 2023

هنگامی که نام تیک تاک را می‌شنویم، ناخدآگاه تصویر خابی در ذهن ما نقش می‌بندد. خامی لِیم در رده اول تیک تاکر‌های مطرح در جهانی جای دارد. این تیک تاکر معروف سنگالی – ایتالیایی قبلا به شغل کارگری در یک کارگاه CNG مشغول بود. اما با همه گیر شدن کرونا، او نیز از محل کار خود اخراج شد و فعالیت خود را تیک تاک آغاز کرد. الان به درامدی رسیده که میتوالند کارگاه سی ان جی را کامل خریداری کند. تعداد فالوور خابی در تیک تاک اکنون به عدد 153 میلیون نفر رسیده است. به همین دلیل میتوان او را در لیست بیشترین فالوور در تیک تاک قرار داد.

رتبه دوم : چارلی دی آمیلو

بیشترین فالوور تیک تاک در سال 2023

رده دوم بیشترین فالوور تیک تاک 2022 را میتوان به چارلی دی آمیلو، تیک تاکر معروف آمریکایی داد. این تیک تاکر آمریکای از یک خانواده معروف است. پدر او یک سیاستمدار آمریکایی و مادرش نیز یک مدل معروف در این کشور است. درحال حاضر چارلی دی آمیلیو با بیش از 149 میلیون دنبال کننده در تیک، در رده دوم برترین تیک تاکرهای جهانی قرار دارد. 

رتبه سوم بیشترین فالوور تیک تاک : بلا پورچ

بیشترین فالوور تیک تاک در سال 2023

در رده سوم بیشترین فالوور تیک تاک یک بانوی آمریکایی – فیلیپینی به نام بلاپورچ قرار گرفته است. این بانو متولد سال 1997 می‌باشد و با در اختیار داشتن 92 میلیون دنبال کننده در شبکه اجتماعی تیک تاک توانسته جایگاه سوم این لیست را به خود اختصاص دهد. در اوت سال 2020 یک ویدیو از این تیک تاکر منتشر شد که توانست رکورد بازدید سال را به خود اختصاص دهد. فعالیت‌های بلا پورچ فقط منحصر به تیک تاک نیست و او در اینستاگرام نیز تعداد فالوور بالایی برخوردار است. 

سخن پایانی

TikTok از شبکه‌های اجتماعی بسیار پرطرفدار در دنیا است. کسب درآمد از این شبکه اجتماعی و همچنین افزایش شهرت و اهداف دیگر باعث شده تا کاربران زیادی در آن فعالیت کنند. با توجه به اهمیت روز افزون این پلتفرم، امروز ما در این پست از وبسایت اسپید فالوور شما را با پیج‌هایی که بیشترین فالوور در تیک را در اختیار داشتند آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

4.3/5 - (6 امتیاز)