جهت سفارش ساخت وبسایت و یا اپلیکیشن فروش خدمات مجازی و اینستاگرام، با پشتیبانی وبسایت در تماس باشید.

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

چند سالیست که رقابت بین سونی و مایکروسافت در بازار کنسول‌های بازی بسیار داغ شده است. کمپانی آمریکایی مایکروسافت با عرضه کنسول بازی ایکس باکس توانسته در بازار رقابت جایگاه بسیار خوبی را برای خود دست و پا کند. کاربران زیادی از این دستگاه استفاده می‌کنند. کمپانی مایکروسافت نیز همانند سونی، برای کسب درآمد بیشتر بر روی این محصول سرویس گیفت کارت ایکس باکس را ارائه می‌کند. ما در وبسایت اسپید فالوور این خدمات را به شما کاربران عزیز ارائه می‌کنیم. در زیر میتوانید نسبت به خرید گیفت کارت ایکس باکس اقدام کنید. همچنین در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با این محصول شگفت انگیز آشنا کنیم.

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

گیفت کارت ایکس باکس 15 دلاری

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

گیفت کارت ایکس باکس 25 دلاری

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

گیفت کارت ایکس باکس 50 دلاری

خرید گیفت کارت ایکس باکس XBOX

اکانت گیم پس 14 روزه

گیفت کارت ایکس باکس چیست

ایکس باکس و پلی استیشن دو رقیب سر سخت در زمینه کنسول‌های بازی هستند. این دو کمپانی آمریکایی هر ساله میلیاردها دلار از طریق فروش گیفت کارت درآمد دارند. در واقع این شرکت‌ها یکبار با فروش کنسول درآمد کسب می‌کنند و با فروش گیفت کارت بارها به درآمد می‌رسند. در پست خرید گیفت کارت پلی استیشن گفتیم این محصول چه کاربردهایی دارد. در واقع GifCard همانند یک حق اشتراک است. شما با تهیه و خرید این حق اشتراک میتوانید از محتوای دیجیتال موجود در XBOX استفاده کنید. شما با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس میتوانید به دنیای وسیعی از اطلاعات و محتوا دسترسی داشته باشید.

به کمک این وسیله ارزشمند میتوانید بازی‌های موجود در ایکس باکس را خریداری یا پیش خرید، میتوانید آهنگ‌های موجود در پلتفرم را دانلود و سپس گوش بدید. محتوای دیجیتال مایکروسافت را مشاهده و دانلود کنید، میتوانید به محتوای EA دسترسی داشته باشید. اگر علاقه دارید تا به دنیای وسیعی از اطلاعات کمپانی XBOX دسترسی داشته باشید، محصول گیفت کارت ایکس باکس برای شما بهترین گزینه است. در ادامه شما را با نحوه استفاده از این محصول بیشتر آشنا خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

مزایای استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

پیشنهاد میکنیم تا قبل از خرید و استفاده از هر محصول و خدماتی، ابتدا نگاه دقیقی به مزایای استفاده از آن بی اندازید. آنگاه میتوانید با دید بازتری نسبت به خرید یا استفاده از انها اقدام کنید. ما در اسپید فالوور در کنار نقش فروشندگی، سعی می‌کنیم تا بهترین مشاوره فروش را به شما کاربران عزیز ارائه کنیم. در ادامه شما را با مزایای استفاده از گیفت کارت ایکس باکس آشنا خواهیم کرد. پس با ما همچنان همراه بمانید.

خرید یا پیش خرید بازی

مزیت‌های زیادی برای استفاده از این وسیله ارزشمند وجود دارد. اما به عنوان اولین مزیت میتوانیم به خرید یا پیش خرید بازی اشاره کنیم. شما با تهیه گیفت کارت ایکس باکس میتوانید خرید بازی را انجام دهید. در واقع شما برای انجام بازی با این کنسول باید دیسک‌های بازی را خریداری کنید. در مراقبت از این دیسک‌ها بسیار کوشا باشید تا مبادا با مشکلی مواجه نشوند. نگهداری از این دیسک‌ها کار بسیار سختی است. کوچکترین خط یا خشی میتواند باعث از بین رفتن آنها شود. پس در اینجا ما به شما پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید دیسک بازی، آنها را دانلود و بر روی دستگاه خود نصب کنید. 

با استفاده از این محصول ارزشمند شما میتوانید تا سقف اعتبار خود نسبت به دانلود بازی اقدام کنید. برای مثال اگر بازی فیفا 2023 مخصوص پلتفرم ایکس باکس، 15 دلار باشد، شما میتوانید با تهیه گیفت 15 دلاری به راحتی این بازی را خرید و سپس برای دستگاه خود دانلود کنید. تا مادام العمر این بازی در دستگاه شما میماند و شما دیگر نگران از بین رفتن دیسک نخواهید بود. البته مثالی که ذکر کردیم تنها برای فیفا 2023 کاربرد ندارد. بسیاری از بازی‌های ارزان قیمت در این کنسول وجود دارد که شما میتوانید تنها با خرید گیفت کارت ایکس باکس 1 دلاری آنها را دانلود و سپس بر روی دستگاه خود نصب کنید. 

دسترسی به محتوای دیجیتال

امروز دنیای دیجیتال است. ما در دنیایی گام برمیداریم که محتوای دیجیتال بسیار ارزشمند هستند. بیل گیتس نیز از این موضوع آگاه است به همین دلیل ایکس باکس را از محتوای دیجیتال ارزشمند پر کرده است. محتوایی چون فیلم، آهنگ، عکس و موارد دیگر در ایکس باکس به راحتی در دسترس شما قرار دارد. البته برای استفاده از این محتوا در ابتدا باید به فکر تهیه گیفت کارت ایکس باشید. یکی دیگر از مزیت‌های این محصول دسترسی به محتوای دیجیتال است. شما با تهیه این محصول میتوانید عکس‌ها، فیلم‌ها و آهنگ‌های موجود در این پلتفرم را به راحتی در اختیار داشته باشید. 

خرید گیفت کارت ایکس باکس از اسپید فالوور

سایت‌های زیادی در زمینه فروش گیفت کارت ایکس باکس به شما خدمت ارائه می‌کنند. هرکدام از آنها اعتقاد دارند که بهترین خدمات را به شما کاربران عزیز ارائه می‌کنند. فراموش نکنید که این محصول، یک محصول وارداتی است. در زمان تحریم، محصولات این شکلی با بیشترین تقلب و سودجویی همراه هستند. پس شما باید در زمان خرید خود بسیار دقت کنید. خریدتان را از یک سایت، اپلیکیشن و یا شخص معتبر انجام دهید تا بودجه خود را از دست ندهید. در مورد فعالیت آنها نمیتوان قضاوتی کرد. اما ما قصد داریم تا شما را با خدمات اسپید فالوور در این زمینه بیشتر آشنا کنیم.

خرید گیفت کارت ایکس باکس با مشاوره واقعی

ما در وبسایت اسپید فالوور در کنار فروش خدمات، سعی داریم تا بهترین مشاوره را به شما کاربران عزیز ارائه کنیم. بزرگان فروش معتقدند که بهترین راه برای فروش کالا یا خدمات، ارائه مشاوره صادقانه در مورد کالا یا خدمات است. ما نیز بر این امر اشراف کامل داریم و سعی می‌کنیم تا مشاور شما باشیم .یکی از مزیت‌های همکاری و خرید از اسپید فالوور، بهره‌مندی از مشاوره صادقانه است. اگر قبل از خرید با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید، جای نگرانی نیست. میتوانید به آسانی با استفاده از بخش تیکت سوال خود را از همکاران ما بپرسید. مشاوران این وبسایت در اسرع وقت و به شکل کاملا صادقانه پاسخگوی سوالات شما هستند. این مسئله باعث آرامش شما در هنگام خرید گیفت کارت ایکس باکس خواهد شد.

پشتیبانی قوی و مسئولیت پذیر

پشتیبانی از موارد بسیار مهم در مورد خرید کالا یا خدمات است. مخصوصا خرید محصولات مجازی که نیازمند دقت و بررسی بسیار زیادیست. در زمان خرید گیفت کارت ایکس باکس اگر با مشکلی مواجه شدید، قطعا آن مشکل را با پشتیبانی وبسایت ارائه دهنده خدمات در میان بگذارید. اگر پشتیبانی سایت ارائه دهنده ضعیف باشد و یا به خوبی به وظایف خود عمل نکند، قطعا در آینده دچار مشکل خواهید شد. ضمن اینکه هزینه خرید این خدمات کم نیست و هرگز نمیتوانید به دلیل پشتیبانی ضعیف، قید پول خود را بزنید. پس باید قبل از خرید این خدمت، مسئولیت پذیری و قدرت تیم پشتیبانی را بررسی کنید.

ما در وبسایت اسپید فالوور تیم پشتیبانی بسیار قوی و مسئولیت پذیری را دور یکدیگر جمع کردیم. با تقویت تیم پشتیبانی، زمان پاسخگویی به سوالات، مشکلات و انتقادات شما کاربران عزیز را به کمتر از 7 ساعت کاهش داده‌ایم و باعث شدیم شما در هنگام خرید خدمات مورد نظر خود با آرامش بسیار زیادی اینکار را انجام دهید. امیدواریم خرید خوبی داشته باشید.

خرید گیفت کارت ایکس باکس اورجینال

هرکالایی اصل و غیر اصل دارد. طرفداران خرید کالاهای اورجینال در دنیا بسیار زیاد هستند. خرید یک کالای غیر اصل میتواند باعث از بین رفتن سرمایه و بودجه خرید شما شود. البته در مورد گیفت کارت ایکس باکس کمی این قضیه متفاوت است. در واقع این محصول نیز همانند گیفت کارت پلی استیشن تنها توسط کمپانی سازنده خود یعنی کمپانی Xbox عرضه می‌شود. هرکس که در این بازار فروشنده این خدمات است، باید این محصول را تنها از این کمپانی تهیه کند. اما این مورد تمام  راه‌های تقلب را نمی‌بندد. متاسفانه به دفعات زیاد تقلب در این محصولات دیده شده و همین مسئله نیازمند خرید شما از یک سایت و یا شرکت معتبر است.

همانطور که می‌دانید، گیفت کارت ایکس باکس حاوی یک کد چند رقمی است. ( دقیقا مشابه کارت شارژ ) شما با وارد کردن این کد در حساب کاربری ایکس باکس خود میتوانید اعتبار موجود در گیفت را دریافت کنید. متاسفانه برخی از افراد یک گیفت را به چند نفر میفروشند. اما تنها کسی میتواند از ان استفاده کند که به عنوان اولین نفر از آن کد استفاده کرده است.مابقی نفرات هرگز نمیتوانند کد تکراری را مجددا در دستگاه خود وارد کنند. 

سخن پایانی

درحال حاضر علاقه مندان به کنسول بازی ایکس باکس در ایران و دنیا بسیار زیاد هستند. مایکروسافت بر روی این محصول خود بسیار کار کرده و توانسته محصولی محبوب را روانه بازار کند. این کنسول برای افزایش درآمد خود و ارائه خدمات بهتر به مشتریانش، محصولی تحت عنوان گیفت را به بازار عرضه کرده است. شما با خرید این محصول میتوانید به آسانی از محتوای دیجیتال، بازی‌های پولی و موارد دیگر در این پلتفرم لذت ببرید. ما در این مقاله شما را مزایای خرید این محصول آشنا کردیم.همچنین به زودی در مقاله‌ای جداگانه شما را با نحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس آشنا خواهیم کرد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

آیا گیفت کارت خریداری شده محدودیت زمانی دارد

خیر! هیچ محدودیت زمانی برای استفاده از این محصول وجود نخواهد داشت.

این محصول متعلق به کدام کشور است؟

محصولی که ما به شما ارائه می‌کنیم صد درصد آمریکایی است.

چه مدت پس از خرید میتوانم محصول را دریافت کنم؟

حداکثر 6 ساعت طول خواهد کشید تا شما محصول خود را دریافت کنید. برای تسریع این زمان کافیست تا به همکاران ما تیکت دهید.
5/5 - (2 امتیاز)
اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد