یکی از مشکلات اینستاگرام که کاربران زیادی نیز از آن شکایت دارند، عدم دانلود فیلم از اینستاگرام است. البته این پلتفرم آمریکایی مشکل خود را تا حد بسیار زیادی حل کرده است. اما هنوز هم اگر بخواهیم محتوایی را از آن دانلود کنیم، باید به روش‌های خاصی متوسل شویم. به همین دلیل ما امروز قصد داریم شما را با روش‌های دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری آشنا کنیم. پس اگر شما با مشکل دانلود محتوا از این پلتفرم رو به رو هستید، تا انتها وبسایت اسپید فالوور همراه باشید.

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری + 3 روش جدید

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری

اینستاگرام به دلیل سیاست‌های خود، امکان دانلود فیلم و محتوای دیگر را به کاربران ارائه نمیکرد. البته این مسئله در مورد ریلزها عوض شده بود. در این پلتفرم شما میتوانستید تنها ریلزها را برای خود دانلود و در گالری تلفن همراه ذخیره کنید. اما این امکان بر روی پست‌ها و IGTV وجود ندارد. به همین دلیل شما باید برای دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری از روش‌های مختلفی استفاده می‌کردید. در این بخش ما قصد داریم بهترین روش‌های دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام را به شما کاربران عزیز آموزش دهیم. پس لطفا تا انتهای این پست با ما همراه بمانید. 

روش اول : استفاده از سایت دانلود فیلم و از اینستاگرام و ذخیره در گالری با لینک مستقیم

این روش یکی از کاربردی‌ترین و معتبر‌ترین راه‌های دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری است. در این روش شما نیاز به نصب هیچ برنامه خاصی ندارید. برای استفاده از این روش ابتدا باید یکی از سایت‌های زیر را انتخاب کنید. 

سایت‌هایی که در بالا به شما معرفی کردیم، همگی در زمینه دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری بدون برنامه به شما کمک خواهند کرد. اساس کار این سایت‌ها بسیار آسان است. تنها کافیست تا لینک یک پست، ریلز یا IGTV را بدست بیاورید. اینکار را میتوانید به کمک تصویر زیر انجام دهید. 

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری + 2 روش جدید  

هنگامی که لینک پست یا ریلز را به کمک آموزش بالا بدست آورید، زمان آن فرا رسیده تا به یکی از سه سایت بالا بروید. برای مثال ما قصد داریم تا از سایت Snapinsta در آموزش خود استفاده کنیم. بعد از ورود به محیط سایت، با محیط زیر رو به رو می‌شوید. در این قسمت باید لینک پست یا ریلز خود را در کادر مشخص شده وارد کنید. 

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری + 2 روش جدید   با وارد کردن لینک محتوای مورد نظر و لمس گزینه Download، عملیات دانلود محتوا آغاز می‌شود و شما میتوانید محتوای مورد نظر خود را در گالری تلفن همراه به آسانی ذخیره کنید. این روش مزایا و معایب مختلفی دارد که در زیر میتوانید آنها را مشاهده کنید. 

مزایا

معایب

استفاده آسان

استفاده نیمه رایگان

بدون نیاز به نصب اپلیکیشن

کندی در کشور ایران

پشتیبانی از ریلز، پست و IGTV

روش دوم: استفاده از اپلیکیش

اما در کنار استفاده از سایت برای دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری از طریق سایت، روش دیگری نیز وجود دارد. در این روش شما میتوانید از اپلیکیشن‌های فعال در این حوزه استفاده کنید. فقفط کافیست تا کمی در گوگل پلی به دنبال این ابزارها بگردید. برای اینکار میتوانید واژه Instagram downloader را در گوگل پلی جستجو کنید. لیست بسیار طولانی از ابزارهای مطرح در این حوزه به شما نمایش داده خواهد شد. کار با این اپلیکیشن‌ها نسبت به سایت کمی آسان‌تر است. برای از این اپلیکشین کافیست تا یکی از آنها را دانلود کنید. ما در این بخش از insget استفاده می‌کنیم. 

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری + 2 روش جدید

در این اپلیکیشن کار کمی آسان‌تر است. ابتدا باید لینک پست یا ریلز مورد نظر خود را در کلیپ بورد تلفن همراه ذخیره کنید ( کپی کنید ). سپس وارد Insget شوید، سپس روی گزینه فلش بزنید. با اینکار فایل مورد نظر شما پس از مدت دانلود و در این اپلیکیشن نمایش داده خواهد شد. 

استفاده از این روش بسیار آسان است. شما میتوانید پس از دانلود آن و تنها با یک کپی ساده از آن استفاده کنید. همچنین بسیاری از کاربران این پلتفرم از تلفن همراه استفاده می‌کنند. استفاده از یک اپلیکیشن نسبت به سایت برای شما بسیار آسان‌تر خواهد بود. اما متاسفانه استفاده از یک اپلیکشن نیاز به نصب آن بر روی تلفن همراه دارد. برخی از کاربران از نصب اپلیکیشن بر روی موبایل خود فراری هستند. 

مزایا

معایب

استفاده آسان

نیاز به نسخه پیشرفته برای امکانات بیشتر

پشتیبانی از ریلز، پست و IGTV

نیاز به نصب بر روی تلفن همراه

موارد استفاده از دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری

در بالا شما را با راه‌های دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری آشنا کردیم. این دو راه، بهترین روش برای رسیدن به هدفتان در این زمینه است. اکانون قصد داریم تا شما را با موارد استفاده برای دانلود فیلم از اینستاگرام آشنا کنیم. پس لطفا همچنان با ما همراه باشید.

باز نشر محتوا

شاید یکی از مهمترین دلایلی که باعث می‌شود شما فیلمی را از اینستاگرام دانلود کنید، انتشار مجدد آن است. این انتشار میتواند در قالب اینستاگرام یا سایر پلتفرم‌ها باشد. شاید شما بخواهید یک فیلم یا عکس جالب را برای شخصی ارسال کنید. اگر آن شخص اینستاگرام نداشته باشد، بهترین کار دانلود محتوا و ارسال آن در پلتفرم‌های دیگر است. البته اگر محتوای مورد نظر شما تنها عکس باشد، میتوانید از آن اسکرین شات بگیرید. اما اگر محتوا فیلم است، حتما باید آن را دانلود کنید و سپس محتوای مورد نظر را برای آن شخص ارسال کنید. 

در گذشته شما میتوانستید لینک پست یا ریلز مورد نظر را در سایت اصلی اینستاگرام مشاهده کنید. اما متاسفانه اکنون به دلیل سیاست‌های مختلف این پلتفرم، دیگر امکان مشاهده محتوا بر روی سایت اینستاگرام بدون لاگین به حساب کاربری وجود ندارد. پس شما باید از روش‌های جایگزین مثل دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری روی بیاورید. 

تماشای محتوا در زمانی دیگر

گاهی اوقات یک آموزش، مطلب مهم ی طنز برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر بخواهید این محتوا را مجدداً تماشا کنید، باید وارد اینستاگرام شوید. این مسئله نیازمند استفاده از اینترنت است. اگر بخواهید از این محتوا در مناطق دور افتاده یا نقاط کور آنتن دهی استفاده کنید، تقریبا کاری غیر ممکن را انتخاب کرده‌اید. اما خوشبختانه شما میتوانید با استفاده از روش دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری به خوبی این مشکل را حل کنید.

در این روش دیگر نیازی به استفاده مجدد از اینترنت و اینستاگرام نیست. میتوانید ابتدا فیلم را از اینستاگرام دانلود کنید و در گالری خود ذخیره کنید. با این روش میتوانید در هرجا و هر زمانی به آسانی و بدون نیاز به اینترنت محتوای دانلودی از اینستاگرام را مشاهده کنید. این روش به شما در مدیریت و کاهش مصرف اینترنت نیز کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

چرا اینستاگرام امکان دانلود فیلم و عکس را نمی‌دهد؟

هر شبکه اجتماعی تمایل دارد تا کاربران بارها و بارها از آن دیدن کنند. اینستاگرام نیز از این قاعده جدا نیست. اگر شما بتوانید دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری را انجام دهید، دیگر برای بازدید مجدد از محتوا، وارد اینستاگرام نخواهید شد. این مسئله کاربران آنلاین و پهنای باند این پلتفرم را به شدت کاهش خواهد داد. به همین دلیل صاحبین این اپلیکیشن برای جلوگیری از بروز دو مشکل مطرح شده، امکان دانلود از اینستاگرام را به کاربران نخواهد داد.

سخن پایانی

دانلود فیلم از اینستاگرام و ذخیره در گالری، یکی از موارد بسیار مهم و قابل توجه برای کاربران است. آنهایی که به دنبال ذخیره محتوای اینستاگرام یا باز نشر آن هستند، به این مقاله بسیار نیاز دارند. ما در این مقاله شما را با روش‌های مختلف دانلود از اینستاگرام آشنا کردیم. امیدواریم این محتوا برای شما مفید باشد. تا دیداری دیگر شما را به خداوند میسپاریم. موفق باشید

5/5 - (1 امتیاز)