جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

ممبر اد لیست تلگرام - 100 درصد با کیفیت

5000
ممبر ادلیست

ممبر ادلیست تلگرام

ریزش 0 الی 20 درصد

سرعتی

425,000تومان
سفارش
6000
ممبر ادلیست

ممبر ادلیست تلگرام

ریزش 0 الی 20 درصد

سرعتی

510,000تومان
سفارش
7000
ممبر ادلیست

ممبر ادلیست تلگرام

ریزش 0 الی 20 درصد

سرعتی

595,000تومان
سفارش
8000
ممبر ادلیست

ممبر ادلیست تلگرام

ریزش 0 الی 20 درصد

سرعتی

680,000تومان
سفارش

کسب درآمد از تلگرام با ساخت کانال شروع می‌شود. اما پس از ساخت کانال خود باید به فکر ممبرگیری آن باشید. یکی از بهترین روش‌ها برای اینکار، استفاده از ممبر اد لیست تلگرام است. روشی جدید و کاربردی که امروزه افراد زیادی از آن برای افزایش تعداد ممبرهای کانال خود استفاده می‌کنند. این روش آنقدر جذاب و مهم است که افراد زیادی امروزه در فضای وب به دنبال ادلیست تلگرام هستند. با توجه به اهمیت بسیار بالای این محصول، امروز در این پست شما را با یکی از خدمات اسپید فالوور، یعنی ممبر ادلیست ارزان آشنا خواهیم کرد. پس تا پایان این پست با ما همراه باشید.

خرید ممبر ادلیست تلگرام چیست؟

چند سالیست که از فعالیت تلگرام، این پیامرسان محبوب روسیه‌ای در ایران می‌گذرد. در این چند سال ابزارهای مختلفی مثل ربات و سپس کانال توانست درآمد مناسبی را برای افرادی خاص ایجاد کند. اما ابزارهای درآمدزایی در تلگرام روز به روز بیشتر شد و اکنون نوبت به استفاده از تلگرام‌های غیر رسمی رسیده است. تقریبا 1 سال پس از انتشار تلگرام رسمی، بازار نسخه‌های غیر رسمی این پلتفرم بسیار داغ شد. افرادی که کانال داشتند با استفاده از نسخه‌های غیررسمی این پلتفرم، نسبت به خرید ممبر تلگرام اقدام کردند. یکی از روش‌های جدید برای افزایش ممبر کانال، ممبر ادلیست تلگرام است. 

در روش ممبر ادلیست، مخاطبین کاربران فعال در یک یا چند تلگرام غیررسمی به کانال شما اضافه خواهند شد. به این روش، ممبر ادلیست تلگرام می‌گویند. برای مثال بهتر، فرض کنید شما در یک تلگرام غیررسمی عضو هستید. در روش ممبر اد لیست تلگرام، تمام مخاطبین شما به کانال مورد نظر اضافه خواهند شد. این روش نسبت به روش‌های قبلی مزایای زیادی دارد. از مزیت‌های آن میتوان به فعالیت بالای ممبرها اشاره کرد. همچنین ظرفیت در این روش بسیار بالاست.

ممبر اد لیست تلگرام - 100 درصد با کیفیت

مزایای استفاده از ممبر اد لیست

برای استفاده از هر ابزار در ابتدا باید به مزایا و معایب آن توجه کنید. مخصوصا ابزارهای جدیدی که در فضای مجازی شکل می‌گیرند، نیازمند بررسی دقیق‌تری هستند. شما برای کانال تلگرامی خود زحمات زیادی را متحمل می‌شوند. پست گذاری و تولید محتوای منظم به همراه تبلیغات از جمله این زحمات هستند. هرگز دوست ندارید که زحمات شما تنها با یک اشتباه از بین برود. از گذشته تا به امروز روش‌های زیادی برای ممبر گیری در تلگرام وجود داشته. اکنون در این بخش قصد داریم تا شما را به مزایای استفاده از ممبر اد لیست تلگرام آشنا کنیم. 

ممبر ادلیست گروه تلگرام
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
989 ممبر ادلیست گروه تلگرام (میکس) 👥💎⭐️ توضیحات 60,000  تومان 5000/1000 فعال
990 ممبر ادلیست گروه تلگرام (کیفیت خوب) 👥💎⭐️ توضیحات 85,000  تومان 200000/5000 فعال
992 ممبر ادلیست گروه تلگرام (سرعتی و چت کن فعال) 👥💎⭐️ توضیحات 104,000  تومان 200000/5000 فعال
1966 ممبر ادلیست گروه تلگرام کیفیت عالی (سرعتی و چت کن فعال) 👥💎⭐️ توضیحات 120,000  تومان 200000/5000 فعال
1151 ممبر ادلیست گروه (سرور2)👥💎⭐️ توضیحات 132,000  تومان 50000/2000 فعال

فعالیت بالا با ممبر اد لیست تلگرام

در مورد مزایای ممبر اد لیست تلگرام میتوان به موارد بسیار زیادی اشاره کرد. اما بهترین مزیت آن ممبر فعال گروه تلگرام است که توسط این روش به دست می‌آید. بگذارید تا مثالی برای شما ذکر کنیم. در روش ممبر اد اجباری تلگرام، کاربران توسط تلگرام غیررسمی و اکثرا به شکل هیدن یا اجباری وارد کانال شما می‌شدند. این روش تنها برای بالا بردن آمار اعضای کانال شما خوب بود و در واقعیت فعالیت چندانی ( بازدید ) در این روش مشاهده نمی‌شد. اما در روش ادلیست فعالیت کاربران و اعضای اضافه شده به کانال شما نیز بسیار بالا خواهد بود. 

دلیل این امر نیز کاملا روشن است. شخصی که مخاطبینش به کانال یا گروه اضافه می‌شوند، تنها خودش از تلگرام غیررسمی استفاده می‌کند و مخاطبینش از آن استفاده نمی‌کنند. به همین دلیل آنها همواره کانال را مشاهده و پست‌های آن در تعامل خواهند بود. همین مسئله میتواند باعث افزایش بازدید پست‌ها شود. البته این مورد میتوان باعث ریزش بالای ممبرها نیز باشد. پس در ابتدا محتوایی مناسب را برای کانال خود تهیه کنید و سپس نسبت به خرید ممبر اد لیست تلگرام اقدام نمایید. 

ظرفیت بالا

بیش از صد تلگرام غیررسمی فعال در فضای اینترنت داریم. اگر 2 میلیون کاربر در این نسخه‌ها عضو باشند، آنگاه تنها میتوان 2 میلیون ممبر اد اجباری به کانال‌ها تزریق کرد. این یک مشکل بزرگ برای روش اد اجباری است. اما در روش ممبر اد لیست تلگرام، ظرفیت بسیار بیشتر است. در این روش اگر یک شخص با 20 مخاطب در یک تلگرام غیر رسمی عضو شود، شما میتوانید به جای 1 نفر، 20 نفر را به کانال خود دعوت کنید. به همین دلیل میزان ظرفیت برای انجام این روش بر روی هر تگ بسیار بالاتر از روش‌های قبلی است. همچنین با توجه به جدید بودن این روش، ظرفیت بیشتری را میتوانید برای کانال خود خریداری کنید. 

ممبر اد لیست تلگرام - 100 درصد با کیفیت

خرید ممبر اد لیست تلگرام از اسپید فالوور

خوشبختانه وبسایت و افراد زیادی نسبت به ارائه ممبر اد لیست تلگرام اقدام می‌کنند. شما میتوانید با کمی جستجو افراد ارائه دهنده زیادی را در این زمینه پیدا کنید. اما تعدد افراد در این زمینه همیشه به نفع شما نیست. گاهی این موضوع باعث سردرگمی شما در هنگام خرید ممبر ادلیست ارزان خواهد شد. به همین دلیل ما در این بخش کاملا صادقانه شما را با مزایای خرید این خدمت از وبسایت اسپید فالوور آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

خرید ممبر اد لیست تلگرام با کیفیت

یکی از مسائل بسیار مهم در هنگام خرید خدمات مجازی مخصوصا خدمات تلگرام، مبحث کیفیت است. کیفیت از چند وجه مورد بررسی قرار میگیرد. میزان مشارکت ممبر، واقعی یا فیک بودن و میزان ریزش از مهمترین موارد در این نوع خدمت است که باید به آن توجه کنید. گاهی اوقات شما پول زیادی را بابت ممبرها پرداخت می‌کنید، اما ممبرها آنقدر فعال نیستند که به کار شما بیایند. همچنین پس از مدتی ریزش آنها زیاد می‌شود. اما خوشبختانه شما میتوانید ممبر اد لیست تلگرام را از وبسایت اسپید فالوور با قیمت و کیفیت بسیار مناسب تهیه کنید. 

قیمت مناسب

اما از دیگر موارد بسیار مهم در هنگام خرید ممبر اد لیست تلگرام، مسئله قیمت است. قیمت محصولات و خدمات مجازی قانون و قواعد خاصی ندارد. البته رنج قیمت اعلامی توسط سایت‌ها و افراد مختلف، تقریبا به هم بسیار نزدیک است. اما گاهی اوقات، برخی افراد فرصت طلب با ارائه قیمت پایین، سعی در گمراه کردن شما دارند. باید بدانید که هیچ گرانی بی علت و هیچ ارزانی بی حکمت نیست. پس باید به دنبال قیمت مناسب بگردید. ما در این وبسایت، قیمت محصولات و خدمات خود را در سطح منطقی و منصفانه‌ای حفظ کرده‌ایم. امیدواریم شما نیز از قیمت گذاری ما رضایت داشته باشید.

پشتیبانی قوی در هنگام خرید ممبر اد لیست تلگرام

پشتیبانی از موارد بسیار مهم در هنگام خرید هر محصولی است. هیچکس به دنبال خرید یک محصول بدون پشتیبانی و گارانتی نیست. البته مسئله گارانتی گاهی اوقات باعث دلسردی ما می‌شود. در هنگام خرید ممبر اد لیست تلگرام، با مشکلات و پیچیدگی‌های مختلفی احتمالا رو به رو خواهید شد. قطعا شما نیاز به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی خواهید داشت. خوشبختانه ما در وبسایت اسپید فالوور به این موضوع نیز کاملا تسلط داریم. به همین دلیل شما میتوانید قبل و بعد از ثبت سفارش به راحتی از منوی ارسال تیکت با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. 

سخن پایانی

خرید خدمات مجازی مخصوصا ممبر اد لیست تلگرام، از مواردیست که میتواند باعث رشد سریع کانال و گروه شما شود. اما این خرید آنقدر هم ساده به نظر نمی‌رسد و دارای موارد بسیار ریز و حساسی است. وبسایت و افراد زیادی این خدمت را با کیفیت و قیمت متنوع به شما ارائه می‌کنند ما در وبسایت اسپید فالوور نیز سعی کردیم تا شما را با مزایای استفاده از این خدمت و همچنین خدمات این وبسایت آشنا کنیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق و پیروز باشید. 

3.6/5 - (40 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد