جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید ممبر ایتا - 100 درصد با کیفیت

ایتا یکی از پلتفرم‌های داخلی و ایرانی می‌باشد که کاربران زیادی را نیز در خود جای داده است.  افراد زیادی مثل شما برای کسب درآمد از ایتا وارد این پلتفرم می‌شوند. اما برای تسریع فرآیند درآمدزایی از این شبکه اجتماعی در ابتدا باید به فکر تبلیغات و یا خرید ممبر ایتا باشید. خرید این محصول همانند سایر محصولات فضای مجازی نیازمند بررسی دقیق، کامل و جامع است. سایت‌های زیادی در این زمینه به شما خدمات ارائه می‌کنند. قیمت خدمات هرکدام از انها با دیگر متفاوت است. همین مسئله باعث سردرگمی شما می‌شود. در این صفحه قصد داریم تا شما را با یکی از خدمات اسپید فالوور، یعنی فروش ممبر ایتا آشنا کنیم. پس لطفا تا پایان این پست با ما همراه باشید. قطعا این پست برای شما بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

عضو (ممبر) ایتا
شناسه نام توضیحات قیمت هر 1000 عدد حداقل/حداکثر وضعیت عملیات ها
2793 ممبر کاملا ایرانی کانال ایتا (سرعت 10 برابر - پیشنهادی) 👥💎⭐️ توضیحات 383,000  تومان 500000/25 فعال
2598 ممبر کاملا ایرانی کانال ایتا (پیشنهادی2) 👥💎⭐️ توضیحات 191,000  تومان 500000/25 فعال
1155 عضو (ممبر) کانال ایتا (سرور1) 👥💎⭐️ توضیحات 191,000  تومان 5000/25 فعال
2137 ممبر کانال ایتا (جدید) 👥💎⭐️ توضیحات 352,000  تومان 5000/25 فعال
2262 عضو (ممبر) کانال ایتا 👥💎⭐️ توضیحات 256,000  تومان 500000/100 فعال
2654 ممبر پاپ کانال ایتا (1 ساعته) 👥💎⭐️ توضیحات 720,000  تومان 1000/1000 فعال
2655 ممبر اجباری کانال ایتا 👥💎⭐️ توضیحات 1,088,000  تومان 5000/500 فعال
1176 عضو (ممبر) کانال ایتا (سرور2) 👥💎⭐️ توضیحات 384,000  تومان 5000/25 فعال

هنگامی که برای اولین بار در یک شبکه اجتماعی پای میگذارید، اگر نیتتان کسب شهرت، کسب درآمد یا موارد دیگر باشد کار سختی در پیش دارید. پیج‌های رقیب نسبت به شما محتوای بهتری تولید می‌کنند. دنبال کننده و عضو بیشتری نیز دارند و همین مسئله شما را از رقابت سرد خواهد کرد. ایده شما برای کسب درآمد از شبکه اجتماعی مورد نظر به راحتی از بین خواهد رفت. اما نگران نباشید چون وضعیت آنقدر هم ناامید کننده نیست. در واقع شما میتوانید به راحتی و تنها با خرید ممبر ایتا برای خود در این شبکه اجتماعی جایگاه ویژه‌ای کسب کنید. دقیقا مثل اینستاگرام که کاربران زیادی تنها با خرید فالوور اینستاگرام راه یک ساله را یک شبه طی می‌کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با خدمت خرید عضو ایتا با ما همراه باشید.

خرید ممبر ایتا - 100 درصد با کیفیت

خرید ممبر ایتا

کار در فضای مجازی و سرو کله زدن با الگوریتم‌های مختلف سختی‌های خاص خود را دارد. تقریبا هیچ شبکه اجتماعی در دنیا از الگوریتم‌های خود و رازهای نهفته در آن پرده بر نمیدارد. شما باید با تکرار کارهای مختلف و کسب تجربه، تقریبا تا حدی با این الگوریتم‌ها آشنا شوید، در اینصورت کار سختی برای ادامه فعالیت خود دارید. الگوریتم‌ها برای افزایش بازدید پست‌ها و کانال یا پیج شما به کار می‌روند. در برخی از پلتفرم‌ها مثل روبیکا و اینستاگرام از این فاکتور استفاده می‌شود. اما برخی دیگر از پیامرسان‌ها مثل ایتا و تلگرام خبری از الگوریتم نیست و شما باید خودتان برای افزایش ممبر تلاش کنید. شما میتوانید ممبر خود را از راه خرید ممبر ایتا به راحتی به دست بیاورید. 

البته راه‌های مختلفی برای افزایش عضو وجود دارد. هرکدام از این راه‌ها نیز مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای مثال برخی خرید ممبر فیک ایتا را به شما پیشنهاد می‌کنند. برخی دیگر تبلیغات و برخی دیگر خرید ممبر واقعی را در سبد پیشنهادی خود به شما قرار می‌دهند. تعدد راه‌ها باعث می‌شود تا شما در این مسیر دچار سردرگمی شوید. گاهی این سردرگمی میتواند منجر به از دست رفتن بودجه تبلیغاتی شما شود. اما نگران نباشید چون ما در اسپید فالوور در کنار شما هستیم. ما به مزایا و معایب هرکدام از روش‌ها را خواهیم گفت. فقط کافیست تا انتها با ما همراه بمانید. 

مزایای خرید ممبر ایتا

قبل از خرید هرکالا یا خدماتی در ابتدا باید نگاهی به مزایا و معایب آن بی‌اندازید. در مورد ممبر ایتا نیز این قضیه صدق می‌کند. متاسفانه در این زمینه بیشتر افراد به منافع خود توجه می‌کنند و همین مسئله باعث می‌شود تا شما در هنگام خرید این خدمات دچار سردرگمی شوید. برای مثال برخی از سایت‌ها با وعده 1000 ممبر رایگان ایتا شما را به سمت خود جذب می‌کنند. اما پس از مدتی تمامی ممبرهای اهدایی با ریزش مواجه می‌شوند. در کنار آن برخی دیگر که نفع در تبلیغات دارند، شما را از خرید عضو ایتا منصرف می‌کنند. اما نگران نباشید چون ما در ادامه کاملا صادقانه شما را با مزایای خرید ممبر ایتا آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید. 

رشد سریع کانال شما

به عنوان اولین مزیت نهفته در خرید ممبر ایتا میتوان به رشد سریع کانال شما اشاره کرد. بگذارید تا کمی با یکدیگر تصویر سازی کنیم. فرض کنید که برای اولین بار وارد این پلتفرم شده‌اید. شما قصد دارید تا با راه اندازی یک کانال و جذب ممبر ( عضو ) کسب درآمد کنید. در ابتدای شما کار بسیار سختی در پیش دارید. تعداد اعضای کانال شما شاید 1 نفر باشد. یا دوستان یا آشنایان شما نیز در این کانال حضور داشته باشند و تعداد اعضا نهایت به عدد 50 برسد. شما باید مدت‌ها تولید محتوا کنید تا شاید افراد جدیدی به سمت کانال شما حرکت کنند. این پروسه بسیار طولانی خواهد بود و میتواند نهایتا منجر به دلسردی شما از ادامه فعالیت بر روی کانال ایتا شود. متاسفانه بسیاری از افراد در این راه شکست خورده‌اند. 

اما برای حل این مشکل باید به جذب ممبر ایتا بپردازید. اینکار به طروق مختلفی انجام می‌شود. برای مثال شما میتوانید با استفاده از تبلیغ کردن داخل کانال‌های دیگر، اعضا جذب کنید. اما اینکار چندان ساده نیست و قطعا نیازمند پرداخت هزینه بالا خواهد شد. در کنار این بسیار از کانال‌ها با خرید ممبر فیک ایتا توانسته‌اند سری در میان سر‌های دیگر در بیاورند. درصورتی که تبلیغ خود را به آنها بدهید، بازدهی خوبی نخواهید داشت. درحالی که میتوانید به راحتی و با خرید ممبر ایتا از اسپید فالوور به راحتی اعضای واقعی را در کانال خود مشاهده کنید. کیفیت این اعضا بسیار بالاست و همگی واقعی هستند. این فرآیند نهایتاً ظرف مدت 24 ساعت انجام می‌شود.

افزایش درآمد کانال با خرید ممبر ایتا

برای کسب درآمد از کانال ایتایی خود نیاز به اعضای بسیار زیادی دارید. صاحبان کسب و کارها و مشاغل برای سپردن تبلیغات خود به شما در ابتدا حتما تعداد اعضای کانالتان را بررسی خواهند کرد. شما باید همواره به فکر جذب عضو باشید در غیر اینصورت نمیتوانید از راه تبلیغات کسب درامد کنید. برای اینکار میتوانید خرید ممبر ایتا را در دستور کار خود قرار دهید. اینکار باعث می‌شود تا شما در مدت زمان کوتاهی اعضای بسیار خوبی در کانال خود جذب کنید. فراموش نکنید که ما قصد نداریم تقلب و کارهای غیر قانونی و غیر اخلاقی را به شما آموزش دهیم. عضوی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم، همگی واقعی هستند. اعضای خریداری شده دارای تعامل با کانال شما خواهند بود و هیچ تفاوتی با ممبر جذب شده توسط تبلیغات ندارد. 

تضمین جذب عضو

در بالا گفتیم که جذب عضو ایتا از راه تبلیغات خیلی مطمئن نیست. البته این نکته را نیز فراموش نکنید که کانال‌های زیادی هستند که کیفیت بسیار خوبی دارند و شما میتوانید با سپردن تبلیغات خود به آنها جذب خوبی نیز داشته باشید. اما متاسفانه یافتن انها کار دشواریست. برای مثال شما 1 میلیون تومان هزینه تبلیغات می‌کنید اما بازدهی خوبی برای شما نخواهد داشت. اما زمینه خرید ممبر ایتا این قضیه کاملا متفاوت است. در این محصول قیمت هرکا عضو از 119 هزار تومان تا 350 هزار تومان متغیر است.  یعنی شما میتوانید با خرید ممبر ارزان ایتا به ازای هر 1000 عضو مبلغ 119 هزار تومان پرداخت کنید. دیگر هیچ ریسکی بر عهده شما نیست. شما در هنگام سفارش تعداد تضمینی عضو را درخواست می‌کنید و ما نیز ملزم به ارائه آن تعداد هستیم. 

خرید ممبر ایتا - 100 درصد با کیفیت

خرید ممبر ایتا از اسپید فالوور

هرجا نامی از فروش خدمات مجازی در میان باشد، اسپید فالوور نیز در آنجا حضور دارد. در بین هزاران سایت و اپلیکیشن فعال در زمینه خرید عضو ایتا، وبسایت اسپید فالوور نیز به عنوان یکی از ارائه دهندگان مطرح این خدمت فعالیت می‌کند. هر سایت و اپلیکیشنی مدعی ارائه این خدمات با بهترین کیفیت و قیمت است و همین مسئله موجی از سردرگمی را در شما به وجود می‌آورد. ما نیز در این بخش سعی داریم تا خیلی صادقانه و منصفانه از مزایای خرید ممبر ایتا از وبسایت اسپید فالوور پرده برداریم. پس همچنان با ما همراه باشید. 

خرید ممبر ایتا ارزان

زمانی که یک محصول در سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی موجود می‌شود، قیمت آن نیز در دامنه وسیعی قرار میگیرد. برای مثال 1 کا عضو ایتا در یک سایت میتواند 100 هزار تومان باشد و در سایتی دیگر 500 هزار تومان. هیچکدام از سایت‌ها تقصیری در این قیمت گذاری ندارند. عوامل مختلفی بر قیمت گذاری این محصولات موثر است. ما در وبسایت اسپید فالوور بهترین قیمت را برای محصولات خود در نظر گرفته‌ایم. حاشیه سود خود را پایین آورده و همچنین با حذف واسطه‌ها توانسته‌ایم قیمت این محصولات را در محدوده منصفانه و مناسبی قرار دهیم. شما میتوانید با خیالی آسوده از بابت قیمت این محصولات خرید خود را از این وبسایت انجام دهید.

البته صرفا خرید ممبر ایتا با ارزان ترین قیمت تنها کار درستی نیست. گران خریدن این خدمت نیز قطعا کار درستی نیست. شما باید به دنبال قیمتی مناسب برای این خدمات باشید. همانطور که احتمالا تا الان نیز متوجه شده‌اید، این خدمات انواع مختلفی دارند. برای مثال قیمت عضو واقعی با نسخه فیک خود یکی نیست. برخی از افراد سودجو سعی می‌کنند با استفاده تقلبی از واژه ممبر واقعی، نوع فیک آن را با قیمتی بسیار بالا به شما بفروشند. این مسئله میتوانید باعث از بین رفتن بودجه تبلیغاتی شما کاربران عزیز بشود. خوشبختانه ما در اسپید فالوور توضیحات هر محصول را به شکل کاملا صادقانه قرار داده‌ایم و شما میتوانید با دیدی باز خرید خود را انجام دهید.

خرید ممبر ایتا با ریزش کم

یکی دیگه از موارد بسیار مهم که در هنگام خرید ممبر ایتا باید به آن توجه کنید، میزان ریزش است. طبیعتاً پس از مدتی از ثبت و انجام سفارشتان، کانال شما با ریزش همراه خواهد بود. البته میزان ریزش در سایت و اپلیکیشن‌های مختلف متفاوت است. برای مثال شاید یک سایت این خدمات را با قیمت بسیار ارزان به شما ارائه کند. اما پس از گذشت مدتی تمام ممبرهای خریداری شده به سرعت با ریزش بسیار زیادی مواجه شوند. خوشختانه ما در اسپید فالوور توانسته‌ایم سرویس با کیفیتی را از نظر ریزش به شما کاربران عزیز ارائه کنیم. ما در این وبسایت ممبر ایتا را با ریزش بسیار کم به شما کاربران عزیز ارائه خواهیم کرد. 

کیفیت بالای خدمات

در کنار توجه به قیمت، فاکتور دیگری نیز وجود دارد که شما قبل از خرید هرکالا یا خدماتی باید به آن توجه کنید. فاکتور کیفیت از جمله مواردیست که باید همیشه مورد توجه شما قرار بگیرد. همانطور که می‌دانید ایتا نیز همانند بسیار از پلتفرم‌ها دارای طیف وسیعی از اعضا است. البته نه به اندازه اینستاگرام. در این شبکه اجتماعی شما میتوانید اعضا را با کیفیت‌های مختلفی خریداری کنید. اگر بودجه کمی برای تبلیغات دارید، میتوانید به سراغ خرید ممبر فیک ایتا بروید. اگر به دنبال ممبر با کیفیت هستید میتوانید به سراغ نسخه واقعی آن بروید. ما در اسپید فالوور با وجود قیمت منصفانه و مناسب سعی در حفظ کیفیت محصولات خود کرده‌ایم. در این وبسایت شما میتوانید خدمات مورد نظر خود را با کیفیت بسیار مناسب خریداری کنید.

خرید عضو ایتا همراه با پشتیبانی قوی

یکی از مواردی که همیشه در هنگام خرید هرکالا یا خدماتی فراموش می‌شود، نوع و شکل پشتیبانی تیم ارائه دهنده خدمات است. برای مثال در مورد خرید ممبر ایتا، شما برای خرید این خدمت قطعا با سوالاتی راجب قیمت، کیفیت، بازدهی و موارد دیگر مواجه می‌شوید. برای رسیدن به پاسخ سوالات خود قطعا باید از تیم پشتیبانی درخواست کمک کنید. همچنین احتمالا در هنگام ثبت سفارش یا انجام آن با مشکلاتی مواجه می‌شوید. در تمامی موارد ذکر شده، شما نیاز به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی اسپید فالوور دارید. ما به این قضیه اشراف کامل داریم. به همین دلیل تیم پشتیبانی بسیار قوی را در این وبسایت مستقر کرده‌ایم.

ما در اسپید فالوور این موضوع را درک می‌کنیم که پشتیبانی یکی از اصول بسیار مهم برای شما در هنگام خرید این خدمات است. به هرحال شما برای خرید این خدمات می‌بایست هزینه‌ای پرداخت کنید. این هزینه هرچقدر هم که باشد، نیازمند پشتیبانی است. به همین دلیل تیم پشتیبانی این وبسایت در تمام مراحل سفارش از قبل تا بعد از این پروسه در کنار شماست. درصورتی که با مشکل یا موردی مواجه شدید میتوانید از طریق بخش تیکت با همکاران ما در ارتباط باشید. همچنین مشاوره قبل از خرید بصورت کاملا رایگان از دیگر خدمات این وبسایت به شما مشتریان عزیز می‌باشد. 

سخن پایانی

از زمان رونق گرفتن اپلیکیشن ایتا، خرید خدمات این پلتفرم همانند خرید فالوور روبیکا با گسترش و رونق بسیار زیادی همراه بود. کاربرانی که تا دیروز در اینستاگرام و پلتفرم‌های خارجی فعالیت میکردند، امروز در ایتا برای خود کانال ساختند و به دنبال جذب ممبر برای کانال خود هستند. ما در این مقاله شما را یکی از خدمات اسپید فالوور یعنی خرید ممبر ایتا آشنا کردیم، امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. 

سوالات متداول

درحال حاضر تنها نوع ممبر برای این پلتفرم، نوع واقعی آن است. همچنین شما میتوانید قبل از ثبت سفارش توضیحات مربوط به سرویس را کامل مطالعه کنید و از واقعی بودن آن مطلع شوید.

از زمان ثبت سفارش، تا زمان تکمیل سفارش، نهایت 24 ساعت زمان لازم است.

بله، به هر میزانی که ممبر سفارش دهید، به همان میزان نیز تحویل خواهید گرفت.

4/5 - (4 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد