جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید بازدید استوری اینستاگرام - با کیفیت و سرعت عالی

یکی از دغدغه‌هایی که ادمین‌های اینستاگرامی با آن رو به رو هستند، افزایش بازدید استوری اینستاگرام می‌باشد. بسیاری از پیج‌های بزرگ امروزه با مشکل کم بودن ویو در استوری‌ها رو به رو هستند. به همین دلیل برای افزایش این فاکتور به کارهای مختلفی متوسل می‌شوند که یکی از اینکارها خرید بازدید استوری می‌باشد. به کمک این خدمت شما میتوانید جانی تازه به استوری‌های خود دهید. به هر میزانی که میخواهید بازدید کسب کنید و در نهایت به اهداف خود در شبکه اجتماعی آمریکایی اینستاگرام برسید. برای آشنایی با سرویس خرید ویو استوری تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 

خدمات استوری اینستاگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
2480 ویو استوری پیج اینستاگرام (همه استوری ها) 💥💎⭐️ توضیحات 24,000  تومان 50000/200 فعال
2519 ویو + لایک استوری (کیفیت بالا) 💥💎⭐️ توضیحات 88,000  تومان 10000/10 فعال
2744 ویو استوری (عربی) 💥💎⭐️ توضیحات 18,000  تومان 10000/10 فعال
2745 ویو استوری (آذربایجان + ترکیه) 💥💎⭐️ توضیحات 18,000  تومان 10000/10 فعال
1036 ویو استوری سرور قوی 💥💎⭐️ توضیحات 14,000  تومان 15000/10 فعال
980 بازدید استوری | سرور اختصاصی 💥💎⭐️ توضیحات 14,000  تومان 15000/100 فعال
514 ویو استوری همیشه پایدار 💥💎⭐️ توضیحات 28,000  تومان 10000/100 فعال
859 ویو استوری خارجی (کیفیت بالا) 💥💎⭐️ توضیحات 20,000  تومان 10000/10 فعال

کسب درآمد، رسیدن به اهداف در اینستاگرام، رشد پیج و موارد دیگر، همگی تا حد بسیار زیادی به ویو استوری‌های شما بستگی دارد. اگر این فاکتور مهم در پیج شما بالا باشد، شما میتوانید به نتایج دلچسبی دست پیدا کنید. اگر این مسئله پایین باشد قطعا در آینده با مشکل مواجه خواهید شد. اگر بازدید استوری‌های پیج شما پایین است، نگران نباشید. وبسایت اسپید فالوور در کنار شماست تا بتوانید نیازمندی‌های پیج خود را تامین کنید. شما میتوانید به راحتی و با خرید بازدید استوری به رشد سریع پیج خود کمک کنید. همچنین میتوانید به خودتان کمک کنید تا زودتر به درآمد دلخواه برسید.

خرید بازدید استوری اینستاگرام - با کیفیت و سرعت عالی

ویو استوری چیست؟

قبل از آنکه بخواهیم شما را با سرویس خرید بازدید استوری آشنا کنیم و بهترین سایت بازدید استوری را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم، ابتدا باید بدانیم که ویو استوری چیست؟ همانطور که می‌دانید، اینستاگرام چندسالیست که امکان جدیدی را تحت عنوان استوری به پلتفرم خود اضافه کرد. به کمک این امکان شما میتوانستید تصاویر و ویدیوهای کوتاه را برای کاربران خود به اشتراک بگذارید. استوری‌ها در جایی متفاوت از پست و ریلز یعنی بالای صفحه اصلی اینستا به نمایش در می‌آید. در این بخش شما میتوانید لینک یا آی دی پیج افراد دیگر را قرار دهید و به همین دلیل استوری اینستاگرام برای تبلیغات بسیار مناسب است.

به تعداد دفعاتی که یک استوری در اینستاگرام توسط کاربر یا کارانی دیگر مشاهده می‌شود، ویو استوری می‌گویند. نام دیگر این فاکتور در زبان فارسی بازدید استوری است. شاید شما در این پلتفرم آمریکایی یک پیج با بیش از 100 هزار کاربر داشته باشید اما نتوانید ویو یا بازدید خوبی را برای استوری‌های خود جذب کنید. مواردی مشاهده شده که ریلز و پست‌های یک پیج بازدید میلیونی داشته‌اند اما بازدید استوری‌ها به زحمت به یک کا رسیده است. در اینجا شما باید از سرویس خرید بازدید استوری استفاده کنید. این روش مزایای زیادی دارد که در ادامه با آن َآشنا خواهیم شد.

خرید بازدید استوری

راه‌های زیادی برای افایش بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و نمیتوان تنها با اکتفا به یک روش خاص به نتیجه رسید. برخی از افراد بر این باورند که تنها با تولید محتوای جذاب میتوان بازدید استوری را بالا برد. برخی دیگر اشتراک گذاری استوری را عاملی برای افزایش این فاکتور می‌دانند. اما در واقع مطمئن‌ترین و تضمینی‌ترین روشی که در حال حاضر وجود دارد، تنها خرید بازدید استوری است. این روش مزایای فراوانی دارد که در ادامه شما را با آنها بیشتر آشنا خواهیم کرد. شما میتوانید خرید بازدید استوری ارزان را از اسپید فالوور انجام دهید.

ورود به اکسپلور با خرید ویو استوری

همانطور که احتمالا می‌دانید استوری نیز همانند ریلز و پست توانایی ورود به اکسپلور را دارد. یعنی اگر شما استوری خوبی در پیج خود قرار دهید و بتواند بازدید خوبی جذب کند، احتمال ورود آن استوری به اکسپلور اینستاگرام بسیار زیاد خواهد بود. حال برای افزایش بازدید باید به سراغ یکی از بهترین روش‌ها یعنی خرید بازدید استوری بروید. روش‌های زیادی برای افزایش بازدید وجود دارد اما هیچ یک به اندازه خرید ویو استوری نمیتواند برای شما جذاب و کاربردی باشد. همانطور که می‌دانبد در این روش شما میتوانید به هر میزانی که خواستید به شکل تضمینی ویو خریداری کنید و نگران نتیجه نگرفتن هم نباشید.

افزایش ویو با خرید بازدید استوری

قرار نیست تمام بازدید‌های استوری خود را از طریق پرداخت پول و خرید این خدمت به دست بیاورید. ما قصد داریم تا به شما کمک کنیم که از یک جایی به بعد به شکل ارگانیک پیج خود را رشد دهید. در این سرویس همانند خرید فالوور اینستاگرام شما باید از خدمات پولی تنها برای استارت و شروع کار استفاده کنید و نیازی به استفاده مداوم از آن نیست. در واقع شما در ابتدای کار خرید بازدید استوری را در دستور کار قرار می‌دهید و بعد از ان این الگوریتم‌های اینستاگرام هستند که با توجه به بازدید اولیه خوبی که داشته‌اید شما را پروموت کرده و به کاربران دیگر نیز نشان می‌دهند. در واقع با خرید ویو استوری اینستاگرام به مقدار معقول میتوانید بازدید ارگانیک نیز داشته باشید. 

افزایش فروش

همانطور که بارها اعلام کرده‌ایم، یکی از روش‌های درآمدی از اینستاگرام استفاده از تبلیغات است. یعنی صاحبین مشاغل و کسب و کارها تبلیغات خودشان را به شما واگذار می‌کنند و در ازای این کار مبلغی را به شما پرداخت خواهند کرد. اما این روش نیازمند داشتن بازدید استوری بالا است. فردی که تبلیغات را شما میسپارد در ابتدا اسکرین شاتی از بازدید استوری‌های قبلی از شما خواهد گرفت. پس شما باید ویو خوبی را برای استوری‌ها جذب کرده باشید در غیر ابنصورت در جذب تبلیغات ضعیف عمل خواهید کرد. فراموش نکنید که ما هرگز قصد نداریم شما را به دستکاری آمار تشویق کنیم، نظر ما کمک گرفتن از سرویس خرید بازدید استوری است.

زمانی که شما برای استوری‌های خود بازدید خریداری می‌کنید، این خرید باعث افزایش بازدید استوری اینستاگرام می‌شود. این پلتفرم با بررسی تعداد ویو استوری شما، آن را به محیط اکسپلور وارد می‌کند و باعث می‌شود افراد بیشتری استوری شما را مشاهده کنند.هرچه بازدید بالاتر رود افراد بیشتری به تماشای تبلیغات شما می‌پردازند و در نهایت این موضوع باعث می‌شود که مشتریان شما از تبلیغ کردن در پیجتان رضایت داشته باشند. همچنین اگر روزی خودتان قصد فروش کالا یا خدماتی را داشته باشید، بالا رفتن ویو میتواند باعث افزایش فروش شما نیز شود.

خرید بازدید استوری اینستاگرام - با کیفیت و سرعت عالی

خرید بازدید استوری از اسپید فالوور

گشت و گذار در بین سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش خدمات مجازی برای خرید بازدید استوری اینستاگرام کار آسانی نیست. اینقدر تعداد این سایت‌ها زیاد است که انتخاب از بین یکی از آنها با سردرگمی شما همراه خواهد بود. شما باید بهترین سایت بازدید استوری اینستاگرام و سایر خدمات مجازی را پیدا کنید تا بتوانید خدمات مورد نیاز خود را از آن خریداری کنید. اگر به دنبال یک سایت برای خرید بازدید استوری ارزان هستید، کار اشتباهی را انجام می‌دهید چون شما باید به دنبال قیمت مناسب باشید. برای استفاده از این خدمت ما به شما اسپید فالوور را معرفی می‌کنیم، در ادامه شما را با مزایای استفاده از خدمات اسپید فالوور بیشتر آشنا خواهیم کرد.

دستیبابی به اهداف با خرید از اسپید فالوور

یکی از ویژگی‌های اسپید فالوور در زمینه خرید بازدید استوری و سایر خدمات مجازی، کیفیت بالای خدمات این وبسایت است. همانطور که می‌دانید، کیفیت حرف اول را در زمینه فروش خدمات مجازی میزند و درصورتی که شما از سرویس‌هایی با کیفیت پایین استفاده کنید بودجه تبلیغاتی شما از بین خواهد رفت. همچنین این مسئله باعث می‌شود به پیج شما آسیب وارد شود. پس برای حل این موضوع شما باید به دنبال خرید خدمات مجازی از یک وبسایت معتبر باشید. قطعا خرید ویو استوری ارزان نمیتواند برای شما نتیجه مناسبی در بر داشته باشد. 

موارد مختلفی را میتوان به عنوان فاکتورهای کیفی برای یک محصول در نظر گرفت. برای مثال اگر به دنبال خرید تلفن همراه باشید، میتوانید با بررسی میزان رم یا پردازنده دستگاه و همچنین دوربین آن به کیفیت ان پی ببرید. اگر به دنبال خرید یخچال باشید باید میزان صدای موتور و توان خنک کنندگی دستگاه را در نظر بگیرید. در مورد خرید بازدید استوری اینستاگرام نیز باید به دنبال موارد مختلفی باشید تا بتوانید کیفیت آن را محک بزنید. برای مثال بازدید استوری ایرانی نسبت به خارجی بسیار بالاتر است. همچنین اگر بتوانید بازدید واقعی خریداری کنید برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

خرید بازدید استوری با قیمت مناسب

همانطور که در بالا ذکر کردیم خرید ویو استوری ارزان برای شما انتخاب دلچسب و جذابی نخواهد بود. شما باید به دنبال خرید خدمات مجازی با قیمتی مناسب باشید. قیمت مناسب عبارتند از قیمتی که نه بسیار بالا و غیر منطقی باشد نه آنقدر پایین که شما را به خرید ترغیب کند. شما به عنوان مالک پیج باید بهترین خدمات را با قیمتی مناسب برای پیج خود تهیه کنید تا از خرید خود رضایت داشته باشید. خوشبختانه ما در وبسایت اسپید فالوور توانسته‌ایم قیمت محصولات خود را در سطح مناسبی قرار دهیم. ما همواره در تلاشیم تا با حذف واسطه‌ها خدمات فضای مجازی را با قیمتی مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

یکی از مواردی که میتوان به عنوان یک فاکتور مهم در زمینه خرید بازدید استوری آن را بررسی کرد، پروفایل و یا ملیت بازدید کنندگان است.  در بازار فروش خدمات مجازی، شما میتوانید فالوور، لایک، کامنت و بازدید را با ملیت‌های مختلف مثل ایرانی، خارجی، عربی و ترکی خریداری کنید. قطعا این خدمات از نوع ایرانی قیمت بالاتری نسبت به نوع خارجی دارد. دلیل آن نیز مشخص است چون خرید ویو استوری ایرانی، کار شما را واقعی‌تر نشان می‌دهد. خوشبختانه در وبسایت اسپید فالوور شما میتوانید این خدمات را از نوع ایرانی با قیمت مناسب تهیه کنید.

خرید بازدید استوری با تنوع بالا

یک سایت فروش بازدید استوری باید ویژگی‌های زیادی داشته باشد که مهمترین آنها تنوع بالاست. این خدمات در طیف وسیعی ارائه می‌شود. شما باید مناسب‌ترین خدمت با نیاز خود را خریداری کنید. در اسپید فالوور نیز تنوع این محصولات بسیار بالاست. برای مثال شما میتوانید سرویس کلیک بر روی لینک استوری را خریداری کنید. در این سرویس شما میتوانید کاری کنید که به تعداد دلخواهتان بر روی لینکی که درون استوری وجود دارد کلیک شود. یکی دیگر از سرویس‌های جذاب در خدمات خرید بازدید استوری اینستاگرام، لایک استوری است. این سرویس برای ورود اکسپلور بسیار مناسب است.

به کمک این سرویس شما میتوانید برای استوری‌های خود لایک خریداری کنید. اما سرویس‌های خرید بازدید استوری تنها به لایک و کلیک ختم نمی‌شود. شما میتوانید برای استوری‌های خود جواب پرسش و پاسخ نیز خریداری کنید. هنگام که یک استوری پرسشی میگذارید افراد زیادی به آنها پاسخ خواهند داد و این مسئله میتواند استوری شما را مستقیم به اکسپلور بفرستد. اگر تعداد پاسخ‌ها کم باشد شما به هدف خود نخواهید رسید. پس به کمک این سرویس برای استوری‌های خود پرسش و پاسخ خریداری کنید تا آن را به اکسپلور فرستاده و کلی اتفاق خوب برای پیج خود به ارمغان بیاورید.

سخن پایانی

یکی از مشکلاتی که اکثر ادمین‌های اینستاگرامی با آن رو به رو هستند، افزایش بازدید استوری اینستاگرام است. این مشکل راه حل‌های مختلفی دارد که یکی از انها خرید بازدید استوری است. به کمک این روش شما میتوانید در سریعترین زمان ممکن بازدید استوری‌ها خود را افزایش دهید و به هرآنچه که در فضای مجازی و اینستاگرام میخواهید برسید. ما در این مقاله شما را با مزایا و معایب این روش آشنا کردیم. همچنین اسپید فالوور را برای خرید این خدمات به شما پیشنهاد دادیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

4/5 - (5 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد