امروزه یافتن یک کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری یکی از موارد مهم و ضروری است. این مسئله آنقدر اهمیت دارد که میتواند به تنهایی آمار بازدید استوری‌های قدیمی شما را افزایش دهد. هر قابلیتی که در اینستاگرام وجود دارد، برای افزایش بازدید و بازدهی شما لازم است. با توجه به اهمیت کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج‌های کاری، امروز در این پست قصد داریم تا شما تا به شما 10 کاور هایلایت برای پیج‌های کاری معرفی کنیم. همچنین در انتهای این مقاله شما را با آموزش تعویض کاور آشنا خواهیم کرد.

بنر خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام با سرعت بالا به همراه نماد اعتماد
خرید فالوور
به طراح کاور هایلایت حرفه‌ای اینستاگرام برای پیج کاریتون نیاز دارید؟
با ما تماس بگیرید : 09981844091
کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

اهمیت کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری

هر استوری در اینستاگرام به مدت 24 ساعت قابل مشاهده است. این مسئله در پیج‌های شخصی خیلی آزاردهنده نیست. اما گاهی اوقات برندها و پیج‌های کاری نیاز به نگهداری بیشتر استوری‌ها دارند. به همین منظور اینستاگرام قابلیت هایلایت را به پلتفرم خود اضافه کرد. این قابلیت به شما در افزایش بازدید استوری کمک بسیار زیادی خواهد کرد. هایلایت به شما امکان می‌دهد تا استوری‌های خاص و مهم را برای همیشه در پیج خود فعال و زنده نگهدارید. 

اما اگر پیج کاری دارید و میخواهید از این قابلیت بیشترین استفاده رو ببرید، به یک کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری نیاز دارید. کاور باعث می‌شود تا هایلایت‌ها ظاهر جذاب‌تری داشته باشند. همین مسئله به بازدید بیشتر آنها کمک خواهد کرد. در اینستاگرام جایگاه خوبی برای هایلایت‌ها وجود دارد. تمام افرادی که در اینستاگرام کسب و کار بزرگ راه اندازی کرده‌اند، نتایج دوره، قیمت‌ها و موارد دیگر را در این بخش می‌گذارند. شما نیز میتوانید با طراحی یک کاور هایلایت خفن برای خودتان، بازدید این بخش را افزایش دهید.

آموزش طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری

هر پیج در اینستاگرام باید طراحی خاص خود را داشته باشد. شما نمیتوانید هرگز با کپی برداری از رقبا و یا همکاران پیج خود را سر و سامان دهید. بهترین کار استفاده از یک دیزاینر برای طراحی پست اینستاگرام و موارد مربوط به آن است. اما اگر تمایلی به استخدام این فرد ندارید، باید خودتان برای طراحی کاور پست هایلایت اینستاگرام را انجام دهید. قطعا در مسیر طراحی این بخش با مشکلات و چالش‌های زیادی رو به رو خواهید شد. 

راه‌های جایگزین مثل استفاده از کاور هایلایت آماده نیز جز گزینه‌های جذاب محسوب می‌شود. اما اعتقاد شخصی من این است که خودتان دست به کار شوید. در زیر ما شما را با موارد مهمی که رعایت آنها میتواند به شما در مسیر طراحی کاور کمک کند، آشنا خواهیم کرد. پس لطفا تا انتهای این پست با ما و وبسایت اسپید فالوور همراه باشید.

طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری باید ساده باشد

اپل به عنوان بزرگترین کمپانی و مهد طراحی جهان شناخته می‌شود. به لوگوی این برند دقت کنید. هیچ چیز جز سادگی قابل مشاهده نیست. لوگوی کمپانی‌های بزرگ جهان مثل بنز و بی ام دبیلو نیز بسیار ساده است. همین مسئله نشان می‌دهد که طراحی برای پیج‌های کاری باید همیشه ساده باشد. البته سادگی را با بی کیفیتی اشتباه نگیرید. متاسفانه بعضی از دوستان در هنگام پیاده سازی طرح ساده، یک طرح بی کیفیت ر تحویل می‌دهند. منظور از سادگی استفاده از رنگ‌های کم در حد 1 یا 2 مورد است. 

شما بید در هنگام طراحی نهایت از 2 رنگ استفاده کنید. گاهی اوقات میتوانید تعداد رنگ خود را به عدد 3 نیز برسانید. اما فراموش نکنید که نباید از این عدد بالاتر بروید. طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج‌های کاری باید تا جایی که امکان دارد، ساده باشد. اگر خودتان طراحی را انجام نمی‌دهید و به دنبال دانلود کاور هایلایت اینستاگرام هستید، باید از طرح‌های ساده استفاده کنید. 

از قانون سه ثانیه پیروی کند

خودتان را جای کاربران بگذارید. آنها زمان کافی برای نگاه عمقی به طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری شما ندارند. به جای تولید آثار فاخر درحد استاد داوینچی و فرچیان، به فکر طراحی‌هایی ساده و گویا باشید. طرح شما باید توانایی رساندن منظور اصلی را در مدت زمان حداکثر سه ثانیه داشته باشد. در اینصورت شما در کار خود موفق خواهید شد. کاربران تنها سه ثانیه زمان برای بررسی کاور هایلایت شما صرف می‌کنند. اگر متوجه آنها نشوند، کار تمام است. پیج شم را ترک خواهند کرد.

طرح برجسته تولید کنید

دقیقا در زیر تصویر پروفایل و بیو اینستاگرام، هایلایت‌ها قرر دارند. اما گاهی اوقات طراحی آنها به قدری بد است، که کاربران متوجه بخش هایلایت نمی‌شوند. یکی از مواردی که در هنگام طراحی کاور هایلایت باید به آن توجه کنید، جلب توجه است. شما باید کاور هایلایت خود را به گونه‌ای طراحی کنید که به خوبی توجه کاربران را به سمت خود جلب کند. سعی کنید در طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری، از سایه‌ها و رنگ‌های جذاب استفاده کنید. 

طراحی کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری باید با برندسازی هماهنگ باشد

یکی دیگر از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت در طراحی کاور هایلایت، سازگاری کاور با برندسازی کسب و کار است. هر کسب و کار لوگویی برای خود دارد. لوگو بیانگر تمام موارد مربوط به آن کسب و کار مثل هدف، موضوع کاری، جامعه مشتریان، آرمان‌ها و موارد دیگر است. سعی کنید کاور هایلایت خفن برای پیج کاری را دقیقا مطابق با رنگ لوگوی کسب و کار طراحی کنید. برای مثال اگر لوگو مشکی است، سعی کنید از پس زمینه مشکی در طراحی کاور استفاده کنید. سعی کنید با ایجاد کمی تفاوت رنگ بین لوگو و کاور هایلایت جذابیت کار را بیشتر کنید. 

دانلود کاور هایلایت اینستاگرام

به یکی از بخش‌های جذاب این مقاله رسیده‌ایم. در این بخش شما میتوانید از کاور هایلایت‌های آماده برای پیج خود استفاده کنید. در کنار استفاده از طرح‌های زیر شما میتوانید طراحی کاور هایلایت پیج خود را به ما بسپارید. ما دراسپید فالوور با بهره گیری از تیم بسیار حرفه‌ای طراحی، بهترین کاورها را برای شما کاربران عزیز طراحی خواهیم کرد. در زیر میتوانید چند 10 کاور آماده را مشاهد کنید. 

1- کاور هایلایت آماده برای پیج آموزش زبان

پیج‌های آموزشی معمولا به هایلایت‌های زیادی نیاز دارند. اما از مهمترین آنها میتواند به کاورهایلایت اینستاگرام برای ثبت نام دوره، نتایج دوره، شاگردان، لیست استاید یا کلاس‌ها اشاره کرد. در زیر شما میتوانید 5 مورد از این کاورها ر دانلود کنید.

کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

2- کاور برای پیج‌های آموزش آشپزی

پیج‌های آموزش آشپزی معمولا به هایلایت‌هایی مثل دستور پخت، دوره‌های آشپزی، غذای گیلانی، نوشیدنی، دسر و موارد دیگر نیاز دارند. که در زیر ما چند مورد از آنها را پیشکش نگاه مهربان شما کرده‌ایم.

کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

3- کاور هایلایت برای پیج فروش موبایل و لپ تاپ

یکی از صنایعی که به کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری نیاز بسیار زیادی دارد، پیج‌های فروشگاهی هستند. این پیج‌ها معمولا در موارد مثل رضایت مشتری، ارسالی‌ها، برترین محصولات و موارد دیگر به کاور نیز دارند. 

کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

4- کاور هایلایت برای پیج‌های شرکتی

شرکت‌ها در زمینه‌های مختلفی فعالیت می‌کنند. نمیتوان به همه آنها تنها با یک دید نگاه کرد. اما بطور کلی تمام شرکت‌ها از چند هایلایت مشترک برای خود استفاده می‌کنند. این هایلایت‌ها عبارتند از : خدمات ما، درباره ما، تماس با ما، همکاران ما، رضایت مشتریان وغیره. در زیر چند مورد از این کاورها را مشاهده خواهید کرد.

کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

5- کاور هایلایت برای پیج پزشکان

اما یکی دیگر از پیج‌هایی که در اینستاگرام طرفداران بسیار زیادی دارند، پیج پزشکان است. افرد زیادی برای یافتن یک پزشک معالج خوب در اینستاگرام جستجو می‌کنند. پس کاور هایلایت یک پزشک باید بسیار دقیق، شیک و منظم باشد. این سبک پیج‌ها معمولاً در موضوعاتی مثل بیماری‌ها، پروانه و مدارک پزشکی، آدرس مطب، رزرو نوبت و موارد دیگر به کاور هایلایت آماده نیاز دارند. 

کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری + 5 طرح رایگان

بهترین راه استفاده از کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری

طراحی‌های بالا برای مصارف عمومی بوده و شاید خیلی نتواند توجه شما را جلب کند. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا برای سفارش کاور هایلایت اینستاگرام برای پیج کاری با تیم اسپید فالوور در تماس باشید. همکاران ما در بخش گرافیک در کنار شما هستند تا بتوانید بهترین کاور را برای پیج خود بدست بیاورید. 

سخن پایانی

اگر به دنبال استفاده حداکثری از استوری اینستاگرام هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا حتما از کاور هایلایت اینستگرام برای پیج کاری استفاده کنید. ما در این پست شما را با این ویژگی و اهمیت هایلایت در اینستاگرام آشنا کردیم. همچنی نکاتی مهمی را در مورد کاورهایلایت به شما ارائه کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

5/5 - (1 امتیاز)