جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید ممبر تلگرام 100 درصد با کیفیت

یکی از دغدغه‌های فعالان در پتلفرم تلگرام، افزایش ممبر می‌باشد. راه‌های مختلفی برای بالا بردن اعضای یک کانال و گروه وجود دارد. یکی از این راه‌ها خرید ممبر تلگرام است. در این روش مزایای بسیار زیادی وجود دارد و اکنون به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها از آن یاد می‌شود. با توجه به محبوبیت بسیار بالای آن در بین کاربران تلگرام، امروز در این پست قصد داریم تا شما را با این روش بیشتر آشنا کنیم. پس اگر شما هم در پلتفرم روسی تلگرام کانال یا گروهی دارید و به فکر افزایش اعضای آن هستید، تا انتها با ما همراه باشید. 

ممبر کانال (ایرانی) تلگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
1513 ممبر هیدن | زیر 100کا 👤💎⭐️ توضیحات 56,000  تومان 50000/1000 فعال
2615 ممبر هیدن | زیر 200کا 👤💎⭐️ توضیحات 58,000  تومان 70000/1000 فعال
2664 ممبر ایرانی تلگرام | واقعی | سرور اسپید4 👤💎⭐️ توضیحات 115,000  تومان 120000/500 فعال
1512 ممبر فیک بدون ریزش (کیفیت عالی) 👤💎⭐️ توضیحات 93,000  تومان 50000/1000 فعال
1647 ممبر اد اجباری + ویو 10 پست آخر 👤💎⭐️ توضیحات 79,000  تومان 10000/2000 فعال
2267 ممبر آپلودر کانال تلگرام 👥💎⭐️ توضیحات 432,000  تومان 10000/1000 فعال
387 ممبر اد اجباری خالص ویو دار 👤💎⭐️ توضیحات 74,000  تومان 30000/2000 فعال
390 ممبر ادد اجباری (کانال زیر 300 کا) 👤💎⭐️ توضیحات 128,000  تومان 8000/1000 فعال
392 ممبر ادد اجباری ( کانال زیر 200 کا ) 👤💎⭐️ توضیحات 88,000  تومان 10000/1000 فعال
435 ممبر فیک کانال تلگرام 👤💎⭐️ توضیحات 69,000  تومان 20000/2000 فعال
819 ممبر واقعی اجباری تلگرام | سرور اختصاصی👤💎⭐️ توضیحات 115,000  تومان 100000/10 فعال
939 ممبر اد اجباری کانال تلگرام (هیدن) 👤💎⭐️ توضیحات 66,000  تومان 10000/2000 فعال

چند سالیست که پلتفرم‌های اجتماعی مطرحی در دنیا مثل تلگرام شکل گرفته‌اند. هرکدام از آنها مزایا و معایبی دارد. اما نقطه مشترک در بین همه شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌ها تنها در یک کلمه است. ” درآمدزایی “، افراد زیادی که در پیامرسان‌های ایرانی یا خارجی فعالیت می‌کنند، به دنبال افزایش درآمد خود هستند. Telegram در ابتدا امکانی به نام ربات داشت. افراد مختلفی با ساخت و ممبرگیری برای ربات‌های خود و سپس ارسال تبلیغات مختلف، درآمدزایی می‌کردند. اما با گذشت زمان و راه اندازی امکانی به نام ساخت کانال، درآمد از ربات به سمت کانال‌ها آمد. امکانی که شما میتوانید با خرید ممبر تلگرام از آن درآمد خوبی کسب کنید.

خرید ممبر تلگرام 100 درصد با کیفیت

خرید ممبر تلگرام

برای آنکه بتوانید از کانال تلگرامی خود به درآمد مناسبی برسید، در ابتدا باید به فکر افزایش ممبر کانال تلگرام باشید. قطعا هیچ کانالی با اعضای کم توانایی درآمدزایی را ندارد. اما میتوان با افزایش اعضا به درآمد نیز رسید. روش‌های زیادی برای افزایش اعضای یک کانال وجود دارد که شما میتوانید از آن استفاده کنید. در کنار کانال، گروه‌ها نیز برای افزایش اعضای خود و درآمدزایی از آن میتوانند اقدامات مختلفی را انجام دهید. یکی از این اقدامات، خرید ممبر تلگرام می‌باشد. این روش طرفداران زیادی در فضای مجازی دارد. با توجه به اهمیت این روش در ادامه شما را با انواع آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

انواع ممبر تلگرام

خرید ممبر تلگرام نسبت به خرید اعضا برای سایر پلتفرم‌های اجتماعی از پیچیدگی بالاتری برخوردار است. برای مثال در هنگام خرید فالوور روبیکا شما تنها با چند گزینه رو به رو هستید. میتوانید خرید خود را به آسانی انجام دهید. اما در مورد خرید ممبر کانال تلگرام یا حتی گروه این پلتفرم، دیگر خبری از این سادگی نیست. اما نگران نباشید چون ما در کنار شما هستیم تا شما را با انواع ممبر در این پلتفرم آشنا کنیم. همانطور که می‌دانید، تلگرام در کنار کانال از قابلیت گروه سازی نیز برخوردار است. به همین دلیل احتمالا شما به ممبر گروه تلگرام نیز نیاز خواهید داشت. در ادامه شما با انواع ممبر در این پلتفرم بیشتر آشنا خواهیم کرد. 

خرید ممبر تلگرام واقعی

در زمینه خرید ممبر تلگرام، ممبر واقعی از جذابیت بالاتری برخوردار است. در فضای مجازی دو نوع ممبر وجود دارد. این دسته بندی به ممبر واقعی و ممبر فیک تقسیم می‌شود. در حالت ممبر واقعی، اعضایی که وارد کانال یا گروه شما می‌شوند، همگی اشخاص واقعی هستند. این افراد دارای پروفایل و فعالیت هستند. به همین دلیل حضور آنها در گروه یا کانال شما باعث بالا رفتن تعامل آن می‌شود. تفقاوتی ندارد که قصد خرید ممبر گروه تلگرام را دارید یا به دنبال ممبر کانال هستید.به هرحال برای شما ممبر واقعی می‌تواند با ارزش‌تر باشد. اما در هنگام خرید این ممبر عجله نکنید. 

یکی از مواردی که در هنگام خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان باید به آن توجه کنید، میزان ریزش اعضای کانال است. متاسفانه ممبر واقعی، ریزش بالایی نیز دارد. دلیل این ریزش نیز کاملا مشخص است. افرادی که به کانال یا گروه شما اضافه می‌شوند، همگی شخصیتی واقعی دارند. اگر از محتوای کانال شما راضی نباشند، سریعاً از کانال شما خارج می‌شوند و به این ترتیب ریزش نیز بالا خواهد بود. معمولا در هنگام خرید ممبر تلگرام بهتر است تا از ترکیب واقعی و فیک استفاده کنید. البته روش‌هایی دیگری مثل هیدن و اجباری نیز وجود دارد که جلوتر با آن بیشتر آشنا خواهیم بود. 

خرید ممبر اجباری تلگرام

پس از خرید ممبر تلگرام، این عضو به روش مختلفی به کانال شما اضافه می‌شود. یکی از این روش‌ها اجباری است. این روش به ممبر اجباری تلگرام نیز شهرت دارد. در این روش شخصی که از یک تلگرام غیر رسمی استفاده می‌کند، عضو یک کانال شما می‌شود. سپس خروج فرد از این کانال قفل می‌شود و توانایی خروج را ندارد. البته این محدودیت همیشه پابرجا نیست. شخص می‌تواند با استفاده از تلگرام رسمی به راحتی از کانال شما خارج شود. اما تا زمانی که از تلگرام غیررسمی استفاده می‌کند، توانایی خروج از کانال را نخواهد داشت. در این روش مزایا و معایب مختلفی وجود دارد که در ادامه شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

از مزایای این روش میتوان موارد مختلفی اشاره کرد. تعامل کاربران در این روش با کانال شما بالاست. اگر بتوانید محتوای جذابی را در کانال خود قرار دهید، قطعا این تعامل بیشتر نیز خواهد شد. اما اگر محتوای شما مناسب کاربر نباشد، احتمالا به کمک تلگرام رسمی از کانال شما خارج می‌شود. میزان ریزش این روش تقریبا پایین و قابل پیش بینی می‌باشد. قبل از خرید ممبر تلگرام از این نوع، بهتر است تا در ابتدا کانال خود را با محتوایی جذاب و مناسب پر کنید. سپس میتوانید نسبت به سفارش این نوع عضو اقدام نمایید. 

خرید ممبر تلگرام 100 درصد با کیفیت

خرید ممبر تلگرام هیدن

اما از دیگر روش‌هایی که در هنگام خرید ممبر تلگرام، میتوانید از آن استفاده کنید، خرید ممبر هیدن است. این روش نیز توسط یک یا چند تلگرام غیر رسمی انجام می‌شود. به تعداد دلخواه شما، کاربران یک تلگرام غیر رسمی وارد کانال دلخواه شما می‌شوند. اما پس از عضویت آنها، هیچ نام و نشانی از کانالتان در آن پیام رسان وجود نخواهد داشت. به همین دلیل به این روش، ممبر هیدن می‌گویند. در این روش نیز مزایا و معایب مختلفی وجود دارد که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهید شد.

در هنگام خرید ممبر تلگرام از نوع ممبر هیدن، باید به این نکته توجه کنید که میزان ریزش در این روش نسبت به روش اجباری کمتر است. دلیل این مورد نیز کاملا مشخص است. در روش اجباری کاربر کانال شما را مشاهده می‌کند و در صورت عدم رضایت از آن نسبت به حذفش اقدام می‌کند. اما در روش هیدن هیچ ارتباطی با کانال شما نخواهد داشت. در کنار کاهش ریزش، تعامل و ویو کاربران نیز در این روش پایین است چون هرگز توسط کاربران دیده نخواهد شد. زمانی کانال شما را مشاهده می‌کنند که از تلگرام رسمی استفاده نمایند. 

ممبر اد لیست

جدیدترین روشی که در زمینه خرید ممبر تلگرام میتوانید از آن استفاده کنید، روش ممبر اد لیست تلگرام است. در روش‌هایی که در بالا ذکر کردیم، شخصی که از یک تلگرام غیر رسمی استفاده می‌کند، وارد کانال شما می‌شود. اما در روش ممبر اد لیست تلگرام، مخاطبین شخص استفاده کننده از تلگرام غیر رسمی وارد کانال شما می‌شوند. این روش نیز همانند روش‌هایی که در بالا ذکر کردیم، مزایا و معایب مختلفی دارد. که در ادامه شما را با آن آشنا خواهیم کرد. این روش نسبت به سایر روش‌ها بسیار جدیدتر است. 

برای بررسی این روش از سری روش‌های خرید ممبر تلگرام، در ابتدا باید میزان ریزش این نوع عضو گیری را در نظر بگیرید. میزان ریزش در این روش به دلیل عضو شدن غیر ارادی کاربران بسیار بالاست. البته میتوانید با تولید محتوایی جذاب و کاربر پسند، ریزش را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. قطعا اگر محتوای کانال شما نظر کاربران را جلب کند، هرگز از کانالتان خارج نخواهند شد. همچنین تعامل کاربران نیز در این روش نسبت به دو روش دیگر بسیار بالاست. 

خرید ممبر تلگرام برای گروه

همانطور که می‌دانید، جذب ممبر در تلگرام فقط برای کانال نیست. شما میتوانید خرید ممبر گروه تلگرام را نیز به راحتی از اسپید فالوور، بهترین سایت خرید ممبر تلگرام انجام دهید. این نوع ممبر هیچ تفاوتی با ممبر کانال ندارد. تنها تفاوت این نوع با روش‌های دیگر در محل ورود اعضا است. در روش‌های قبلی ممبرها تنها وارد کانال شما می‌شدند و در این روش ممبرها وارد گروه شما می‌شوند. ممبرهای گروه تلگرامی به روش‌های مختلفی مثل ممبر گروه به گروه و روش‌ها دیگر به گروه شما اضافه می‌شوند. عضو گروه تلگرام یکی از جذاب‌ترین سرویس‌ها در زمینه خرید فالوور تلگرام است.

خرید ممبر تلگرام 100 درصد با کیفیت

مزایای خرید ممبر تلگرام

برای استفاده از هر ابزاری یا انجام هر کاری، در ابتدا باید به مزایا و معایب آن توجه کنید. این مسئله در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیز اهمیت بیشتری دارید. در استفاده از این خدمات شما مختارید و هیچ اجباری در کار نیست. به همین دلیل ما کاملا صادقانه شما را با مزایا و معایب خرید ممبر تلگرام آشنا خواهیم کرد. اگر شما قصد خرید این محصول را دارید یا در خرید آن دچار تردید هستید، تا انتهای این پست با ما همراه باشید. 

افزایش سریع ممبر کانال

اولین مزیتی که در هنگام خرید ممبر تلگرام میتوانیم به آن اشاره کنیم، افزایش سریع ممبر کانال است. بگذارید تا مثالی را برای شما ذکر کنیم. شما کانال تلگرامی را ایجاد کرده‌اید. احتمالا برای افزایش آمار تعداد اعضای کانال خود، از تعداد مخاطبینتان دعوت می‌کنید تا عضو کانال شما شوند. اما این تعداد قطعا کافی نیست. اگر قصد انجام تبلیغات بر کانال خود را دارید، باید بدانید که کاربرانی که قصد عضویت در کانال شما را دارند، هنگامی که با تعداد کم اعضای کانال رو به رو می‌شوند، کانال شما را دنبال نخواهند کرد. این مسئله آنقدر اهمیت دارد که یوتیوب، نمایش تعداد سابکرایب‌ها را یوتیوبرها اختیاری کرده است.

برای جذب یوزر لازم است تا در ابتدا تعداد ممبر تلگرام برای کانال خود خریداری کنید. کاربران تعداد اعضای کانال شما را مشاهده خواهند کرد. اگر این تعداد بالا باشد، آنها نیز تمایل دارند تا به این جمع بپیوندند. طبق تحقیقات انجام شده، هرچه اعضای یک کانال بیشتر باشد، شانس جذب کاربر برای آن کانال نیز بالاتر است. به عبارت دیگر یک کانال با 100 هزار کاربر شانس بیشتری برای جذب کاربران جذید نسبت به یک کانال با 1000 کاربر دارد. برای رسیدن به این سطح یا باید تلاش بسیار زیادی انجام دهید یا خرید ممبر تلگرام را انجام دهید. 

افزایش اعتبار کانال با خرید ممبر تلگرام

اما از دیگر مواردی که با خرید ممبر تلگرام میتوانید به آن دست پیدا کنید، افزایش اعتبار کانال است. اعتبار در کانال‌های تلگرامی که موضوعات مختلفی دارند، بسیار مهم است. فرض کنید که یک کانال خبری دارید، اگر 10 ممبر داشته باشید کاربران به اختبار شما بیشتر اعتماد می‌کنند یا 100 هزار عضو؟ قطعا 100 هزار عضو. این مسئله در مورد کانال‌های فروشگاهی نیز وجود دارد. برای دستیابی به این مسئله مهم باید به فکر افزایش ممبر کانال تلگرام خود باشید. اینکار میتواند به کمک خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان انجام شود تا در ادامه ممبر با کیفیتی را جذب کنید. 

بالا آمدن در جستجوی تلگرام

یکی از مواردی که افراد مختلف نسبت به آن توجهی ندارند، بالا قرار گرفتن در جستجوی تلگرام است. این پلتفرم روسی برای کمک به کاربران خود در زمینه یافتن کانال‌های مورد علاقه، قابلیت جستجوی سراسری را قرار داده است. تلفن همراه خود را بردارید و در تلگرام به دنبال کلمه ” اخبار ” یا ” لباس کودک ” بگردید. کدام کانال‌ها در بالا به شما نمایش داده می‌شود؟ وارد آن کانال‌ها شوید و تعداد اعضای آن را ببینید. احتمالا باید ممبر زیادی داشته باشند. حضور در جستجوی تلگرام و قرار گرفتن در صدر این لیست با خرید ممبر تلگرام امکان پذیر است. 

افراد زیادی هر روز برای یافتن کانال مورد نظر خود، در تلگرام جستجویی را انجام می‌دهند. سپس با لیستی از کانال‌های مرتبط با عنوان جستجو شده مشاهده می‌کنند. احتمالا کانالی شانس بالای جذب کاربر جستجو کننده را دارد که در بالای این لیست قرار داشته باشد. برخی از افراد هوشمند و فعال در تلگرام، میکوشند تا همواره در صدر این لیست قرار بگیرند. موردی که درصورت دستیبابی به آن، میتوانید خیال خود را از بابت جذب ممبر راحت کنید. با خرید ممبر تلگرام میتوانید به راحتی به این مهم دست پیدا کنید. جستجوی تلگرام را به راحتی در دست بگیرید.

خرید ممبر تلگرام از سایت اسپید فالوور

چند سالیست که بازار فروش خدمات مجازی، مخصوصا خرید ممبر تلگرام بسیار داغ است. این مسئله باعث به وجود آمدن سایت و اپلیکیشن‌های زیادی در زمینه فروش خدمات مجازی شده است. هر سایت خدمات متنوعی را با قیمت خاصی ارائه می‌دهد. برخی از سایت‌ها خدماتی با کیفیت و برخی دیگر خدمات بی کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می‌کنند. همین مسئله باعث سردرگمی شما در هنگام خرید این خدمات می‌شود. ما در اسپید فالوور سعی کردیم تا بهترین سایت خرید ممبر تلگرام و سایت خدمات را آماده کنیم. در ادامه شما را مزایای کار با این سایت آشنا خواهیم کرد.

کیفیت بسیار بالا

یکی از موارد بسیار مهم و حائز اهمیت که در هنگام خرید هر کالا یا محصولی باید به آن توجه کنید، مسئله کیفیت است. کیفیت بخش مهمی از دلیل انتخاب ما را تشکیل می‌دهد. هیچ کس از خرید یک کالا یا خدمات بی کیفیت رضایت نخواهد داشت. خریدی که با کیفیت همراه نباشد، قطعا باعث از بین رفتن سرمایه شما خواهد شد. در هنگام خرید ممبر تلگرام باید توجه بسیار زیادی به کیفیت داشته باشید. خوشبختانه ما در وبسایت فالوور به کیفیت توجه ویژه‌ای داریم. تنوع کیفیت در این وبسایت بسیار زیاد است. برای راهنمایی بیشتر شما، توضیحات هر محصول برای شما به طور کامل ذکر شده است.

موارد زیادی در کیفیت محصولات مجازی مخصوصا ممبر تلگرام وجود دارد. تفاوتی ندارد که از یک ربات خرید ممبر تلگرام یا اپلیکیشن یا سایت استفاده می‌کنید. نوع ممبر و روش جذب آن در کیفیت تاثیر بسیار زیادی دارد. به همین دلیل شما میتوانید با توجه به نیاز خود، ممبر دلخواه را از اسپید فالوور خریداری کنید. برای مثال اگر به دنبال جذب ممبر با کیفیت هستید، پیشنهاد ما استفاده از ممبر ادلیست تلگرام است. اگر به دنبال ریزش کم هستید، پیشنهاد ما استفاده از اد اجباری یا هیدن می‌باشد. ما در اسپید فالوور بهترین ممبرها را برای شما ارسال خواهیم کرد.

خرید ممبر تلگرام با قیمت مناسب

اما در کنار اهمیت کیفیت، مسئله قیمت نیز بسیار حائز اهمیت است. سایت‌های زیادی خدمات مربوط به تلگرام را ارائه می‌کنند. اما تقریبا تعرفه خرید ممبر تلگرام یا سایر سرویس‌ها مشخص است. گاهی اوقات با توجه به حاشیه سود در نظر گرفته شده برای صاحب وبسایت یا اپلیکیشن، این قیمت کمی بیشتر یا کمتر از سایرین خواهد بود. اما در برخی از موارد ما شاهد قیمت‌هایی بسیار پایین‌تر از حد معمول هستیم. در اینجا شما باید توجه کنید که هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست. به همین دلیل شما باید همواره به دنبال قیمت مناسب باشید.

ما در اسیپد فالوور سعی کردیم تا همیشه با قیمت گذاری درست و اصولی، ضمن حفظ رضایت مشتریان، رضایت شما عزیزان را نیز جلب کنیم. ما در این وبسایت همواره در تلاشیم تا برای ایجاد یک قیمت مناسب، حاشیه سود خود را به حداقل برسانیم. این اعتقاد را داریم که میتوان با کاهش حاشیه سود و افزایش فروش به اهداف خود برسیم. این وبسایت در کنار توسعه بیزینس خود، به ندبال دوستی با مشتریان عزیز است. شما میتوانید در اسپید فالوور، خرید ممبر تلگرام را با قیمتی مناسب انجام دهید. 

پشتیبانی قوی

از دیگر موارد بسیار مهم که میتوان در هنگام خرید ممبر تلگرام به آن توجه کرد، مسئله پشتیبانی است. قطعا در هنگام خرید هر نوع عضو کانال، مثل خرید ممبر واقعی تلگرام ارزان، با پیچیدگی، سوال یا مشکلی مواجه خواهید شد. اما برای عبور از این پیچیدگی، بهترین راه حل، ارتباط با تیم پشتیبانی اسپید فالوور است. ما در این وبسایت تیم پشتیبانی قوی را آماده کردیم تا همیشه پاسخگوی شما باشند. درصورتی که قبل یا بعد از ثبت سفارش با مشکلی مواجه شدید، نگران نباشید، میتوانید به راحتی با مراجعه به بخش پشتیبانی برای ما تیکت ارسال کنید. 

خرید ممبر تلگرام با جبران ریزش

از موارد بسیار مهم در هنگام خرید ممبر تلگرام واقعی، میزان ریزش است. قطعا ممبر که خریداری می‌کنید، تعدادی ریزش دارد. اما ما برای رفاه حال مشتریان و حفظ سرمایه‌هایشان، امکان جبران ریزش را فعال کرده‌ایم. برخی از سرویس‌های اسپید فالوور دارای جبران ریزش می‌باشد به اینصورت که شما میتوانید پس از ثبت سفارش، تا مدت زمانی که در توضیحات محصول ذکر شده است، به هر میزان که با ریزش ممبر مواجه شدید، درخواست جبران ریزش را ثبت کنید. با این درخواست هر تعداد ممبری که از کانال شما حذف شده باشد، مجدد جوین خواهد شد.

نتیجه گیری

یکی از محبوب‌ترین خدمات در فضای مجازی، خرید ممبر تلگرام است. این خدمت باعث رشد سریع کانال شما و دستیابی شما اهدافتان است. با توجه به اهمینت این موضوع و محبوبیت این خدمت امروز در این پست شما را با آن آشنا کردیم. از مزایا و معایب آن با شما سخن گفتیم. شما را با انواع آن آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. شما میتوانید با خیالی آسوده این خدمت را اسپید فالوور خریداری کنید. موفق باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد