اینستاگرام یکی از بزرگترین شبکه‌های اجتماعی در دنیاست که اکنون کاربران آن به بیش از 2 میلیارد نفر در جهان می‌رسد. افراد مختلفی در این پلتفرم فعالیت دارند. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که بدون در اختیار داشتن تلفن همراه ویا تبلت، امکان استفاده از اینستاگرام وجود ندارد. اما این فکر کاملا اشتباه است. چون شما میتوانید با استفاده از رایانه یا لپ تاپ نیز به این پلتفرم دسترسی داشته باشید. برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت امروز این آموزش را برای شما کاربران عزیز آماده کردیم. امیدواریم تا با مطالعه آن بتوانید ثبت نام یا ورود به اکانت اینستاگرام از طریق سایت را به خوبی یاد بگیرید. بریم و به این آموزش جذاب برسیم و ببینیم اسپید فالوور برای شما چه چیزی آماده کرده. 

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویری

ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل کروم، فایر فاکس وغیره

در حال حاضر تنها 2 راه برای ثبت نام و ورود به اینستاگرام وجود دارد. روش اول استفاده از اپلیکیشن نصب شده بر روی دستگاه‌های اندرویدی یا IOS است که همگی با این روش آشنا هستیم. اما روش دیگری نیز وجود دارد. در این روش شما میتوانید ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت را امتحان کنید. در این روش شما هیچ نیازی به اپلیکیشن اینستاگرام ندارید. حتی میتوانید اینکار را بدون نیاز به گوشی یا تبلت انجام دهید. اگر موافق هستید بریم سراغ این روش جذاب و کاربردی

گام اول ) وارد سایت اینستاگرام شوید.

برای ساخت اکانت اینستاگرام در گوگل فقط کافیست تا آدرس یا نام این سایت را در گوگل جستجو کنید و قاعدتاً اولین جستجو را انتخاب کنید. همچنین میتوانید در یکی از مرورگرهای گوگل کروم، فایرفاکس و یا حتی Microsoft Edge نیز وارد آدرس instagram.com شوید. 

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویریپس از ورود به سایت اینستاگرام وارد صفحه بالا می‌شوید. در این صفحه گزینه‌ای برای ساخت اکانت جدید در اینستاگرام وجود دارد که ما آن را با خط قرمز مشخص کرده‌ایم. روی گزینه Sign up بزنید و منتظر بمانید تا به صفحه بعدی وارد شوید. گاهی اوقات بخاطر مشکلات اینترنت شاید این صفحه کمی با تاخیر برای شما باز شود. پس لطفا صبور باشید.

گام دوم ) اطلاعات خواسته شده در صفحه را وارد کنید

پس از ثبت نام روی گزینه Sign up وارد صفحه زیر می‌شوید. 

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویریدر این صفحه می‌بایست اطلاعات مربوط به عضویت در اینستاگرام را وارد کنید. توجه کنید که شما در حال ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت هستید، به همین دلیل گزینه‌ها و اطلاعات ورودی شما با چیزی که در اپلیکیشن اینستاگرام مشاهده کردید کمی متفاوت است.

  • کادر شماره 1 : در این کادر می‌بایست شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید. پیشنهاد می‌کنم جهت جلوگیری از انسداد اکانت اینستاگرامتان، حتما برای ثبت نام از شماره موبایل استفاده کنید. البته میتوانید از ایمیل نیز برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت نیز به راحتی استفاده کنید.
  • کادر شماره 2 : در این کادر باید نام اکانت خود را انتخاب کنید. این نام هیچ قاعده و قانون مشخصی ندارد و حتی میتواند فارسی نیز باشد. 
  • کادر شماره 3 : در کادر شماره سه باید نام کاربری یا به عبارت دیگر UserName اکانت خود را وارد کنید. نام کاربری باید انگلیسی و یکتا باشد و شما نمیتوانید در انتخاب نام کاربری از علائم مختلف و خط فاصله بالا ( Dash ) استفاده کنید. اگر در این مرحله دچار مشکل هستید میتوانید مقاله نام کاربری برای اینستاگرام را مطالعه کنید.
  • کادر شماره 4 : در این بخش نیز باید پسورد یا همان رمز ورود به حساب کاربری را وارد کنید. پیشنهاد می‌کنم تا از رمزی سخت استفاده کنید تا امنیت پیج شما با خطر مواجه نشود.

پس از پر کردن 4 کادر بالا، روی گزینه Sign Up کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

گام سوم ) تاریخ تولد خود را وارد کنید

پس از پر کردن کادرهای بالا به شکل صحیح و بدون مشکل، به منظور ادامه روند ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت وارد مرحله بعدی می‌شوید.

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویری در این مرحله باید تاریخ تولد خود را به میلادی در کادرهای بالا وارد کنید. سعی کنید تا این بخش را نیز با دقت بالایی پر کنید.

گام چهارم ) آخرین مرحله از ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت

پس از وارد کردن تاریخ تولد به صفحه زیر وارد می‌شوید.

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویری

در این مرحله از ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت، اینستاگرام یک کد 6 رقمی برای تلفن همراهی که در گام دوم وارد کرده بودید ارسال خواهد کرد. شاید به علت موارد اپراتوری تلفن همراه، این کد با کمی تاخیر در اختیار شما قرار گیرد. اگر کد را دریافت نکردید، فقط کافیست تا روی گزینه Request New Code کلیک کنید تا کد مجدداً برای شما ارسال شود. اگر هم خواستید شماره موبایل خود را تغییر دهید فقط کافیست تا روی گزینه Change Number بزنید.

بسیار خب تقریبا کار تمام است و شما توانسته‌اید ساخت اکانت جدید اینستاگرام از طریق سایت را با موفقیت انجام دهید و اکنون میتوانید از حساب کاربری خود در این پلتفرم از طریق  یکی از مرورگرهای اینترنت استفاده کنید. اگر هم بعدا از حساب کاربری خود خارج شدید، میتوانید با وارد کردن اطلاعاتی مثل نام کاربری، ایمیل یا شماره موبایل و همچنین پسورد، میتوانید از امکان ورود به اکانت اینستاگرام از طریق سایت استفاده کنید. اما آنچیز که در بالا گفتیم، روی خوش ماجراست و شاید در مسیر ساخت اکانت خود با مشکلاتی مواجه شوید. ارور‌هایی دریافت کنید که علت آن را ندانید. پس با ما همچنان همراه بمانید. 

ارورهایی که در زمان ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت با آنها رو به رو خواهید شد

اینستاگرام حساسیت بالایی بر صحیح وارد کردن اطلاعات شما دارد. به همین دلیل گاهی اوقات افراد مختلف به دلیل وارد کردن اطلاعات اشتباه در گام 2 یا 3 شاید با خطا مواجه شوند. اما جای نگرانی نیست چون ما در این بخش شما را با دستور العمل ورود صحیح این اطلاعات آشنا کرده‌ایم. پس با ما همراه باشید.

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت 2024 - آموزش تصویری

اگر در زمان ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت با صفحه تصویر بالا رو به رو شدید، نگران نباشید. هرکدام از ضربدرهای بالا بیانگر وجود یک خطا در اطلاعات ورودی است. برای جلوگیری از بروز این مشکل پیشنهاد می‌کنیم تا حتما دستور العمل مربوط به آن را مطالعه کنید

  • کادر مربوط به شماره موبایل یا ایمیل: بسیاری از کاربران ایمیل را با آدرس سایت اشتباه می‌گیرند. آدرس ایمیل یا جیمیل شما باید شامل سه بخش نام کاربری، ادساین و دامنه باشد. برای مثال ایمیل شما میتواند به شکل [email protected] باشد. ایمیل شما www ندارد. ضمن اینکه چون شما یک کاربر ایرانی هستید و باید شماره موبایل ایرانی نیز وارد کنید، باید خودتان +98 را در ابتدای شماره بگذارید. برای مثال 989121234567+
  • کادر مربوط به نام : این کادر معمولا با هیچ خطایی ماوجه نمی‌شود و هیچ شروط خاصی نیز ندارد.
  • کادر مربوط به یوزرنیم : این کادر نیز معمولا با خطای زیادی مواجه می‌شوید. فراموش نکنید که نام کاربری شما باید حتما یکتا باشد. یعنی هیچکس قبل از شما آن را رزرو نکرده باشد. ضمن اینکه نام کاربری باید انگلیسی بوده و هیچگونه علائم مثل !$ نیاز در آن استفاده نشود. 
  • کادر پسورد : این کادر نیز زمانی با خطا مواجه می‌شود که رمز عبور شما بسیار آُان باشد. میتوانید با انتخاب یک رمز سخت این مشکل را نیز به خوبی حل کنید. 

سخن پایانی

ساخت اکانت اینستاگرام از طریق سایت یکی از بهترین روش‌ها برای افرادیست که به دنبال استفاده از اینستاگرام از طریق سایت هستند. این روش برای افرادی که با تلفن همراه راحت نیستند یا شاید حتی تلفن همراه نیز ندارند یک روش فوق العاده است. ما امروز در این مقاله شما را با روش ساخت و ورود به اکانت اینستاگرام از طریق سایت آشنا کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

5/5 - (1 امتیاز)