شاید شما قصد انجام دیلیت اکانت تیک تاک را داشته باشید.هنگامی که شما در یک شبکه اجتماعی وارد می‌شوید، میتوانید در هر زمانی نیز از آن خارج شوید. تفاوتی ندارد که در کدام شبکه اجتماعی باشید، در هر پلتفرمی شما باید امکان خروج از شبکه آن پلتفرم را در اختیار داشته باشید. شاید شما بخواهید حساب کاربری خود را بنا به هر دلیلی در تیک تاک حذف کنید. امروز در این پست قصد داریم تا شما را با آموزش دیلیت اکانت تیک تاک آشنا کنیم. اگر شما از کاربران این پلتفرم هستید و اکنون قصد حذف حساب کاربری خود را دارید،؛ تا انتهای این پست باما همراه باشید.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور

دیلیت اکانت تیک تاک چیست؟

فعالیت شما در شبکه‌های اجتماعی، منوط به داشتن حساب کاربری است. هنگامی که شما با مطالعه آموزش ورود به تیک تاک، در این شبکه اجتماعی حساب کاربری خود را ایجاد کردید، باید این را بدانید هر زمانی که خواستید نیز میتوانید حساب کاربری خود را به طور کل حذف کنید. در ادبیات فضای مجازی، به حذف کامل حساب کاربری از این شبکه اجتماعی، دیلیت اکانت تیک تاک می‌گویند. این کار انواع و روش‌های مختلفی دارد. که ما در این پست شما را با آنها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

آموزش دیلیت اکانت تیک تاک

برای دیلیت اکانت تیک تاک راه‌های مختلفی وجود دارد. خوشبختانه این شبکه اجتماعی از قابلیت Cross Platform پشتیبانی می‌کند. یعنی شما میتوانید از هر دستگاهی به راحتی از این اپلیکیشن استفاده کنید. در این آموزش ما حذف اکانت تیک تاک از طریق فضای دستکتاپ را به شما کاربران عزیز ارائه خواهیم کرد.

گام اول دیلیت اکانت تیک تاک

دیلیت اکانت تیک تاک – آموزش حذف اکانت

همانطور که در بالا ذکر کردیم ما برای حذف کاربری از نسخه وب استفاده می‌کنیم. پس برای دیلیت اکانت پیج تیک تاک و حذف صفحه تیک تاک در ابتدا وارد وبسایت رسمی Tiktok شوید. سپس عملیات ورود به حساب کاربری را انجام دهید و از گوشه بالا سمت راست روی تصویر پروفایل خود کلیک کنید. با این کار، کادری برای شما باز خواهد شد. از کادر باز شده روی گزینه Settings بزنید. با لمس این گزینه به صفحه تنظیمات حساب کاربری خود وارد خواهید شد. 

گام دوم انتخاب گزینه دلیت اکانت تیک تاک

دیلیت اکانت تیک تاک – آموزش حذف اکانت

پس از ورود به این صفحه کافیست تا بر روی گزینه delete کلیک کنید. با اینکار شما آخرین گام‌های خود برای دیلیت اکانت تیک تاک را انجام می‌دهید. همانطور که در آموزش دیلیت اکانت توییتر نیز ذکر کردیم، این مرحله را میتوان به نقطه غیرقابل بازگشت تشبیه کرد. پس اگر از انجام اینکار اطمینان ندارید، پیشنهاد میکنم تا در ابتدا به خوبی فکر کنید و سپس نسبت به انجام اینکار اقدام نمایید. با لمس این گزینه، کادری به شما نمایش داده خواهد شد که نسبت به کاری که می‌کنید، به شما توضیحاتی ارائه خواهد کرد.

در این توضیحات آماده است که شما با دیلیت اکانت کانال تیک تاک خود تا 30 روز میتوانید مجددا این حذف را لغو کرده و اکانت خود را مجدداً فعال کنید. حساب کاربری شما در طول این 30 روز از دید کاربران حذف خواهد شد. اگر پس از 30 روز نسبت به بازگردانی آن اقدام نکنید، برای همیشه از تیک تاک حذف خواهید شد. همچنین در ادامه این موارده آمده است که :

  • تمام ویدیو‌های شما پاک خواهد شد
  • اطلاعاتی که در دستگاه شما ذخیره نمی‌شود، مثل پیام‌های شخصی وغیره احتمالا برای دیگران همچنان در دسترس باشد.
  • اگر کالایی را در تیک تاک خریداری کرده باشید، نمیتوانید مجددا آن را عودت دهید و هزینه آن را دریافت کنید.

همانطور که در باالا نیز ذکر کردیم، در هنگام ورود به سایت دیلیت اکانت تیک تاک، خوب فکر کنید. با شروع فرآیند حذف اکانت، دیگر توانایی بازگشت به مرحله قبلی را نخواهید داشت و برای همیشه اطلاعات شما از دست خواهد رفت.

جمع بندی

هدف اصلی ما در بخش بلاگ وبسایت اسپید فالوور، آشنا کردن شما با آموزش‌های تیک تاکی است. امروز در این پست شما را با آموزش دیلیت اکانت تیک تاک به خوبی آشنا کردیم. امیدواریم که این آموزش برای شما مفید بوده باشد. درصورت تمایل برای افزایش دنبال کننده پیج خود نیز میتوانید از خدمات خرید فالوور تیک تاک استفاده نمایید.

5/5 - (2 امتیاز)