جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید فالوور اینستاگرام 😍 ارزان و 100% با کیفیت

کاربران زیادی در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. همین امر باعث افزایش فرصت درآمدزایی از این پلتفرم شده است. فرصتی تکرار نشدنی که با خرید فالوور اینستاگرام میتوانید با سرعت بسیار زیادی به آن دست پیدا کنید. افراد زیادی اکنون در فضای این پلتفرم با شما در رقابت هستند تا بتوانند درآمد خود را ارتقا دهند. هرچه کاربران اینستاگرام بیشتر شوند، فرصت درآمدزایی نیز افزایش می‌یابد. البته مراقب رقبا نیز باشید. کاربران بیشتر در این اپلیکیشن، برابر است با افزایش سطح رقابتی شما. اما جای نگرانی نیست چون ما در این بخش قصد داریم تا شما را با یک روش بسیار خوب برای جذب فالوور در اینستاگرام آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

فالوور ایرانی IR

23,400 تومان

این سرویس اینستاگرام شامل اکانت های کاملا ایرانی و بسیار باکیفیت میباشد. سرعت ارسال مناسب و ریزشی آن بسیار کم است.

فالوور خارجی

17,400 تومان

این سرویس اینستاگرام شامل اکانت های بین المللی و بسیار باکیفیت میباشد. سرعت ارسال بالا و ریزشی آن بسیار کم است.

خرید فالوور اینستاگرام

چند سالیست که از فعالیت شبکه اجتماعی Instagram در ایران می‌گذرد. در همان ابتدای فعالیت این شبکه افراد باهوشی در آن پیج خود را درست کردند. پس از مدتی با تولید محتوای مناسب به جذب فالوور پرداختند و اکنون از درآمد بسیار بالای پیج خود نهایت لذت را می‌برند. اما همچنان فرصت کسب درآمد از این پلتفرم وجود دارد. هنوز هم افرادی با ساخت پیج‌های جدید و کار روی آن میتوانند به درآمد زیادی دست یابند. اما برای کسب درآمد از اینستاگرام، در ابتدا باید به فکر افزایش دنبال کنندگان خود باشید. چالشی که به راحتی با خرید فالوور اینستاگرام حل می‌شود. 

راه‌های زیادی برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد. ساده‌ترین روش تولید محتوای جذاب است. اما اگر فالوور مناسبی در اختیار نداشته باشید، محتوای شما دیده نخواهد شد. همین مسئله باعث دلسردی شما از ادامه فعالیت در اینستاگرام می‌شود. به همین دلیل ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ابتدا با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، تعداد دنبال کننده را به پیج خود وارد کنید تا محتوای شما را مشاهده کنند. البته تنها مزیت این روش در افزایش بازدید از پست‌ها نیست. روش مذکور مزیت‌ها فوق العاده‌ای را برای شما به ارمغان می‌آورد که در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید. 

خرید فالوور اینستاگرام 😍 ارزان و 100% با کیفیت

دلایل خرید فالوور اینستاگرام

برای انجام هرکاری به دلایل مختلفی نیاز داریم. هرچقدر این دلایل قوی‌تر باشد، ما نیز در انجام آن کار ثابت قدم‌تر خواهیم بود. در مورد خرید فالوور اینستاگرام نیز همین مسئله وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم تا در ابتدا به بررسی دلایل و اهمیت خرید این محصول توجه کنید و سپس نسبت به خرید آن اقدام کنید. این گام به شما کمک می‌کند تا خریدی هوشمندانه و با دیدی باز را انجام دهید. همچنین این بخش به شما در افزایش بهره وری خریدتان کمک خواهد کرد. اولین وظیفه یک فروشنده، ارائه مشاوره صحیح به مشتریان است. کاری که ما در این بخش انجام خواهیم داد.

رشد سریع پیج

اولین مزیتی که در خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد، رشد سریع پیج شماست. تفاوتی ندارد که از فالوور فیک اینستاگرام یا واقعی آن استفاده کنید. این محصول به شما در رشد سریع پیجتان کمک خواهد کرد. بگذارید تا مثالی بزنیم.  فرض کنید شما پیجی را در به تازگی در اینستاگرام ساخته‌اید. در اینصورت تعداد دنبال کنندگان شما برابر با عدد صفر ست. شاید بتوانید تعدادی از دوستان یا آشنایان خود را به پیج خود دعوت کنید، اما این تعداد هرگز کافی نخواهد بود. پس باید به سرعت به فکر افزایش فالوور اینستاگرام برای پیج خود باشید. راه‌های مختلفی برای اینکار وجود دارد. هرکدام مزایا و معایبی دارند.

اولین راه حلی که به ذهن شما می‌رسد، تولید محتوا است. تلفن همراه یا رایانه خود را به کار می‌اندازید تا محتوایی تولید کنید. پس از تولید چند پست و انتشار آن در اینستاگرام با یک اتفاق تلخ رو به رو خواهید شد. هیچکس پست‌های شما را مشاهده نخواهد کرد. این یک اتقاق وحشتناک برای پیج شماست. اما برای جلوگیری از بروز چنین موردی، میتوانید خرید فالوور اینستاگرام واقعی را انجام دهید. از آنجایی که دنبال کنندگانی که خریداری می‌کنید، همگی واقعی هستند، باعث افزایش بازدید پست‌های شما می‌شوند. 1 یا 2 کا فالوور واقعی میتواند آمار پیج شما را به شکل قابل توجهی رشد دهد.

افزایش اعتبار پیج با خرید فالوور اینستاگرام

اولین موردی که هر کاربر پس از ورود به پیج شما با آن رو به رو می‌شوند، آمار مربوط به تعداد دنبال کنندگان شماست. اعتبار یک پیج تا حد بسیار زیادی به تعداد دنبال کنندگانش بستگی دارد. هرچه این تعداد بیشتر باشد، قطعا اعتبار شما صفحه نیز بیشتر خواهد بود. به همین دلیل یکی از چالش‌های مهمی که پیج‌های کاری و فروشگاهی با آن رو به رو هستند، اعتبار پایین پیج است. چالشی که با خرید فالوور اینستاگرام فیک نیز قابل حل است. یعنی شما نیازی به خرید دنبال کننده واقعی ندارید و میتوانید با کاربران فیک نیز این چالش بزرگ را به یک راه حل تبدیل کنید.

خودتان را جای کاربران بگذارید. اگر هنگام ورود به یک پیج، با تعداد دنبال کننده پایین رو به رو شوید، آیا به دنبال کردن پیج ادامه خواهید داد؟ قطعا خیر. هرچه تعداد دنبال کنندگان یک پیج عدد بیشتری را نشان دهد، احتمال افزایش فالوور به شکل ارگانیک و طبیعی نیز بیشتر خواهد شد. قطعا اگر بخواهید این مسیر را بدون خرید فالوور اینستاگرام طی کنید، بسیار زمانبر و طاقت فرسا خواهد بود. در واقع شما وارد یک حلقه باطل می‌شوید. محتوای مناسبی تولید می‌کنید تا کاربران را به پیج خود بکشانید، اما آنها با مشاهده تعداد فالوور کم شما، فرار خواهند کرد. این مشکل در پیج‌های فروشگاهی و کسب و کار بسیار شایع است.

رشد بازدید محتوای شما

سومین چالشی که هر اینفلوئنسری در اینستاگرام با آن رو به رو است، بازدید محتوای تولیدی است. بر همین اساس بزرگان اینستاگرام روی ایده‌های خود بسیار کار می‌کنند. از دوربین‌های حرفه‌ای و تصویر برداری حرفه‌ای برای تولید محتوایشان استفاده می‌کنند. آنها با کار زیاد بر محتوای خود سعی در افزایش بازدید دارند. که البته در این راه نیز موفق هستند. بخش زیادی از بازدید پست‌هایتان، به تعداد دنبال کنندگان شما بستگی دارد. قطعا میزان بازدید یک پیج 1 کایی با پیج 100 کایی برابر نیست. پس هرچه تعداد دنبال کنندگان پیج شما بیشتر باشد، بازدید نیز بیشتر خواهد شد. چالشی که با خرید فالوور اینستاگرام واقعی ایرانی قابل حل است.

خوشبختانه ما در وبسایت اسپید فالوور یکی از خدماتی که به شما ارائه می‌کنیم، دنبال کننده واقعی است. البته فالوور واقعی نیز انواع مختلفی دارد که همه نوع آن مناسب کار شما نیست. شما درحال تولید محتوایی به زبان فارسی هستید. کاربران شما نیز باید ایرانی باشند تا متوجه کیفیت محتوایی که قرار می‌دهید باشند. به همین دلیل میتوانید تنها با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی به این مهم دست پیدا کنید. فقط کافیست تا تعدادی دنبال کننده ایرانی برای پیج خود خریداری کنید. آنگاه بازدید محتوای شما تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت و موجب رضایت شما می‌شود. 

خرید فالوور اینستاگرام 😍 ارزان و 100% با کیفیت

انواع فالوور اینستاگرام

در هنگام خرید فالورر اینستاگرام با نام‌های زیادی رو به رو می‌شویم. فیک، واقعی، ایرانی یا خارجی. همه آنها از انواع مختلف این محصول هستند که شما میتوانید در سایت اسپید فالوور آنها را خریداری کنید. اما برای داشتن یک خرید هوشمندانه و درست، بهتر است تا در ابتدا آشنایی کاملی با انواع فالوور و دنبال کننده در این پلتفرم داشته باشید. به همین دلیل ما در این بخش قصد داریم شما را با انواع فالوور در اینستاگرام آشنا کنیم. مزایا و معایب هرکدام را برای شما به طور کامل شرح دهیم. قصد و نیت ما آشنایی شما با این خدمت است. پس همچنان با ما همراه باشید. 

خرید فالوور اینستاگرام واقعی ایرانی

یکی از محبوب‌ترین سرویس‌ها در بین خدمات مجازی، فالوور واقعی می‌باشد. این سرویس طرفداران بسیار زیادی دارد. در این خدمت شما پرداخت هزینه، دنبال کنندگان واقعی دریافت می‌کنید. تمامی فالوورهای خریداری شده با اسامی ایرانی صحیح به همراه عکس پروفایل و پست هستند. البته میزان ریزش در این نوع فالوور نیز بالاست. شما درحال خرید فالوور اینستاگرام از نوع واقعی آن هستید، افرادی که وارد پیج شما می‌شوند، همگی دارای شخصیت واقعی هستند. به همین دلیل اگر کاربران جذب محتوای پیج شما نشوند، از آن خارج خواهند شد. پس قبل از خرید این نوع دنبال کننده، محتوای خود را به دقت بررسی کنید.

البته نوع دیگری از فالوور واقعی ایرانی وجود دارد که به ظاهر واقعی است. در این نوع شما پس از خرید فالوور اینستاگرام، دنبال کنندگان فیک دریافت خواهید کرد. تصویر پروفایل آنها به واقعیت بسیار نزدیک است. تمامی دنبال کنندگان دارای نام‌ و نام کاربری واقعی هستند. تنها تفاوت این نوع فالوور با نوع قبلی در عملکرد دنبال کنندگان است. در این نوع، شما دنبال کننده فیکی را در اختیار دارید که ماهیت ایرانی دارد. معمولا افرادی که میخواهند آمار دنبال کنندگان کانال خود را سطح خوبی نشان دهند از این نوع استفاده می‌کنند. 

خرید فالوور فیک اینستاگرام

در روش فالوور فیک اینستاگرام، بر عکس دنبال کننده واقعی، شما فالوورهایی با ماهیت و شخصیت فیک به دست خواهید آورد. تصاویر پروفایل، نام کاربری و نام اکانت‌ها همگی فیک هستند. از نام‌هایی نا مرتب و نادرست در ساخت این اکانت‌ها استفاده شده است. کسانی که به دنبال خرید فالوور اینستاگرام ارزان هستند، این محصول را سفارش می‌دهند. مزیت استفاده از این محصول در قیمت پایین آن است. اگر در ابتدای کار خود هستید و دنبال کننده زیادی ندارید، پیشنهاد ما به شما خرید دنبال کننده فیک است. البته اگر بودجه کافی برای خرید دنبال کننده واقعی را دارید، قطعا واقعی انتخاب بهتری است.

در هنگام خرید فالوور اینستاگرام از نوع فیک باید به میزان ریزش نیز توجه کنید. ریزش و حذف دنبال کنندگان امری طبیعی است. گاهی اوقات با اینستاگرام محدودیت‌هایی را قرار می‌دهد که باعث از بین رفتن دنبال کنندگان می‌شود. البته برخی از سرویس‌های اسپید فالوور دارای جبران ریزش یا هدیه هستند. برای مثال سرویس‌هایی در این وبسایت وجود دارد که پس از ریزش دنبال کنندگان شما میتوانید درخواست جبران ریزش را ثبت کنید. پس از ثبت درخواست شما، همکاران ما درخواستتان را بررسی خواهند کرد. هر میزان از دنبال کنندگانی که ما برای شما جذب کرده باشیم، حذف شده باشند، مجدد به پیج شما بر خواهند گشت.

خرید فالوور اینستاگرام گارانتی دار

در بالا شما را با مبحث ریزش و حذف دنبال کنندگان آشنا کردیم. ذکر کردیم که گاهی اوقات دنبال کنندگان پیج شما حذف خواهند شد. سرویس‌هایی در اسپید فالوور وجود دارد که دارای جبران ریزش است. اما ما برای رفاه حال شما مشتریان عزیز، سرویس خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را ایجاد کردیم. بر اساس این سرویس شما میتوانید دنبال کننده اینستاگرام بدون ریزش از ما خریداری کنید. این سرویس دارای ضمانت و گارانتی با مدت زمان‌های مختلف است. برای مثال در سرویس فالوور اینستاگرام با گارانتی یکساله، تا یکسال به هر میزان که دنبال کننده شما حذف شد، مجدد جبران ریزش برای شما انجام خواهد شد. 

نکات مهمی که در هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید به آن توجه کرد

شما باید برای خرید فالوور اینستاگرام، مبلغی را پرداخت کنید. همین مسئله باعث می‌شود تا دقت و تمرکز خود در هنگام خرید این خدمات را بالا ببرید. برای خرید این سرویس باید به نکات و موارد بسیار مهمی توجه کنید که در ادامه ما شما را با آنها بیشتر آشنا کرده‌ایم. یکی از این نکات نوع فالوور است. در بازار فروش خدمات مجازی میتوانید فالوور اینستاگرام را در انواع مختلفی پیدا کنید. ایرانی، خارجی، عربی، ترکی، میکس وغیره. پس باید ابتدا نوع ملیت فالوور را بررسی کنید. مسئله بعدی فیک یا واقعی بودن فالوورهاست. مسئله دیگر نیز میزان ریزش سرویس است. گاهی اوقات میتوانید با پرداخت تنها مبلغی بیشتر، فالوور بدون ریزش اینستاگرام را خریداری کنید. 

مزایای خرید از اسپید فالوور

سایت‌ها و اپلیکیشن‌های زیادی در امر فروش خدمات مجازی مخصوصا فالوور اینستاگرام به شما خدمت رسانی می‌کنند. هرکدام از آنها ویژّگی‌های مختلفی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند.کیفیت و قیمت هرکدام از آنها با دیگری متفاوت است. همین مسئله باعث سردرگمی شما در امر خرید فالوور اینستاگرام خواهد شد. با توجه به اهمیت این موضوع، در این بخش شما را با مزایای خرید این خدمت از وبسایت اسپید فالوور بیشتر آشنا خواهیم کرد. پس تا انتها با ما همراه باشید.

کیفیت بسیار بالا

اولین ویژگی‌ که در هنگام خرید خدمات مجازی، مخصوصا خدمات حوزه اینستاگرام باید به آن توجه کنید، مسئله کیفیت است. بیش از هزار وبسایت ایرانی و خارجی در زمینه فروش این خدمت فعالیت می‌کنند. کیفیت هیچکدام با یکدیگر یکی نیست. گاهی اوقات خرید از یک وبسایت بی کیفیت، باعث دلسردی شما از این خدمت خواهد شد. خوشبختانه ما در اسپید فالوور به این مسئله کاملا اشراف داریم و سعی کردیم تا کیفیت خدمات خود را در سطح بسیار خوبی قرار دهیم. ما از سلیقه مشتریان خود کاملا آگاه هستیم و نگاه ویژه‌ای به کیفیت داریم. به همین دلیل شما میتوانید با خیالی آسوده از ما خرید فالوور اینستاگرام را انجام دهید.

در مورد کیفیت محصولات اینستاگرامی باید به چند نکته توجه کنید. اولین مورد میزان ریزش دنبال کنندگان است. میزان ریزش فالوور در سرویس‌های مختلف متفاوت است و از 0 تا 100 درصد متغیر است. خوشبختانه ما در اسیپد فالوور خیلی صادقانه میزان ریزش سرویس ها را برای شما مشتریان عزیز درج کرده‌ایم. شما میتوانید با توجه به نیاز خود نسبت به خرید فالوور اینستاگرام اقدام کنید. مورد بعدی که در زمینه کیفیت سرویس مورد بحث قرار میگیرد، میزان تعامل فالوورها می‌باشد. برخی از سرویس‌های وبسایت ما، دنبال کنندگانی را به شما ارائه می‌دهد که با پیج شما تعامل می‌کنند.

خرید فالوور اینستاگرام با قیمت مناسب

هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست. به همین دلیل هرگز نباید به دنبال خرید یک کالا به بالاترین یا حتی پایین‌ترین قیمت باشیم. قیمت مناسب بهترین گزینه برای ما در هنگام خرید می‌باشد. هیچ چیز لذت بخش‌تر از خرید فالوور اینستاگرام ارزان قیمت نیست. اما همین ارزانی پس از مدتی میتواند اتفاقی تلخ را برای شما به ارمغان بیاورد. به همین دلیل سعی کنید تا همواره قیمت مناسب‌ترین وبسایت را برای خرید اینگونه خدمات انتخاب کنید. خوشبختانه ما در وبسایت اسپید فالوور سیستمی را پیاده کردیم تا بر اساس آن بتوانید خرید خود را با قیمتی مناسب انجام دهید. 

خرید فالوور اینستاگرام 😍 ارزان و 100% با کیفیت

تنوع بالا

یکی از موارد بسیار مهم در هنگام خرید فالوور اینستاگرام که احتمالا شما را با مشکل رو به رو می‌کند، مسئله تنوع است. برخی از وبسایت‌ها تنها چند نوع خیلی ساده از فالوور را به شما ارائه می‌کنند. همین مسئله باعث می‌شود تا دست شما در هنگام خرید بسته باشد. خوشبختانه ما در اسپید فالوور توانسته‌ایم سیستمی متنوع را ایجاد کنیم. هرکسی با هر استراتژی میتواند در اسپید فالوور خرید خود را انجام دهد. از کسانی که به دنبال خرید فالوور اینستاگرام فیک هستند تا کسانی که قصد خرید فالوور واقعی را دارند، همگی در اسپید فالوور میتوانند به خواسته خود برسند. 

خرید فالوور اینستاگرام با پشتیبانی قوی

شاید بزرگترین و مهمترین ویژگی هر محصول یا خدماتی، پشتیبانی آن می‌باشد. فرض کنید که قصد خرید خودرویی را دارید. اگر بدانید در صورتی خرابی خودرو، قطعات و تعمیرگاه آن به سختی پیدا می‌شود، آیا نسبت به خرید آن اقدام می‌کنید؟ اگر سوالی در مورد خرید یا کیفیت خودرو داشته باشید و کسی پاسخگوی شما نباشد، آیا دلسرد نخواهید شد؟ در مورد خرید خدمات مجازی نیز دقیقا همین مسئله وجود دارد. در هنگام یا بعد از خرید فالوور اینستاگرام، احتمالا با پیچیدگی‌هایی مواجه خواهید شد. اما جای نگرانی وجود ندارد چون ما در اسپید فالوور همواره در تلاشیم تا پاسخگوی سوالات و مشکلات شما باشیم.

اگر برای کسب و کار خود اقدام به خرید این سرویس کرده‌اید، باید با سایت یا اپلیکیشنی کار کنید که پشتیبانی بسیار خوبی دارد. تصور خرید این سرویس بدون هیچ پشتوانه و پشتیبانی بسیار وحشتناک است. برای خرید فالوور اینستاگرام با پشتیبانی بسیار قوی پیشنهاد ما به شما استفاده از وبسایت اسپید فالوور است. شاید در نگاه اول تمرکز بر روی پشتیبانی کمی غیر منطقی به نظر برسد. اما زمانش که فرا برسد، این فاکتور غیر منطقی، شکلی منطقی به خود خواهد گرفت.

جبران ریزش

یکی از معقوله‌های بسیار مهم که در هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید به آن توجه کنید، معفوله ریزش است. در اینستاگرام محدودیت‌های زیادی وجود دارد. به همین دلیل احتمالا تعدادی از فالوورهای ورود به پیج شما، پس از مدتی حذف یا آنفالو شوند. جلوگیری از ریزش امکان پذیر نیست. اما میتوان پس از ریزش چاره‌ای اندیشید. چاره‌ای که ما برای این مشکل اندیشیده‌ایم، سیستم جبران ریزش است. برخی از سرویس‌های اسپید فالوور از سیستم جبران ریزش بهره‌مند هستند. شما میتوانید با خرید این سرویس‌ها هر زمان که ریزشی مشاهده کردید، جبران ریزش را ثبت کنید. 

البته در مورد مسئله جبران ریزش چند نکته حائز اهمیت است. برای خرید فالوور اینستاگرام همراه با جبران ریزش باید در نظر داشته باشید که ما تنها زمانی میتوانیم ریزش را جبران کنیم که فالوورهای ارسالی توسط اسپید فالوور با ریزش همراه باشد. برای مثال اگر شما از یک سایت دیگر 10 کا فالوور خریداری کنید و از ما نیز 10 کا خریداری کنید. درصورتی که فالوورهای خریداری شده از سایت دیگر با ریزش همراه باشد، ما آنها را جبران نخواهیم کرد. ما تنها فالوورهای ارسالی توسط اسپید فالوور را گارانتی جبران ریزش خواهیم کرد.

مشکلات خرید فالوور اینستاگرام ارزان

پس از ورود به پنل خرید فالوور اینستاگرام، اولین چیزی که بررسی می‌کنید قیمت است. بیشتر مردم به دنبال خرید کالاهای ارزان قیمت هستند. به بقیه کالاها کاری نداریم. اما در مورد دنبال کننده اینستاگرام، شما باید همواره حواستان جمع باشد تا فریب قیمت ارزان را نخورید. قطعا برای افزایش آمار پیج خود به دنبال خرید دنبال کننده هستید. درصورتی که این خرید به شکلی ارزان انجام شود، تبعات بدی برای شما خواهد داشت. اولین مشکل ریزش شدید دنبال کنندگان است. در بسیار از پنل های خرید فالوور اینستاگرام، میزان ریزش سرویس ها مشخص است. شما باید به این فاکتور بسیار دقت کنید.

سخن پایانی

خرید فالوور اینستاگرام یکی از کارهای بسیار حساس و پیچیده است که اگر از آن اطلاعات کافی نداشته باشید، حتما در دام آن می‌افتید. اما جای نگرانی نیست. ما امروز در این پست شما را یکی از خدمات وبسایت اسپید فالوور به نام خرید دنبال کننده برای اینستاگرام آشنا کردیم. از مزایا و معایب این روش با شما سخن گفتیم. همچنین در انتها شما را با مزایای خرید این خدمت از اسپید فالوور آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید. 

سرویس‌های متنوعی در اسپید فالوور وجود دارد. برخی از آنها واقعی و برخی دیگر فیک هستند. 

در توضیحات هر سرویس، موارد مربوط به آن مثل فیک یا واقعی بودن درج شده است.

میزان ریزش هر سرویس با دیگری متفاوت است. شما میتوانید میزان ریزش احتمالی را در توضیحات سرویس مطالعه کنید.

خیر! هیچ نیازی به اطلاعات حساس نیست.

فقط باید تعداد سفارش و لینک پیج خود را وارد کنید. 

5/5 - (6 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد