جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

چندسالیست که کاربران زیادی در پلتفرم اینستاگرام فعالیت می‌کنند، با توجه به فعالیت بسیار زیاد کاربران در این شبکه اجتماعی آمریکایی، فرصت کسب درآمد، کسب شهرت و سرگرمی بسیار خوبی در اختیار کاربران قرار گرفته است. یکی از خدماتی که اسپید فالوور به کاربران خود ارائه می‌دهد، خدمات اینستاگرام است. با توجه به تنوع بسیار زیادی این خدمت، امروز در این صفحه قصد داریم تا شما را با این خدمت بیشتر آشنا کنیم. اگر شما هم قصد دارید تا پیج اینستاگرام خود را به بهترین جایگاه برسانید، تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

خرید فالوور اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

خرید کامنت اینستاگرام

خرید اکسپلور اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید ریلز اینستاگرام

انواع خدمات اینستاگرام

سرمایه بسیار خوب و زیادی در شبکه‌های مجازی ایرانی و خارجی وجود دارد. پتانسیل درآمدزایی فضای مجازی امروز در کشور عزیزمان ایران بسیار بالا است. اینفلوئنسرها درآمد بسیار خوبی را از این راه کسب می‌کنند. شاید شما بخواهید از این راه درآمد بسیار خوبی را برای خود ایجاد کنید.اما باید بدانید که کسب درآمد از اینستاگرام تنها زمانی میسر خواهد بود که شما نیز دنبال کننده قابل توجهی داشته باشید. در کنار دنبال کننده، کسانی که قصد واگذاری تبلیغات خود را دارند، در ابتدا پیج شما را بررسی می‌کنند و آمارهای پیج را به دقت زیر نظر میگیرند.

ابزارهای مختلفی در دنیا برای انجام اینکار وجود دارد. مشتریان، صاحبین کسب و کارها و شرکت‌ها همگی قبل از واگذاری تبلیغ از آنها برای بررسی پیج شما استفاده می‌کنند. موارد مختلفی مثل تعداد لایک، تعداد کامنت، ذخیره و اشتراک گذاری یک پست که به جمع آنها انجیمنت می‌گویند، همگی در انتخاب این عزیزان تاثیرگذار است. خوشبختانه امروز به کمک خدمات اینستاگرام که در وبسایت اسپید فالوور ارائه می‌شود، میتوانید تمام آمار و ارقام پیج خود را بهبود ببخشید. میتوانید با این بهبود حتی پست خود را نیز در اکسپلور وارد کنید. 

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

خدمات اینستاگرام : فالوور

فالوور اینستاگرام را میتوان یکی از اولین خدمت‌هایی در نظر گرفت که یک سایت فروش خدمات اینستاگرام باید در اختیار داشته باشد. قطعا پس از ورود یک کاربر به پیج شما، اولین چیزی به آن توجه خواهد کرد، تعداد فالوورهای شما می‌باشد. هرچقدر هم که پست‌های جذاب و با کیفیتی تولید کنید، اگر تعداد دنبال کنندگان پیج شما کم باشد، احتمال دنبال شدن شما نیز به همان اندازه کاهش پیدا می‌کند. این یک واقعیت است و نباید آن را دست کم بگیرید. اگر فعالیت خود را به تازگی در اینستاگرام شروع کردید، بهتر است تا زود است به کار شوید و برای پیج خود دنبال کننده خریداری کنید. البته دیگر خدمات اینستاگرام نیز برای پیج شما بسیار مهم است.

خرید دنبال کننده اینستاگرامی فقط به پیج‌های تازه کار توصیه نمی‌شود، در هر مرحله از کار خود که هستید، میتوانید تنها با صرف مقدار کمی هزینه پیج خود را به راحتی ارتقا دهید. البته در هنگام خرید دنبال کننده یا فالوور باید به موارد بسیار زیادی نیز اشاره کنید، یکی از این موارد، کیفیت و نوع دنبال کننده است. خوشبختانه وبسایت اسپید فالوور بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه می‌دهد. ما از نظر کیفیت فالوورهایی که به شما عزیزان ارائه می‌دهیم، کاملا اطمینان داریم و بهترین‌ها را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم.

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

لایک تکمیل کننده خدمات اینستاگرام

کاربری را در نظر بگیرید که قصد دارد شما را دنبال کند، یا تبلیغات خود را به شما واگذار نماید. برای اینکار ابتدا به تعداد فالوور پیج شما توجه خواهد کرد. در قدم بعدی قطعا یک یا دو پست شما را بررسی خواهد کرد. اگر پست شما فقط هاوی عکس باشد، تعداد لایک آن پست را بررسی خواهد کرد. شخص تمایل دارد بداند که شما با این تعداد فالوور، در چه مدت زمانی توانسته‌اید چه تعداد لایک دریافت کنید. در واقع اگر فالوور را عیار پیج بدانیم، تعداد لایک را میتوانیم عیار عملکرد و پست شما در نظر بگیریم. به همین دلیل برخی از افراد میتوانند با خرید لایک اینستاگرام به راحتی عیار کار خود را بهبود ببخشند.

از دیگر کاربردهای دیگر این نوع خدمات اینستاگرام میتوان به کمک در رفتن به اکسپلور اینستاگرام نیز اشاره کرد. همین الان اپلیکیشن اینستاگرام خود را بردارید. به قسمت اکسپلور بروید. 10 یا 20 پست اول اکپسلور را مشاهده نمایید، قطعا تعداد لایک‌های این پست‌ها بسیار بالا خواهد بود. بالا بودن تعداد لایک پست شما یکی از الزامات ورود پستتان به اکسپلور این شبکه اجتماعی آمریکایی است. لایک نیز کیفیت‌های مختلفی دارد، اما نسبت به فالوور پیچدگی کمتری را در زمان خرید مواجه خواهید بود. میتوانید برای خرید لایک به بالای همین صفحه مراجعه نمایید.

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

کامنت اینستاگرام دیگر خدمت اینستاگرامی

پس از فالوور و لایک، سومین موردی که در یک پیج و پست توجه کاربر را بسیار جلب می‌کند، کامنت‌ها است. اگر زیر یک پست فروشگاهی کامنت‌های نارضایتی و بد وجود داشته باشد، آیا شما از آن پیج خریدی انجام خواهید داد؟ قطعا پاسخ شما خیر است. هرچقدر هم که کالای مورد زیبا باشد یا قیمت آن کم باشد، بازهم شما به سراغ کالایی که نظرات بدی را به سمت خود جلب کرده است نخواهید رفت. این یک واقعیت است که نمیتوان به راحتی از کنار ان گذر کرد. کاربران برای انتخاب اجناس از نظرات کاربران دیگر استفاده خواهند کرد. به همین دلیل کامنت یکی دیگر از خدمات اینستاگرام است که بسیار مورد توجه قرار دارد.

البته مسئله کامنت فقط مناسب برای پیج‌های فروشگاهی نیست. همه میتوانند از این خدمت برای اهداف خود استفاده کنند، نظر و کامنت اینستاگرامی شکل‌های مختلفی دارد. برای مثال شما میتوانید برای پیج خود کامنت دلخواه خریداری کنید. تعداد متن را در هنگام خرید در وبسایت ثبت خواهید کرد. اکانت‌هایی که ما در اختیار داریم نیز به ترتیب از متن‌های ارسالی شما استفاده خواهند کرد و زیر پست درج خواهد شد. نظر تبریک تولد و تعریف تمجید به همراه نظر احوال پرسی از دیگر  نوع‌های این خدمت است که این سایت فروش خدمات اینستاگرام به شما عرضه می‌کند.

خدمات اینستاگرام | لایک، فالوور، کامنت

ویو و بازدید اینستاگرام

اینستاگرام از بخش‌های مختلفی برخوردار است. همین مسئله باعث می‌شود تا ما در اسپید فالوور با تنوع بالایی از خدمات اینستاگرام رو به رو باشیم. شما فیلمی را در پیج خود قرار خواهید داد. این فیلم پس از مدتی برای بالا بردن عیار خود نیاز به بازدید در زمانی کوتاه دارد. اگر پیج شما تعداد فالوور کمی داشته باشد، قطعا در مدت زمان کوتاه به بازدید بسیار خوب دست پیدا نخواهید کرد. برای حل این مشکل نیز میتوانید به راحتی از خرید ویو یا بازدید اینستاگرام استفاده کنید. شما میتوانید در تعداد بالای ویو پست خود را همواره به رخ فالوورهایتان بکشید 

البته این نکته را نیز فراموش نکنید که یکی دیگر از کاربردهای این نوع خدمات اینستاگرام یعنی بازدید، میتوان به بردن پست شما در اکسپلور اینستاگرام اشاره کرد. بازدید و لایک به همراه کامنت از مواردی هستند که میتوانند به رفتن یک پست در اکسپلور کمک بسیار زیادی کنند. اگر شما هم یکی از کاربرانی هستید که دوست دارید تا پست‌هایتان همواره در اکسپلور اینستاگرام دیده شود، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این فرصت را از دست ندهید و از خدمات بازدید وبسایت اسپید فالوور استفاده نمایید.

اکسپلور برگ برنده خدمات اینستاگرام

یکی دیگر از خدمات بسیار پر فروش و پرطرفدار، اکسپلور اینستاگرام است. شاید از خود بپرسید که مگر میتوان رفتن به اکسپلور اینستاگرام را خریداری کرد؟ پاسخ بله است. خوشبختانه این خدمت نیز در اسپید فالوور وجود دارد. در ابتدا بگذارید تا شما را الگوریتم اینستاگرام آشنا کنیم. هنگامی که شما پستی را در این پلتفرم آپلود می‌کنید، اینستاگرام پست شما را زیر نظر میگیرد. برای این شبکه اجتماعی بسیار مهم است که پست شما مطابق سلیقه کاربران خود باشد. قطعا نمیتواند از تک تک کاربران در مورد کیفیت پست شما سوال کند. اما میتواند از رفتار آنها کیفیت پست شما را بررسی کند.

در اینجاست که اینستاگرام با استفاده از بررسی تعداد بازدید، لایک، کامنت، ایمپرشن، اشتراک گذاری و ذخیره یک پست میتواند به محبوب بودن آن پی ببرد. اگر شما تعداد کاربران بالایی داشته باشید میتوانید به راحتی و بدون هیچ هزینه‌ای پست خود را وارد اکسپلور کنید. اما اگر کاربران شما کم است باید از خرید اکسپلور که یکی از خدمات اینستاگرامی وبسایت اسپید فالوور است استفاده نمایید. تنها با صرف هزینه‌ای بسیار کم میتوانید به میزان استاندارد برای پیج خود انجیجمنت خریداری کنید تا پست‌های شما وارد اکسپلور شود.

چرا خدمات اینستاگرام را اسپید فالوور خریداری کنیم؟

اکنون که با لیست کاملی از خدمات اینستاگرام آشنا شدید، احتمالا با این پرسش مواجه هستید که این خدمات را از چه وبسایتی خریداری کنیم، ما به شما اسپید فالوور را پیشنهاد می‌کنیم. در بازار آی تی وبسایت‌ها و برنامه خدمات اینستاگرام زیادی وجود دارد که شما را در زمینه خرید خدمات همراهی خواهند کرد. هرکدام از آنها با تبلیغات خاص خود به سراغ شما می‌آیند و سعی دارند تا شما را نسبت به خرید ترغیب کنند. در اینجا ما قصد بررسی و نقد کردن آنها را نداریم. اما در اینجا قصد داریم شما را با دلایلی که میتوانید با تکیه بر آنها اسپید فالوور را انتخاب نمایید اشاره کنیم.

پشتیبانی قوی و پاسخگو

تفاوتی ندارد که شما چه محصولی را برای خود خریداری می‌کنید. از زیرشلواری گرفته تا لپ تاپ و حتی خودرو، همواره شما دوست دارید تا از پشتوانه محصول خود مطمئن شوید. هنگامی که یک پیراهن ساده را از فروشنده خریداری می‌کنید از او میپرسید که اگر پیراهن مشکلی داشت آیا شما میتوانید آن را تعویض کنید یا خیر. این مسئله در محصولات مجازی بسیار بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. شما قصد دارید تا محصولی مجازی را از یک وبسایت خریداری کنید. تمایل دارید که بدانید اگر در حین خرید خود با مشکلی رو به رو شدید، آیا کسی پاسخگوی شما خواهد بود یا خیر؟

در مورد وبسایت‌های دیگر ما نمیتوانیم سخن بگوییم، اما خوشبختانه وبسایت اسپید فالوور از تیم پشتیبانی بسیار قوی و پاسخگویی بسیار بالا برخوردار است. هر سفارشی که در اسپید فالوور ثبت می‌شود، سریعا توسط تیم پشتیبانی ما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اگر سفارش با مشکل همراه باشد، لغو می‌شود و هزینه آن به کیف پول کاربر عودت داده خواهد شد. اگر هم شما در هنگام انجام سفارش با مشکلی رو به رو شدید میتوانید تیکت دهید. همکاران ما با سرعتی بالا به تمام تیکت‌های شما پاسخ خواهند داد.

3.7/5 - (4 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد