در دوره‌ای قرارداریم که تخصص گرایی حرف اول را در هر کسب و کاری می‌زند. برای کسب نتیجه مطلوب از پلتفرم اینستاگرام نیز باید به سراغ افراد متخصص در این حوزه برویم. چند سالیست که شغل جدیدی به نام ادمین اینستاگرام بسیار داغ و پر طرفدار است. شاید از خود بپرسید ادمین اینستاگرام چیست، چه وظایفی دارد و چگونه میتواند باعث رشد پیج شما شود. برای پاسخ به این سوال ما امروز در سایت اسپید فالوور قصد داریم در این مقاله کامل شما را با این عنوان شغلی بیشتر آشنا کنیم. امروز قصد داریم با شما در مورد وظایف ادمین اینستاگرام و درآمد این شغل بیشتر صحبت کنیم. پس لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور
ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی کامل با این شغل ادمینی

ادمین اینستاگرام چیست؟

برای کسب نتیجه دلخواه در اینستاگرام و افزایش فالوور و فروش به یک فرد متخصص نیاز دارید. فردی که مدیریت پیج شما را از صفر تا 100 انجام دهد. برای پاسخ به سوال ادمین اینستاگرام چیست، باید بگوییم که ادمین فردی است که توانایی و مهارت مدیریت پیج اینستاگرام را دارد. این فرد به تمام اوصل مدیریت پیج، تعامل، پست گذاری، ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به دایرکت، تبلیغات و موارد دیگر اشراف کامل دارد. این فرد تلاش می‌کند تا شما به هدف خود در این پلتفرم، یعنی افزایش فالوور و فروش دست پیدا کنید. 

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

اکنون که متوجه شدید شغل ادمین اینستاگرام چیست، بهتر است تا کمی با وظایف این شغل نیز آشنا شوید. شاید به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام باشید یا قصد دارید خودتان به عنوان ادمین فعالیت کنید، شما میتوانید با مطالعه این قسمت به تمام وظایف یک ادمین پی ببرید. 

 • تولید محتوای کامل پیج مثل ریلز – پست – استوری – IGTV و موارد دیگر 
 • تعامل با سایر پیج‌های همکار و همدسته برای افزایش اعتبار پیج و رشد ارگانیک فالوور. منظور از تعامل با پیج‌های همکار، انجام لایک و قراردادن کامنت زیر پست آنها است.
 • پاسخگویی به دایرکت مشتریان و تلاش برای تبدیل مشتریان بلقوه به بلفعل
 • تهیه تقویم محتوایی برای پیج
 • ارائه ایده‌های خلاقانه برای تولید محتوا. گاهی اوقات تولید محتوا نیاز به تجهیزات و دانش بسیار بالایی دارد، در اینصورت شما باید یک فیلمبردار یا طراح استخدام کنید تا با ادمین برای طراحی پست اینستاگرام در ارتباط باشد. 
 • افزایش سطح امنیتی پیج با توجه به ظرفیت‌های اینستاگرام
 • تغییر بیوگرافی و نام پیج و مناسب سازی آن
 • تبلیغ نویسی و ارائه ایده‌های مناسب برای انجام تبلیغات
 • معرفی پیج‌های مناسب برای تبلیغات
 • پاسخ به کامنت‌ها و ری اکشن‌های ثبت شده در استوری‌ها
 • افزایش فالوور – لایک و کامنت به روش‌های ارگانیک
 • بهینه سازی محتوای قدیمی پیج از نظر کپشن و هشتگ
 • و موارد دیگر 

دلایل استخدام ادمین اینستاگرام

اکنون که به پاسخ سوال خود یعنی ادمین اینستاگرام چیست رسیده‌اید، زمان آن فرا رسیده تا با دلایل و اهمیت ادمین در این پلفترم آشنا شوید. پس لطفا در ادامه همچنان با ما همراه باشید. 

کمک به رشد پیج و رسیدن به اهداف کسب و کار

اگر از من بپرسید که مهمترین وظیفه ادمین اینستاگرام چیست؟  پاسخ من یک جمله است. مهمترین وظیفه ادمین اینستاگرام کمک به رشد پیج و دستیابی به اهداف کسب و کار است. هزاران دلیل پشت تاسیس یک پیج وجود دارد. ادمین موظف است تا با استفاده از روش‌های مختلف و البته قانونی به رشد پیج و دستیابی به این اهداف تلاش کند. شما نیز میتوانید با استخدام یک ادمین متخصص در این زمینه کسب و کار خود را رشد و ارتقا دهید. 

افزایش اعتماد مشتریان به کسب و کار شما

اما یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از ادمین، افزایش اعتماد مشتریان به کسب و کار است. یکی از وظایف ادمین پاسخگویی به دایرکت و کامنت‌ها است. اگر بخواهید خودتان این وظیفه را بر عهده بگیرید، باید در روز زمان زیادی را صرف اینکار کنید. اگر هم بخواهید که اینکار را به شکلی ضعیف انجام دهید، مشتریان اعتمادشان را به شما از دست خواهند داد. اما برای حل این مشکل میتوانید از ادمین اینستاگرام استفاده کنید. ادمین بابت اینکار از شما حقوق میگیرد. موظف است تا زمان زیادی از روز خود را صرف اینکار کند. به کامنت‌ها و دایرکت‌ها به سرعت پاسخ دهد و در نهایت از این طریق اعتماد مشتریان شما را جلب کند.

افزایش فروش

ویژگی دیگری که در استخدام ادمین اینستاگرام وجود دارد، افزایش فروش است. در واقع یک ادمین به افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر شما از پیج اینستاگرام کمک خواهد کرد. یکی از مهمترین ویژگی‌های یک ادمین اینستاگرام چیست؟ پاسخ روابط عمومی خوب است. قبل از استخدام ادمین باید به خوبی حواستان به روابط عمومی او باشد. حوصله او را بررسی کنید. ادمین باید بتواند در مواجه با مشتریان خاص به خوبی عمل کند و از پاسخگویی به آنها خسته نشود. 

ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی کامل با این شغل ادمینی

مهارت‌های مورد نیاز برای ادمین اینستاگرام چیست؟

برای شروع و یا شرکت در هر شغلی، باید مهارت‌های مختلفی را بلد باشید. اگر شما قصد استخدام ادمین اینستاگرام را دارید، باید اول نگاه دقیقی به مهارت‌های او بی اندازید. درآمد ادمین نیز تا حد بسیار زیادی به مهارت‌های او بستگی دارد. در ین بخش قصد داریم شما را با مهارت‌های مهم لازم برای این رشته شغلی بیشتر آشنا کنیم. پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

تدوین فیلم و ویرایش عکس

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی یک ادمین انستاگرام، داشتن مهارت تدوین فیلم و ویرایش عکس است. ادمین می‌بایست بصورت روزانه و با نظم و ترتیب بسیار بالایی، محتوای پیج شما را تولید و در آن منتشر کند. پس برای تحقق و انجام این وظیفه مهم باید مهارت لازم برای تدوین فیلم  و ویرایش عکس را داشته باشد. البته حتما نیازی نیست که فرد مورد نظر تمام مهارت‌های لازم برای کارهای سخت با نرم افزار‌های تدوین فیلم و عکس را داشته باشد. همینکه بتواند گلیم خود و پیج شما را از آب بیرون بکشد، کفایت میکند.

ارتباط با مشتریان و روابط عمومی بالا

برخی از مشتریان در فضای مجازی و حقیقی بسیار اذیت کننده هستند. برای مثال اگر یک پیج فروشگاهی داشته باشید، این افراد اذیت کن، از شما استعلام قیمت و موجودی میگیرند، اما خرید نمی کنند. حتی شماره کارت نیز دریافت می‌کنند اما واریز وجه را انجام نمی‌دهند. تکرار این موارد باعث دلسردی و خستگی ادمین خواهد شد. اما ادمین اینستاگرام باید به اعصاب و روحیه خود مسلط باشد تا بتواند به خوبی با این افراد ارتباط برقرار کند. داشتن روابط عمومی بالا در این زمینه میتواند درآمد ادمین اینستاگرام را بسیار افزایش دهد.

داشتن نظم و انظباط بسیار بالا

پلتفرم اینستاگرام یکی از شبکه‌های اجتماعی بسیار منظم است. اهمیت نظم در این پلتفرم بسیار زیاد است. به همین دلیل تنها افرادی می‌توانند از این شبکه اجتماعی به نتیجه دلخواه برسند که نظم بسیار بالایی داشته باشند. یکی از مهارت‌ها مهم ادمین، داشتن نظم و انظباط قوی است. این فرد باید به زمان بندی دقیق برای پست گذاری، قراردادن استوری و موارد دیگر بسیار پایبند باشد. تنها در اینصورت میتواند باعث رشد پیج شما شود. 

تسلط به الگوریتم‌های اینستاگرام

مهمترین مهارت ادمین اینستاگرام چیست؟ تسلط کامل به الگوریتم‌های اینستاگرام. اگر کمی در این شبکه اجتماعی جستجو کنید، بیش از 100 نفر را مشاهده خواهید کرد که ادعایی برای تسلط به الگوریتم‌های اینستاگرام دارند. ما قصد رد یا تایید ادعای آنها را نداریم. اما مسئله تسلط به الگوریتم آنقدر مهم است که نفش بسیار مهمی در رشد پیج شما خواهد داشت. پس قبل از استخدام ادمین اینستاگرام نگاهی به تسلط او به الگوریتم‌ها بی اندازید. چند سوال در مورد این موضوع از و بپرسید. 

تسلط به هشتگ نویسی

یکی از موارد بسیار مهم در اینستاگرام هشتگ‌ها هستند. چند وقت پیش شما میتوانستید با وارد کردن تعداد بسیار زیادی هشتگ به بازدید دلخواه دست پیدا کنید. اما اکنون قضیه کاملا متفاوت است. در این پلتفرم دیگر با وارد کردن تعداد بسیار زیادی هشتگ نمیتوانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. یکی از مهارت‌های لازم برای ادمین اینستاگرام، تسلط بر هشتگ نویسی است. به کمک این مهارت ادمین میتواند بهترین و بهینه ترین هشتگ را برای پست و ریلز‌های شما ثبت کند. این کار در کوتاه مدت باعث رشد پیج شما خواهد شد.

اشراف کامل به مسائل امنیتی پیج

خطرات زیادی پیج اینستاگرام شما را تهدید خواهد کرد. بخصوص زمانی که پیج شما تعداد فالوور زیادی داشته باشد. یکی از این خطرات، هک شدن پیج است. افراد مختلفی سعی می‌کنند تا پیج را از دسترس شما خارج کنند. به همین دلیل ادمینی که استخدام می‌کنید باید به موارد امنیتی پیج تسلط کامل داشته باشد. از ظرفیت‌های اینستاگرام برای افزایش سطح امنیتی پیج شما استفاده کند. البته فراموش نکنید که ما در این بخش به دنبال استخدام یک هکر با هودی سیاه و چهره پوشیده نیستیم. اینستاگرام امنیت نسبتاً بالایی دارد. فقط ادمین باید از این ظرفیت‌ها استفاده کند.

مهارت بالا در تبلیغ نویسی

اما یکی دیگر از مواردی که به شما در رشد پیج کمک خواهد کرد، تبلیغ نویسی است. قطعا انجام تبلیغات بدون داشتن متن و داستان خوب نمیتواند برای کاربران جذاب باشد. تبلیغ بد جذب خوبی برای شما نخواهد داشت. به همین دلیل یکی دیگر از مهارت‌های یک ادمین، داشتن مهارت بالا در تبلیغ نویسی است. این مسئله نیز تاثیر بسیار زیادی در درآمد ادمین اینستاگرام دارد. 

بهترین راه استخدام ادمین اینستاگرام چیست؟

راه‌های زیادی برای استخدام یک ادمین وجود دارد. در زیر ما چند مورد از بهترین روش‌ها را به شما کاربران عزیز معرفی خواهیم کرد. 

 • ثبت پروژه در سایت‌های کاریابی مثل کارلنسر، پونشیا و پارس کدرز
 • جستجو در گروه‌ها و کانال‌های مختلف
 • استفاده در تیم ادمین اینستاگرام اسپید فالوور
ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی کامل با این شغل ادمینی

چگونه ادمین اینستاگرام شویم؟

اکنون که پاسخ به سوال ادمین اینستاگرام چیست را بطور کامل دریافت کرده‌اید، شاید به دنبال تبدیل شدن به یک ادمین باشید. برای ورود به این حوزه راه طولانی در پیش دارید. البته میتوانید به روش‌های مختلف این راه را برای خود کوتاه کنید. در زیر ما شما را با راه‌های تبدیل شدن به یک ادمین اینستاگرام آشنا کرده‌ایم. پس لطفا با ما همراه بمانید. 

الگوریتم‌های اینستاگرام را شناسایی کنید

اولین گام برای ورود به دنیای ادمینی اینستاگرام، آشنایی کامل با الگوریتم‌های اینستاگرام است. شما باید به تمام موارد مربوط به اینستاگرام اشراف کامل داشته باشید. قرار نیست از همان روز اول دقیقا مشابه مارک زاکربرگ مالک اینستاگرام، از تمام الگوریتم‌ها مطلع باشید. اما باید با یک فرد عادی نیز کاملا متفاوت باشید. برای شناسایی الگوریتم اینستاگرام میتوانید از آزمون و خطا استفاده کنید.  

آزمون و خطا کنید

تفاوت یک فرد عادی با ادمین اینستاگرام چیست ؟ فرد عادی هیچ راه و روش خاصی را برای بالا بردن پیج اینستاگرام به کار نبسته است. اما ادمین اینستاگرام با چند پیج بطور مستقیم کار کرده است ادمین باید آزمون و خطا کند. او باید سعی کند تا بهترین راه و روش را برای بالا بردن پیج اینستاگرام از طریق آزمون و خطا پیدا کند. چند پیج برای خود بسازید. روی هرکدام از آنها با یک شیوه و روش خاص کار کنید. تجربه کنید تا بتوانید بهترین روش را برای رشد پیج پیدا کنید. 

روش بالا بردن درآمد ادمین اینستاگرام چیست ؟ کسب مهارت

شما به عنوان یک ادمین باید مهارت‌های بسیار زیادی بلد باشید. هرچقدر مهارت شما بیشتر باشد، درآمد شما نیز بیشتر خواهد شد. خودتان را جای کارفرما بگذارید. وقتی میتواند آچار فرانسه را استخدام کند، دلیلی برای استخدام یک شخص آن هم صرفا برای پاسخگویی به کامنت یا دایرکت ندارد. شما باید هر روز به مهارت‌های خود اضافه کنید. سعی کنید کار با نرم افزارهای ویرایش فیلم یا عکس را یاد بگیرید. روی روابط عمومی خود کار کنید. بهترین کار سرمایه گذاری روی خودتان است. از آن غافل نشوید. 

درآمد ادمین اینستاگرام چقدر است؟

اگر به دنبال استخدام ادمین اینستاگرام هستید یا میخواهید در این حیطه شغلی فعالیت کنید، بهتر است تا با اعداد و ارقام مالی در این حوزه به خوبی آشنا شوید. به طور کلی میزان درآمد یک ادمین در این پلتفرم وابستگی بسیار زیادی به مهارت و کارهایی شخص انجام می‌دهد بستگی دارد. اگر شما چند نمونه قرارداد ادمین اینستاگرام را نیز مشاهده کنید، به آسانی متوجه اهمیت وظایف و تخصص یک ادمین خواهید شد. اما بطور کلی درآمد و حقوق موجود در این حوزه شغلی چیزی بین ماهیانه 5 میلیون تومان تا ماهیانه 20 میلیون تومان با توجه به تخصص، تجربه و وظایف فرد متفاوت است.

ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی کامل با این شغل ادمینی

ما در سرویس ادمین اینستاگرام چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهیم

اما همانطور که می‌دانید یکی از خدماتی که ما در اسپید فالوور ارائه می‌کنیم، ادمینی اینستاگرام است. ما در این سرویس به شما کمک می‌کنیم تا به هر آنچه که در اینستاگرام میخواهید دست پیدا کنید. در این روش قرار است شما به کمک فعالیت‌های ما فالوور واقعی به شکل کاملا طبیعی دریافت کنید. اکنون در ادامه شما را با برخی از خدماتی که ما به شما ارائه خواهیم کرد، آشنا می‌کنیم. پس با ما همراه باشید.

ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی با شغل ادمینی

افزایش فالوور به روش طبیعی

ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی با شغل ادمینی

افزایش امنیت پیج اینستاگرام

ادمین اینستاگرام چیست؟ آشنایی با شغل ادمینی

تولید محتوای منظم

از سرویس ادمین اینستاگرام اسپید فالوور استفاده کنید

همانطور که در بالا نیز گفتیم، راه‌های مختلفی برای استخدام ادمین وجود دارد. اما بهترین راه برای استخدام ادمین اینستاگرام چیست؟ در بین تمام راه‌های موجود ما به شما استفاده از خدمات اسپید فالوور را پیشنهاد می‌کنیم. ما در این سایت به تازگی خدمت جدیدی را به کاربران خود ارائه می‌کنیم. بر اساس این خدمت شما میتوانید خدمات مدیریت پیج، پاسخگویی به دایرکت کامنت، تبلیغات و کلیه مواردی که ادمین برای شما انجام می‌دهد را به اسپید فالوور بسپارید. در واقع از تیم اسپید فالوور به عنوان ادمین استفاده کنید. 

شاید از خود بپرسید که مزیت استفاده از اسپید فالوور بدر زمینه خدمات ادمین اینستاگرام چیست؟  برای پاسخ به این سوال لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

استفاده از تیم متخصص

همانطور که می‌دنید ما در تیم اسپید فالوور در زمینه افزایش فالوور فعالیت می‌کنیم. با شبکه‌های اجتماعی ایرانی و خارجی به خوبی در تعامل هستیم. دانش و توانایی تولید محتوای خوب و خلاقانه را در این عرصه داریم. همجنین به قوانین و قواعد مربوط به الگوریتم‌های اینستاگرام نیز به خوبی واقفیم. به همین دلیل یک تیم متخصص در این زمینه به شما می‌آییم. شما نیز میتوانید به آسانی از خدمات اسپید فالوور استفاده کنید. مدیریت پیج خود را به ما بسپارید تا آن را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهید.

قیمت مناسب و مقرون به صرفه

در بازار کارهای خدماتی مخصوصاً خدمات مجازی قیمت‌های مختلفی وجود دارد. هرکس با توجه به فعالیت، تخصص و دانشی که دارد نرخ و تعرفه‌ای را برای خدمات خود اعلام می‌کند. اما مناسب‌ترین قیمت برای خدمات ادمینی اینستاگرام چیست؟ پاسخ این سوال هیچ عدد و رقم مشخصی ندارد. ما در اسپید فالوور با توجه به اشراف بسیار بالایی که روی ادمینی اینستاگرام داریم و همچنین دانش و تخصص بسیار زیاد در این زمینه، قیمتی مناسب و منصفانه را به شما اعلام خواهیم کرد. تعرفه خدمات اعلامی توسط اسیپد فالوور به نوع و موضوع فعالیت پیج، عمر پیج، موارد درخواستی شما و موارد دیگر متغیر است. 

تعهد کاری

یکی از مهمترین موارد در شغل ادمین اینستاگرام چیست؟ تعهد کاری! ما از حساسیت بسیار بالای کار در محیط اینستاگرام اطلاع داریم. می‌دانیم که ادمینی اینستاگرام جز کارهای بسیار منظم و دقیق است. شخصی میتواند در این حوزه فعالیت کند، که تعهد کاری بسیار بالایی داشته باشد. نداشتن تعهد کاری در این زمینه میتواند پس از مدتی کوتاه پیج را به یک ویرانه تبدیل کند. خوشبختانه ما در این وبسایت تعهد کاری بسیار زیادی داریم. از زمان شروع کار تا زمان اتمام کار با هر مبلغ و هزینه‌ای کار را با دقت و ظرافت بسیار بالا انجام خواهیم داد. شما میتوانید با خیالی آسوده به خدمات این وبسایت اعتماد کنید. 

سخن پایانی

یکی از شغل‌های بسیار جدید و نوین، ادمینی اینستاگرام است. افراد زیادی در ایران و جهان به دنبال این شغل هستند. ما در این پست سعی کردیم که بطور کامل و دقیق به شما بگوییم که شغل ادمین اینستاگرام چیست. با شما از مزایا و معایب این بیزینس صحبت کردیم. با شما از تخصص‌های لازم برای این رشته کاری صحبت کردیم. همچنین سرنخ‌های مهمی برای ورود به بازار کار این رشته به شما دادیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. فراموش نکنید که در دنیا تخصص گرایی، بهترین کار برون سپاری کسب و کار به افراد متخصص است. موفق و سربلند باشید 

5/5 - (1 امتیاز)