جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید ممبر روبیکا ❤️ کیفیت فوق العاده

روبیکا، پیامرسانی ایرانی با امکانات شگفت انگیز که هر کاربری را به سمت خود جذب می‌کند. افزایش ممبر در این پلتفرم از دغدغه‌های افراد فعال در این شبکه اجتماعی است. یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش ممبر، خرید ممبر روبیکا است. هرچه تعداد افراد حاضر در این پلتفرم بیشتر شود، جذب ممبر نیز به همان اندازه سخت‌تر خواهد شد. اما نگران نباشید چون امروز ما در این پست قصد داریم تا شما را با یک راه حل بسیار جذاب آشنا کنیم. ما قصد داریم تا شما را با یکی از خدمات بسیار مهم وبسایت اسپید فالوور آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

خرید ممبر روبیکا با کیفیت فوق العاده
ممبر (عضو) روبیکا
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
2489 ممبر ایرانی کانال روبیکا (پیشنهادی) 👥💎⭐️ توضیحات 224,000  تومان 10000/200 فعال
2792 ممبر ایرانی کانال روبیکا (سرعت 10 برابر - پیشنهادی 2) 👥💎⭐️ توضیحات 191,000  تومان 500000/25 فعال
2597 ممبر ایرانی کانال روبیکا (پیشنهادی 3) 👥💎⭐️ توضیحات 95,000  تومان 500000/25 فعال
1115 ممبر (عضو) کانال روبیکا کیفیت خوب (+50 درصد هدیه) 👥💎⭐️ توضیحات 95,000  تومان 10000/50 فعال
809 ممبر کانال ایرانی واقعی روبیکا 👥💎⭐️ توضیحات 123,000  تومان 10000/100 فعال

چرا خرید ممبر روبیکا مهم است؟

چندسالیست که از فعالیت پیامرسان و شبکه اجتماعی کاملا ایرانی روبیکا می‌گذارد. پلتفرمی بسیار جذاب با امکانات کاربردی که شما به آن نیاز خواهید داشت. یکی از  امکانات این اپلیکیشن، سیستم درآمدزایی است. بخش‌های مشترکی بین روبیکا و سایر شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام وجود دارد. یکی از این بخش‌ها، سیستم ساخت و مشاهده کانال‌ها است. در روبیکا نیز همانند تلگرام ما بخشی به نام کانال داریم. به کمک این بخش شما میتوانید محتوای مورد نظر خود را با ممبر‌های کانال خود به اشتراک بگذارید. اما شاید برایتان جالب باشد که میتوانید از همین اشتراک گذاری نیز کسب درآمد کنید. البته به درآمد رسیدن از این بخش نیازمند موارد خاصی است که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد. مواردی مثل خرید ممبر روبیکا و تولید محتوای منظم.

در کنار امکان درآمدزایی که روبیکا برای کاربران خود فعال می‌کند، شما میتوانید از روش‌های دیگر نیز برای کانال خود یک سیستم درآمدزایی بسیار جذاب ایجاد کنید. این پلتفرم هنگامی که شما بازدید و فالوور خوبی را در اختیار داشته باشید، بابت هر بازدید از پست‌ها به شما مبلغی را پرداخت خواهد کرد. در نگاه اول این مبلغ بسیار کم است. اما در دراز مدت و با افزایش ممبرهای شما، این عدد بسیار جذاب‌تر خواهد بود. در ادامه این پست شما را با دلایل اهمیت خرید ممبر روبیکا واقعی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

رشد ارگانیک کانال با خرید ممبر روبیکا

اولین مسئله‌ای که خرید ممبر روبیکا میتواند در آن به شما کمک بسیار زیادی کند، رشد ارگانیک کانال شماست. فرض کنید که شما کانالی با 100 ممبر در اختیار دارید. آنگاه بر روی کانال خود تبلیغات مختلفی انجام می‌دهید. افراد وارد کانال شما می‌شوند و بدون اینکه کانال شما را دنبال کنند، از آن خارج می‌شوند. تمام بودجه تبلیغاتی شما از بین خواهد رفت. فکر می‌کنید علت این مشکل از چیست؟ علت این مشکل عدد شمارنده تعداد ممبر کانال شماست که عدد کمی را نمایش می‌دهد. همین مسئله باعث عدم اعتماد کاربران به کانال شما می‌شود. آنها فکر می‌کنند که کانال شما محتوای مناسبی ندارد. میتوانید این مشکل را با خرید ممبر روبیکا به خوبی حل کنید. 

شما میتوانید برای حل این مشکل در ابتدا خرید ممبر روبیکا را انجام دهید. سپس تبلیغ خود را انجام دهید. تعداد قابل توجهی ممبر برای کانال خود بگیرید. سپس وارد زمینه تبلیغ شوید. همین مسئله باعث می‌شود تا اعتماد کاربران به پیج شما بیشتر شود و شما نیز از تبلیغات خود نتیجه مثبتی را بگیرید. خوشبختانه ما در اسپید فالوور، ممبر واقعی روبیکا به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. کاربران پست‌های کانال شما را برای دوستان خود ارسال می‌کنند و همین مسئله باعث افزایش و رشد کانال شما خواهد شد. شما میتوانید به راحتی گره عدم جذب ممبر را باز کنید. 

افزایش درآمد کانال روبیکا

در بالا به این نکته اشاره کردیم که روبیکا امکان درآمدزایی را برای کاربران خود فعال کرده است. حال برای کسب این درآمد و فرصتی که در این شبکه اجتماعی برای شما ایجاد شده است، شما باید برنامه ریزی درستی داشته باشید. قطعا درآمد یک کانال 100 هزار نفری با یک کانال 100 نفری یکسان نیست. این پلتفرم به پاس تولید محتوا و جذب بالایی که شما در تعداد کاربر داشته‌اید، درآمدی را به شما اهدا می‌کند. برای به دست آوردن این درآمد شما باید روی کانال روبیکایی خود تبلیغات کنید. در بالا ذکر کردیم که تنها تبلیغات خالی نمی‌تواند برای پیج شما مفید باشد. توصیه می‌شود تا در ابتدا خرید ممبر روبیکا را انجام دهید و سپس به سراغ تبلیغات بروید.

2000
ممبر روبیکا

ممبر کانال روبیکا

صد درصد ایرانی

صد درصد واقعی

246,000تومان
سفارش
3000
ممبر روبیکا

ممبر کانال روبیکا

صد درصد ایرانی

صد درصد واقعی

369,000تومان
سفارش
5000
ممبر روبیکا

ممبر کانال روبیکا

صد درصد ایرانی

صد درصد واقعی

615,000تومان
سفارش
10000
ممبر روبیکا

ممبر کانال روبیکا

صد درصد ایرانی

صد درصد واقعی

1,230,000تومان
سفارش
خرید ممبر روبیکا با کیفیت فوق العاده

انواع روش‌های افزایش ممبر روبیکا

یکی از دغدغه‌هایی که افزایش علاقه‌مند به فعالیت در روبیکا با آن رو به رو هستند، روش‌های افزایش ممبر است. هرچه تعداد کاربران حاضر در این شبکه اجتماعی بیشتر شود، جذب ممبر نیز سخت‌تر خواهد شد. البته سخت‌تر برای افرادی که از راز و رمز‌های فعالیت در شبکه‌های اجتماعی هیچ اطلاعی ندارند. روز به روز افراد بیشتری در این پلتفرم عضو می‌شوند. به همین تعداد کانال در روبیکا نیز بیشتر خواهد شد. این مسئله کار شما را در آینده سخت‌تر خواهد کر.د به همین دلیل افراد به سراغ روش‌هایی مثل ربات افزایش ممبر روبیکا در کنار خرید ممبر روبیکا می‌روند. در ادامه شما را با این روش‌ها بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

برنامه ممبر روبیکا

اولین روشی که در کنار خرید ممبر روبیکا به ذهن هرکسی ورود پیدا می‌کند، استفاده از برنامه ممبر روبیکا است. در ابتدا بگذارید کمی در مورد این برنامه به شما کاربران عزیز توضیحاتی ارائه دهیم. شما در ابتدا این برنامه را بر روی تلفن همراه خود نصب می‌کنید. سپس با وارد کردن شماره موبایل خود و سپس وارد کردن کد ورود یکبار مصرف وارد این اپلیکیشن خواهید شد. در این برنامه با لیست زیادی از کانال‌های روبیکایی رو به رو خواهید شد. یک دکمه در زیر هر کانال وجود دارد. شما با فشردن این دکمه، به عضویت این کانال در می‌آیید. به واسطه این عضویت، تعدادی سکه به شما داده می‌شود. این سکه‌ها را جمع می‌کنید.

پس از جمع آوری تعداد قابل توجهی سکه در این نوع اپلیکیشن، حال نوبت به خرج کردن این سکه‌ها می‌رسد. شما میتوانید از سکه‌های خود برای سفارش خرید ممبر روبیکا خرج کنید. آیدی کانال خود را در این برنامه وارد می‌کنید تا کانال شما نیز در لیست قرار بگیرد و توسط کاربران دیگر دنبال شود. در واقع اینکار یک مبادله ممبر با ممبر است. شما کانال دیگران را دنبال می‌کنید و دیگران نیز کانال شما را. اما اینکار معایبی نیز دارد. از معایب آن میتوان به محدودیت‌های تعداد جوین در یک روز در روبیکا اشاره کرد. مبحث امنیت کانال و اکانت شما نیز از دیگر موارد قابل توجه است.

خرید کانال روبیکا به جای خرید ممبر روبیکا

یکی از روش‌هایی که در کنار خرید ممبر روبیکا از آن برای رشد کانال در این پلتفرم، خرید کانال روبیکا است. در این روش شخصی یک کانال روبیکایی را به سطح مناسبی می‌رساند و سپس آن کانال را به شما میفقروشد. در نگاه اول اینکار کمی ساده به نظر می‌رسد. اما همانطور که در پست مربوط به خرید فالوور توییتر نیز اشاره کردیم، اینکار معایب مختلفی دارد که در ادامه بیشتر به آن اشاره خواهیم کرد. از مواردی که میتوان به عنوان معایب در این موضوع به آن اشاره کرد، مبحث امنیت خرید شماست. فرض کنید که شما قصد خرید کانال روبیکایی را از کسی دارید. در اینصورت باید به آن شخص مبلغ پولی پرداخت کنید تا شخص کانال را در اختیار شما قرار دهد. 

در اینصورت شخص فروشنده میتواند پس از دریافت وجه شما را بلاک کرده و کل وجه دریافتی شما را تصاحب کند. مشکل بعدی در این روش، شفافیت ممبرها هستند. ارزش یک کانال به تعداد ممبرهایش بستگی دارد. در کنار تعداد، کیفیت ممبرها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. فرض کنید که شما قصد خرید یک کانال 100 کایی را دارید. چیزی که مشخص است، تعداد ممبرهای کانال است. اما هرگز شما از نحوه جذب ممبر اطلاع پیدا نمی‌کنید. پس از گذشت مدتی، ممبرهای کانال یکی پس از دیگری از کانال شما لفت خواهند داد و پول شما نیز از بین خواهد رفت. 

تبلیغات در کنار خرید ممبر روبیکا

اما یکی دیگر روش‌هایی که میتوانید کانال خود را در این پلتفرم به سطح دلخواه برسانید، تبلیغات است. در این روش که نیاز به توضیح زیاد نیز ندارد، شما باید با کانال‌های هم دسته در ابتدا مذاکره کرده و سپس تبلیغات کانال خود را به آنها بسپارید. اما متاسفانه این روش ساده نیز همانند دو روش دیگر مشکلات زیادی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. اولین مشکلی که شما را در این راه تهدید می‌کند، مسئله کم بودن تعداد ممبر در شروع کار است. شما میتوانید به راحتی انی مشکل را با خرید ممبر روبیکا حل کنید. اما مشکل فقط همین مورد نیست.

مشکل بعدی عدم کیفیت کانال تبلیغ کننده است. فرض کنید شما قصد تبلیغ کانال خود در یک کانال هم دسته را دارید. تعداد ممبر آن کانال عدد 100 هزار نفر را نشان می‌دهد. شما فورا با ادمین کانال صحبت کرده و یک زمان تبلیغاتی را رزرو می‌کنید. شما انتظار گرفتن یک نتیجه رویایی را دارید. اما چیزی که در واقعیت رخ می‌دهد، بازدهی نگرفتن شماست. کیفیت ممبرهای کانال شخص تبلیغ کننده بسیار پایین است به همین دلیل شما نیز از این تبلیغات نمیتوانید نتیجه درستی بگیرید. با بررسی موارد بالا به این نتیجه میرسیم که هیچ چیز مثل خرید ممبر روبیکا نمیتواند برای کانال شما خوب باشد. در ادامه به مزیت‌های اینکار بیشتر خواهیم پرداخت.

خرید ممبر روبیکا با کیفیت فوق العاده

مزیت‌های خرید ممبر روبیکا از اسپید فالوور

در بالا شما را با انواع روش‌های جذب فالوور در پیامرسان روبیکا آشنا کردیم. اکنون نیز قصد داریم تا شما را بالا مزیت‌های خرید ممبر روبیکا از وبسایت اسپید فالوور آشنا کنیم. در فضای مجازی و اینترنت، تبلیغ‌های زیادی در مورد خرید ممبر وجود دارد. برخی از این تبلیغات آنقدر وسوسه کنندست که هرکسی را میتواند به سمت خود جلب کند. تبلیغاتی چون 1000 ممبر رایگان روبیکا وغیره از جمله مواردی هستند که میتواند ما را به سمت خود جلب کند. اما همه این تبلیغات درست نیست و برخی از آنها میتواند باعث نابودی سرمایه و پول شما نیز شوند. 

همانطور که می‌دانید، وبسایت اسپید فالوور، یک سایت شناخته شده در زمینه فروش خدمات مجازی است. در سال‌های فعالیت این وبسایت ما با مشتریان عزیز بسیار زیادی در ارتباط بودیم و خدمات متنوعی نیز به این عزیزان ارائه دادیم. یکی از خدمات اسپید فالوور که در این مقاله با آن آشنا شدیم، خرید ممبر روبیکا است. در ادامه شما را با مزیت‌های استفاده از این خدمات بیشتر آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

خدمات مقرون به صرفه

اولین مزیتی که میتوان در خدمات اسپید فالوور به آن اشاره کرد، مقرون به صرفه بودن این خدمات است. ما در اسپید فالوور همواره در تلاشیم تا سطح قیمتی خدمات خود را در پایین‌ترین سطح خود نگهداریم. خوشبختانه در این راه نیز کاملا موفق عمل کردیم. شما میتوانید با مقایسه قیمت‌های اسپید فالوور با سایر سایت‌های همکار به این موضوع پی ببرید. ما در اسپید فالوور ارزان‌ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. شما میتوانید خرید ممبر روبیکا ارزان و مقرون به صرفه را با خیالی آسوده انجام دهید. این یک امکان ویژه برای شماست چون میتوانید با کاهش هزینه‌های خود، پیجتان را ارتقا دهید.

خرید ممبر روبیکا با کیفیت

در هر کاری، کیفیت حرف اول را می‌زند. یک ضرب المثل انگلیسی هست که می‌گوید، من هنوز آنقدر ثروتمند نشدم که کالای ارزان را خریداری کنم. اگر شما یک کفش ارزان و بی کیفیت خریداری کنید، مجددا چند وقت دیگر باید همان کفش را نیز خریداری کنید. درحالی که یک کفش با کیفیت و گران قیمت میتواند تا سالها برای شما کار کند. همین مسئله در مورد خرید ممبر روبیکا نیز صدق می‌کند. ما در اسپید فالوور بر کیفیت محصولات و خدمات خود توجه ویژه‌ای داریم. همواره در تلاشیم تا خدمات مجازی با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه دهیم چون معتقدیم که کار خوب بهترین تبلیغ برای یک کسب و کار است.

خرید ممبر روبیکا با کیفیت

در زمینه خرید کالا یا خدمات، هیچ چیز به اندازه دریافت کالا یا خدماتی بدون پشتیبانی نمی‌تواند باعث ناراحتی شما مشتریان عزیز شود. یکی از مواردی که قبل از ورود به هر معامله‌ای باید به آن دقت کنید، عملکرد تیم پشتیبانی آن سایت خرید ممبر روبیکا است. ما در جایگاهی نیستیم که بتوانیم عملکرد سایت‌های دیگر را بررسی و قضاوت کنیم و فقط میتوانیم در مورد عملکرد پشتیبانی وبسایت خودمان سخن بگوییم. خوشبختانه در اسپید فالوور تیم پشتیبانی بسیار قوی و با حوصله‌ای فعالیت می‌کند که همین مسئله میتواند باعث جلب رضایت شما مشتریان عزیز شود.

درصورتی که قبل، در هنگام یا بعد از ثبت سفارش خرید ممبر روبیکا با مشکلی مواجه شدید، جای نگرانی نیست چون میتوانید به آسانی از بخش تیکت با همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین شما میتوانید از طریق واتساپ نیز با همکاران ما در ارتباط باشید. پشتیبانی اسپید فالوور تمام سعی و تلاش خود را خواهد کرد تا پاسخ مشکلات و سوالات شما را در سریع‌ترین زمان ممکن بدهد. این مسئله نیز باعث آرامش شما در هنگام خرید این محصول خواهد شد. 

پشتیبانی قوی

یکی دیگر از موارد بسیار مهم در زمینه خرید خدمات مجازی، مسئله پشتیبانی است. قطعا در قبل، در هنگام یا پس از خرید خدمات مجازی با مشکلات و سوالاتی مواجه می‌شوید. گاهی اوقات شاید حتی یک سوال یا مشاوره ساده نیاز داشته باشید. خوشبختانه در اسپید فالوور میتوانید به آسانی به پاسخ سوالات خود برسید. ما در این وبسایت با ایجاد یک تیم پشتیانی قوی و حرفه‌ای و البته مسئولیت پذیر در تلاشیم تا راه شما را برای خرید خدمات مجازی آسان کنیم. شما میتوانید خرید ممبر روبیکا را از وبسایت اسپید فالوور به صورت آنی و با پشتیبانی بسیار قوی انجام دهید. 

در مدت زمانی که در زمینه فروش خدمات فعالیت کرده‌ایم با افراد زیادی مواجه شدیم که از کیفیت پشتیبانی برخی از وبسایت ها گلایه داشتند. این افراد اسپید فالوور را فقط بخاطر پشتیبانی بسیار قوی و خوبی که داره انتخاب کرده‌اند. شما نیز میتوانید جز همین افراد باشید.

سخن پایانی

از بین صدها سرویس فعال در زمینه خدمات مجازی، خرید ممبر روبیکا یکی از محبوب‌ترین‌ها می‌باشد. این سرویس همزمان با روبیکا به خوبی رشد کرده است. برای خرید ممبر در پلتفرم روبیکا شما باید موارد زیادی را بررسی کنید. همین مسئله خریدتان را بسیار پیچیده خواهد کرد. اما جای نگرانی نیست. ما در این مقاله از اسپید فالوور، شما را با خدمات و همچنین مزایای خرید از این سایت آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

سوالات متداول

خیر! ما هیچ اطلاعات حساسی از شما برای ثبت سفارش ممبر روبیکا دریافت نخواهیم کرد.

از زمان ثبت تا زمان اتمام سفارش تنها به 2 ساعت زمان لازم است. 

ما در اسپید فالوور دو نوع فالوور واقعی و فیک برای سفارش شما عزیزان داریم، شما میتوانید با توجه به بودجه خود سفارش را ثبت کنید.

برای ثبت سفارش تنها به لینک کانال شما نیاز داریم

4.4/5 - (7 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد